Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

machlo

Użytkownik
 • Content Count

  2706
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

machlo last won the day on March 21 2020

machlo had the most liked content!

Community Reputation

5776 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

2864 profile views
 1. machlo

  Hi-Fi stereo

  Czy konkretne kable mają wpływ i jaki na system to jest trudne pytanie i generyczna odpowiedź - "to zależy". Jak się nie ma specjalistycznej wiedzy o tym, jak działa cały system, co i jak jest przesyłane, gdzie przetwarzane i w jaki sposób, jak efektywne jest ekranowanie i jakie zakłócenia zbiera system, to nie da się sensownie odpowiedzieć na to pytanie. Szkoda energii na przedstawianie swoich racji na poziomie materiałów marketingowych sprzętu audio. Fakt, że większość audiofilskich gadżetów ala "kondycjoner" to jeden wielki bullshit. Jak ktoś ma dużo kasy, czasu i szczęścia, to może sobie żonglować sprzętem i empirycznie sprawdzać, co akurat mu najlepiej pasuje na ucho, co nie znaczy, że jest obiektywnie najlepsze i nanosi najmniej zniekształceń na sygnał. W sumie nie jest to głupie hobby, bo nie ma końca i ciągle coś można zmieniać. Coś jak zegarki. 😁 Natomiast jak ktoś lubi zwyczajnie słuchać muzykę, to takie all in one rozwiązania jak KEF LS60 gadają do mnie - zakładam, że ktoś to z głową zaprojektował, należycie wykonał, pomierzył i wszystko schludnie zapakował w obudowę. Mniej elementów w systemie, to mniej problemów. Pozostaje tylko wywalić dudnienia i duże pogłosy z pomieszczenia i można szczęśliwie słuchać muzyki.
 2. Rozejrzyj się za perlonami Eulita. Kiedyś były bezkonkurencyjne, ale może ktoś już też zaczął robić równie dobre.
 3. Na podstawie chociażby tego wywiadu: pieniądze może nie są na pierwszym miejscu, ale nie wykluczone, że tuż tuż na drugim lub nawet ex æquo.
 4. Zapewne chodzi o $, dlaczego igrzyska to nie ten prestiż co szlemy.
 5. Ciekawe czy zostaną w wyścigach endurance. Daytona dobrze się kojarzy z le mans.
 6. Czy wiadomo, w którym salonie są lub będą stacjonarnie?
 7. Ładne światło było przez moment.
 8. Nic nie dopowiadałem sobie - czytaj uważnie. 😘
 9. Ja tylko się naśmiewam z owczego pędu do modeli, które sztucznie wykreowano jako "niedostępne".
 10. Wspominanego ostatnio "jumbo" to nie mógł kupić w tych pieniądzach... ale może tym zakupem dołączył do grona aspirujących do zapisania na listę zainteresowanych. 😏
 11. Jakbym czytał notkę prasową. Pisałem o tym, że wzór jest marny, a nie wykonanie. Choć i do samego wykonania można mieć zastrzeżenia - patrz skazy na wskazówkach na filmie z YT, który wrzuciłem. Wzór jest na poziomie microbrandów.
 12. Kolejna manipulacja. Kontekst: Chwilę potem: ~4 godziny później: Spinasz się straszliwie, że wszem i wobec wszyscy muszą przyklasnąć, że to wspaniały i nie do wiary zegarek. No a jest taki se dla wielu tu obecnych - co zrobić, ale najważniejsze, że tobie pasuje. Myślę, że słowa krytyki pojawiły się akurat w tym przypadku z kilku powodów: 1. dość jednoznaczne i mocne określenia ("wspaniały", "nie do wiary zegarek") padły odnośnie tego zegarka z twojej strony - nic w tym złego, to obserwacja 2. zegarek nie jest produkcji pierwszego lepszego micro-brandu (choć projekt koperty i tarczy jest na poziomie micro-brandów) 3. poziom tego wzoru mocno odstaje od tego, do czego przyzwyczaił AP 4. w takim budżecie można oczekiwać znacznie więcej To nie jest żadna złośliwość, zwłaszcza, że krytyka całej linii Code w tym wątku już miała miejsce nie raz. "Wspaniały" zegarek, ale nie uprawnia cię do takiego zachowania, jak zaprezentowałeś. 😏
 13. Oj manipulujesz panie kolego. 1. powody w skrócie podałem, dlaczego to moim zdanie nieudany model 2. uwagi dotyczyły konkretnego zegarka, a nie ciebie 3. to ty wyciągasz uwagi ad personam, np. "Ekspertem od koronek i milky ringów, to na pewno."
 14. Nie pisałem o tym, w jaki sposób opinie na forum wpływają na decyzje o zatrzymaniu/sprzedaży. Pisałem o procederze takim, że w momencie wrzuty na forum i mlaskania nad zegarkiem już jest określony los tego egzemplarza - flip. Taka szopka taniego handlarzyny. Wiem wystarczająco wiele o snooopim (i nie tylko), żeby napisać to, co napisałem. Jedni to robią bardziej a inni mniej skrycie, ale nie brakuje takiego procederu. Co do koronki, to najwyraźniej gula była sporo skoro to dziś zostało wyciągnięte i to nie przeze mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.