Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

machlo

Użytkownik
 • Content Count

  2,118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

machlo last won the day on March 21 2020

machlo had the most liked content!

Community Reputation

1,920 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,398 profile views
 1. Z innej beczki - dziś otworzyłem kawę leżakowaną w beczkach po ardbegu a potem piwie.
 2. A tak na marginesie, czy w PL jest gdzieś miejsce, gdzie można dostać w normalnych pieniądzach Laphroaiga CS 12?
 3. Zgadza się - tylko czy to wynika z tego, że starsza, czy bardziej sensowne wyjaśnienie, to po prostu inaczej zadziałały beczki? Tak czy siak wydaje mi się, że 18 i 21 mogą być w podobnym wieku tylko z innych beczek zmiksowane. Na WB jest tylko jedno butelkowanie z 2020, gdzie w poprzednich latach było ich sporo. Natomiast z 2021 nie ma jeszcze żadnego. Wydaje mi się, że w 2020 zlali resztki i mają przestój. Z jednej strony kusi zaopatrzyć się w zapas, ale z drugiej strony zanim mi się skończy, to już pewnie będą równie fantastyczne glenallachie albo coś jeszcze innego. Opinie o classic cut są podzielone - niektórzy całkiem nieźle oceniają, ale może to nakręcanie dalej hype'u na macallana albo autosugestia, że już w tej cenie musi być dobra. Jak przyjdzie na nią kolej, to się przekonam. Założyłem sobie 5-7 otwartych butelek na raz, żeby nie stały otwarte latami. Na razie 12 otwartych, więc muszę nadgonić z opróżnianiem.
 4. Kurier lubi przychodzić z samego rana Parliament z 2019, czyli rzekomo 25 lat. Allardice z 2020, czyli albo 18 albo 25 lat. Po prawej jest nieco ciemniejsza - wiecie która jest po prawej?
 5. Hodinkejapan wrzuciło taką fotę porównawczą:
 6. Jeszcze jedno zdjęcie porównawcze exp39 vs exp36 vs op36:
 7. Warto interesować się Arranem sherry cask bodega i Glengoyne cask strength batch 008? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
 8. Pomierzyłem piksele i wychodzi mi tak (zakładam, że bransoleta ma 20 mm):
 9. Heh, można też odwrócić to co powiedziałeś w drugą skrajność - ostentacyjne obwieszanie się tylko luksusowymi logami i gardzenie wszystkim, co nie jest luksusowe też sporo mówi o człowieku.
 10. Po prostu inne koperty gabarytowo to i inne endlinki. Nadal można przekładać bransolety między OP36 a DJ36 - na francuskim forum ktoś robił podmiankę: dj z szczotkowanym oysterem, a op turkusowe na jubilee.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.