Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drobnypijaczek

Użytkownik
 • Content Count

  1264
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

drobnypijaczek last won the day on December 25 2019

drobnypijaczek had the most liked content!

Community Reputation

180 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About drobnypijaczek

 • Birthday 11/06/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Strzelin
 • Hobby
  Literatura, i beletrystyka i ta na poważnie, WH40K, historia ta lokalna i powszechna oraz picie dobrego piwa.

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Ładny, ale żonie nie pokazuj... Wiesz czym to się kończy.
 2. Właśnie, szanowna małżonka.... -"A miałeś więcej nie kupować!" -"Po co Ci kolejny stary zegarek? Nie masz już takiego?" - "Ile ty już w tym miesiącu na zegareczki wydałeś???" Też tak to u Was wygląda?
 3. Wojtas, wiesz jak jest? Młodego trzeba zawsze utemperować na początek. FALA. Ja tej nie zaglądałem, ale nie przypuszczałem, że można się tak do siebie odzywać. Masz rację, szkoda tych, którzy już na początku się zrazili. Paweł, na radzieckim nie było bo tu najczęściej dostaje się pouczenie o tym, że zegarków się nie wycenia (patrz punkt 6.) i, że bez potrzeby nie zakłada się nowych tematów. Owszem czasem jest przekomarzanie (jak o tym radzieckim Bauhaus'ie) albo gówno burza ale to raczej normalne, że muszą być tarcia. Poziom wypowiedzi świadczy o nas samych.
 4. Krzysztof, jak coś to sporo części do K9K732 1,5dCi leży w piwnicy. Jak byś chciał to zapraszam dogadamy się! I żeby nie było off top, to Kamy do części samochodowych nie dołożę bo akurat nie mam nic na stanie. Powodzenia.
 5. Roman, ja zdaję sobie sprawę, że Ty wiesz. Z całą pewnością wiedzą też inni. Młody tylko nie wie, że jest w błędzie. Burza mózgów jaka ma miejsce powyżej świadczy tylko o Naszej trosce o to miejsce. Co zrobić, żeby młodzi zaczęli zaglądać? Co zrobić, żeby starzy nie odchodzili, albo chętniej się wypowiadali? Jak ożywić to miejsce, ale z zachowaniem klimatu jak przez lata się wytworzył? To są aktualne pytania, a nie czy ten wygrzebany w szufladzie po dziadku zegarek to ma jakąś wartość? Ze trzy lata temu na Allegro gość sprzedawał łucza garniturowca po dziadku. Ja zadzwoniłem do niego i próbowałem przekonać, że szkoda bo i zegarek w ładnym stanie i sprawny a do tego pamiątka po jak by nie było przodku. Młody stwierdził, że z dziadkami niewiele go łączyło a parę złotych przyda mu się teraz. Łucz poszedł za 86 PLN teraz było by że 120PLN. Ręce opadają bo to już o te PLNy nie chodzi ale o podejście. Jak nie ma spadkobiercy, dziedzica to to co przez lata z takim trudem gromadzone idzie na stracenie. Jak ma kto przejąć schedę, pociągnąć temat to wtedy jest, ta tak potrzebna, kontynuacja. Co zrobić, żeby po nas miał kto kontynuować? Świata nie zmienimy, ale możemy próbować zmienić kierunek trendu. Pytanie tylko jak?
 6. Krzysztof, gratuluję cierpliwości w zbieraniu Kam. Ja zwyczajnie się do nich zraziłem. Owszem, te zegarki są ponadczasowe, śliczne i takie, że aż ach. Ale jak ja, Marcin, mam kupić Kamę to mnie zaraz krew zlewa, że coś z nią będzie nie teges. Jeszcze z Renault tak mam. Jak mam Renault jechać to wolę iść pieszo.
 7. Miałem ambitny plan na ten rok na co najmniej trzy konkursy i spotkanie w Łodzi. Dlaczego w Łodzi bo tam każdy ma mniej więcej tyle samo do przejechania, oprócz Łodzian, którzy zwyczajnie są na miejscu. Do tego tam mam znajomą, licencjonowaną przewodniczę miejską, więc oprócz opojstwa i wyżerki była by jeszcze korzyść kulturalna. Ale nie mam czasu zajrzeć nawet na forum poczytać postów bo może i firma idzie na 80%, może i mam płacone jak za 80% ale u mnie ruszyła robota i na dobrą sprawę wracam do domu zmęczony jak koń po westernie. Jak w tym tygodniu trochę może spadnie ten pierwszy nawał to ogłoszę konkurs. Natomiast co do spotkania się twarzą w twarz to chyba trzeba zaczekać aż będzie to legalne. Samo forum no cóż 100 % merytoryczne a młodzi nie maja czasu na czytanie i zagłębianie się dla nich szybkie zdjęcie i cyk już go nie ma. Roman musisz podstawić się po drugiej stronie i zobaczyć, że młodzi ludzie nie mają już potrzeby identyfikacji i przynależności ale jest postawa tu i teraz i ona dyktuje ich widzenie świata. Młody nie powie masz, ale DAJ. Je jestem na forum bo to odskocznia, forma powrotu do czegoś co bezpowrotnie minęło do młodości do dzieciństwa. Do czasów biednych ale szczęśliwych. Bez wszechobecnych nachalnych kup! Musisz! Jak ostatnio w rozmowie powiedziałem, że nie ma w domu konsoli do gier a mnie nie ma na fejsie, to kolega podsumował, że jestem w głębokim średniowieczu. Może i tak ale jestem w nim szczęśliwy.
 8. Plus za poniedziałek po wypłacie 😂 Sam kupiłem ze trzy sztuki i widząc, że to jakaś masakra jest z nimi wszystkie mają już nowego właściciela. Zraziłem się do Kamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.