Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Policzmy MM200 i 62MAS'y...

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne nawet bardzo. Z tego co wyczytałęm ma być szafir, antyrefleks przeźroczysty dekiel i średnica poniżej 40mm. 

Cena pewnie też będzie fajna.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

Fajne nawet bardzo. Z tego co wyczytałęm ma być szafir, antyrefleks przeźroczysty dekiel i średnica poniżej 40mm. 

Cena pewnie też będzie fajna.

Też mi się podoba. Fajnie że jest bransoleta! 

Obawiam się przeźroczystego tyłu... No i ceny 🤔


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja raczej tego, że mimo fajnego projektu jakiejś tam ceny to deal breakerem będę Seikowe problemy z kontrolą jakości. 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio do mnie przemawiają te nowości 🙄 Wizualnie nawet startu nie mają do SPB143, nie wspominając o SJE093.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, furraan napisał(-a):

Średnio do mnie przemawiają te nowości 🙄 Wizualnie nawet startu nie mają do SPB143, nie wspominając o SJE093.

Pełna zgoda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał już ktoś okazję zamówić od Strapcode i protestować nowe gumy do SPB143 i pokrewnych? 

 

Wyglądają calkiem, całkiem. 

 

image.thumb.png.dbaae1599d27f4ce7fb5cb270a2fbccb.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2023 o 11:57, evilym napisał(-a):

Miał już ktoś okazję zamówić od Strapcode i protestować nowe gumy do SPB143 i pokrewnych? 

 

Wyglądają calkiem, całkiem. 

 

image.thumb.png.dbaae1599d27f4ce7fb5cb270a2fbccb.png

Nie widzę żadnego uzasadnienia, bo oryginalna ,,guma" leży w pudełku. Zdecydowanie wolę perlony Eulit-a 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, furraan napisał(-a):

Nie widzę żadnego uzasadnienia, bo oryginalna ,,guma" leży w pudełku. Zdecydowanie wolę perlony Eulit-a 😎

Ale ori guma to zwykła guma.

A tu masz spasowanie z kopertą 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_4223.thumb.JPG.2be39fa63ba70065a6228e0b866d65ef.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pierwsze recenzje reinterpretacji Marinemastera 1965:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie ale 2 pozycje mikroregulacji na bransie oraz sam jej projekt... nie wiem nie pasuje mi do zegarka.

 

Oczywiście cena z kosmosu.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zasady nie lubię zegarków na bransolecie, więc nie wypowiadam się na temat jej wyglądu i mikroregulacji. Natomiast, na pierwszy rzut oka nie podobają mi się 3 rzeczy:

1. Małe, okrągłe okienko datownika, w dodatku umieszczone "po skosie", tj. pomiędzy indeksami "4" i "5". Wygląda to jak przypadkiem zrobiona dziurka w tarczy. Ech.. paskudnie!

2. "Maz" na szkiełku dekla jak w limitowanych edycjach GS. Bez sensu.

3. I ten nieznośny "X", szpecący jak wrzód na... twarzy całą linię Prospex.

 

Tutaj jeszcze w srebrnej wersji:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał SPB 143, to mój - po powrocie od doktora - będzie lądował na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2023 o 10:32, zorka-5 napisał(-a):

Ja z zasady nie lubię zegarków na bransolecie, więc nie wypowiadam się na temat jej wyglądu i mikroregulacji. Natomiast, na pierwszy rzut oka nie podobają mi się 3 rzeczy:

1. Małe, okrągłe okienko datownika, w dodatku umieszczone "po skosie", tj. pomiędzy indeksami "4" i "5". Wygląda to jak przypadkiem zrobiona dziurka w tarczy. Ech.. paskudnie!

2. "Maz" na szkiełku dekla jak w limitowanych edycjach GS. Bez sensu.

3. I ten nieznośny "X", szpecący jak wrzód na... twarzy całą linię Prospex.

 

Tutaj jeszcze w srebrnej wersji:

 

 

To bardziej unboxing niż recenzja. 

Co do zrzutów. 

1. Trzeba się przyzwyczaic do daty między 4 a 5 godziną lub krótkich indeksów na 3. Przynajmniej w modelach chcących spełniać wymogi ISO. Chyba że Seiko zaskoczy nas nurkami bez daty. Albo w końcu datą na 9...

2. Zgadzam się. 

3. X zostanie i trzeba się z tym pogodzić. Ja mam do niego ambiwalentne uczucia. Z jednej strony średnio mi się podoba a z drugiej nadaje jednak bardziej nowoczesnego wyglądu.

 

 

W dniu 31.12.2023 o 17:38, rafi napisał(-a):

Jakby ktoś szukał SPB 143, to mój - po powrocie od doktora - będzie lądował na bazarku.

Dałbym minusa, ale się nie da 😉

Na co się szykujesz? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, evilym napisał(-a):

1. Trzeba się przyzwyczaic do daty między 4 a 5 godziną lub krótkich indeksów na 3. Przynajmniej w modelach chcących spełniać wymogi ISO. Chyba że Seiko zaskoczy nas nurkami bez daty. Albo w końcu datą na 9...

 

W SJE093 obeszli ten problem dodając małą kropeczkę lumy na indeksie minutowym na zewnątrz od ramki daty. Idealne rozwiązanie, które nie psuje niczego wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.