Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

machlo

Użytkownik
 • Content Count

  2,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

machlo last won the day on March 21 2020

machlo had the most liked content!

Community Reputation

3,472 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

2,150 profile views
 1. Nowe damki radiomiry, czyli z serii Quaranta. Niby nawet 100m WR. https://watchbase.com/panerai/radiomir/pam01293 https://watchbase.com/panerai/radiomir/pam01292 https://watchbase.com/panerai/radiomir/pam01294
 2. Regulacja w Tudorze Ranger jest jeszcze lepsza, bo mniej toporne zapięcie, mniejsze, a spełnia dokładnie tą samą funkcję. Powiedziałbym, że glidelock konstrukcyjnie jest dość archaiczny.
 3. Nowego suba w rozmiarze 5-cyfrowego szarpałbym jak reksio szynkę.
 4. O ile w DJ36/DD36 jubilee/president wyglądają ok z karbowanym bezelem, to rzeczywiście w przypadku sky, zwłaszcza na tym zdjęciu, coś mi się gryzie. Może nie o sam karbowany bezel chodzi, a bardziej o tarczę, która dużo bardziej udziwniona jest względem dj/dd i dlatego chyba oyster lepiej wypada w tym przypadku.
 5. Dopiero zaczynam, ale stwierdziłem, że skoro sylwester, to otworzę springa 12 batch 22.
 6. Ja swojego medium zakładam do bluzy i mi nie kłuje w oczy - jak trzeba, to można traktować ten zegarek jako 100% sportowy casual. Jednocześnie nie tak źle pasuje do garnituru.
 7. To jest też zabawna kwestia. Na Tudora mają niższy kurs EUR, na Rolexa wyższy, a na niektóre chodliwe modele Rolexa jeszcze wyższy. Na ten moment ta ich dodatkowa marża wynikająca z ich kursu EUR dobija 10%. Typowe polskie januszowanie.
 8. Jak chcesz na stronie Rolexa zobaczyć cenę niemiecką, to musisz przez serwer VPNa w Niemczech się połączyć.
 9. Kiedyś szukałem odpowiedzi w salonie Kruka, skąd taki kurs obierają, to tłumaczyli, że aktualizacja kursu to problematyczna sprawa, bo to globalnie w systemie trzeba zmieniać i nie da się tak prosto... no ale właśnie, jak kurs do góry idzie gwałtownie to nie mają problemów ze zmianą aż z zapasem do góry, ale jak spada to często nic nie robią tygodniami, a może i miesiącami. Ot takie głupie gadanie - gdyby mieli dobrą wolę nie oszukiwać klientów, to kurs mogliby aktualizować nawet codziennie wg. notowań NBP, a jak już tak to jest problematyczne to chociaż raz w tygodniu i można byłoby to spokojnie zautomatyzować, żaden problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.