Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
rk7000

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZEGAREK RADZIECKI a.d.2019

Wybieramy najładniejszy radziecki zegarek A.D. 2019 Aby Twój głos byl ważny musisz odpowiedzieć na wszystkie trzy pytania.  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zabrakło mi też kilku  co najmniej użytkowników  :angry:  ale trudno - będziemy banować przy jakiejkolwiek okazji  :ph34r:  - żarcik 

Roman, przepraszam - do późnej nocy wieszałem wystawę we Wrocławiu. Skupienia zabrakło i wolnej chwili by nikt nie widział, że siadam do kompa.

Piękne zegarki pokazaliście. Złoty Kirow z tą garbowaną kopertą to moje wielkie marzenie.  

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Roman, przepraszam - do późnej nocy wieszałem wystawę we Wrocławiu. Skupienia zabrakło i wolnej chwili by nikt nie widział, że siadam do kompa.

Piękne zegarki pokazaliście. Złoty Kirow z tą garbowaną kopertą to moje wielkie marzenie.

Był i nie napisał ani słowa. Byłem w centrum i we wtorek i we czwartek można było iść napić się piwa? Można, tylko trzeba się odezwać. Łukasz, daj linka do tej wystawy znajdę czas i podjadę po Świętach. Mam nadzieję, że miasto Ci się podobało.

Był i nie napisał ani słowa. Byłem w centrum i we wtorek i we czwartek można było iść napić się piwa? Można, tylko trzeba się odezwać. Łukasz, daj linka do tej wystawy znajdę czas i podjadę po Świętach. Mam nadzieję, że miasto Ci się podobało.

Kurczę, to był tak intensywny czas, że nie zapanowałem nad wszystkim. :) Wystawa jest w tym nowym oddziale galerii BWA Wrocław w Dworcu Głównym - pokazuję tam swoje chlebowe wyczyny plus... Komputer. :) Zapraszam, w ogóle będę we Wrocławiu i w Górach Sowich w styczniu, na kilka dni. 

Samo miasto bardzo mi pasuje, szczególnie ludzie, których tu poznałem są bliscy sercu - gościnnością dorównują, a chyba nawet przewyższają moje rodzinne Podlasie. :)

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Nie ten jest forumowy. Taki ogólny. Napiszę w temacie naszego kalendarza, że są i że wysłałem. Ja też się nie mogę doczekać. A Przemkowi łapka w górę.