Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drobnypijaczek

Użytkownik
 • Content Count

  1,932
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

drobnypijaczek last won the day on December 25 2019

drobnypijaczek had the most liked content!

Community Reputation

798 Mistrz

About drobnypijaczek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Strzelin
 • Hobby
  Literatura, i beletrystyka i ta na poważnie, WH40K, historia ta lokalna i powszechna oraz picie dobrego piwa.

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. Oj je sądzę, oba to nabytki jeszcze z lata... Tylko bez pasków w szufladzie sobie leżały. A tego o którym piszesz ręką mi drgnęła przy zakupie i odpuściłem. To tak w granicach do tygodnia wstecz od dziś. Tego pierwszego to nikt nie chciał i sam się dziwiłem, że za średniej jakości 0,7 l go kupiłem... Ten drugi też w granicach 1l więcej nie kosztował...
 2. Już odpowiadam. Drugi fajny Poljot! Co do zdjęć. Drugim Klossem to ja raczej nie będę... A to światło pożal się Boże, a to pośpiech, a to ręką drgnie... Takie życie.
 3. Te 400 km to dystans jaki paczka miała do pokonania w PL. Uwierzcie? Przebyć 8000 km w dwa dni a później 400 w 17?
 4. Dodam od siebie, uważaj. Firma wysłała na moje zamówienie towar z MEX znaną firmą kurierską, która standardowo nas obsługuje na początku listopada. Towar opóścił MEX 09.12 i przez USA trafił do PL i mamy 12.11. Od tego czasu aż do 29.11 nie mogłem go odebrać z powodu bałaganu na terminalu przeładunkowym w Warszawie. Frustracja ogromna bo 400 km to Kościuszko na koniu szybciej przejechał w XIX wieku niż moja paczka wielkości koperty A4 i wadze do 1kg w XXI wieku. Niezbadane są drogi współczesnej logistyki...
 5. Może, ale tylko może. Nie było bezpośredniego połączenia z UKR do UK i poszło na MEX. Teraz to kwestia z MEX do UK. Ale pewnie łatwo będzie. Paradoksalnie Ci co tam pracują czasem wiedzą co robią. W PL problem z cłem miałem i paczka była slużbowa. Daj znać jak dojdzie i jak tracking wyglądał. Będzie dobrze.
 6. Kto to wiezie? Paczkę z Meksyku ogranąć to większe cyrki są niż z Kolumbii...
 7. Słowo się rzekło, kobyła u płota. Jak to powiedział jeden szlachcic do króla. Oto czarny zegarek! Łeee... Napiszecie tylko czarny poljot 55 gram... Ok tylko czarny poljot ale za mniej niż 250 PLN, szkiełko płaskie jak widać. Może tylko delikatnie uszkodzone w okolicy godziny 8. I co najważniejsze leżał w kupce złomków i sprzedający sam zaproponował wysyłkę przez OLX. I tylko się bałem, żeby Krzysztof nie wyczaił i nie kliknął pierwszy. Warto było! PS. Żona i córka stwierdziły, że słaby wygonić z domu, czy trzymać dalej? Ps.2 Od środy czekałem, żeby się nim pochwalić!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.