Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy regulamin:

1. Liczący głosy ma zawsze racje.

2. Jeśli masz jakieś uwagi/wątpliwości - patrz pkt 1.

Widzę, że się rozumiemy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo użytkownicy jeszcze założą Komitet Obrony Konkursu i będziesz musiał się tłumaczyć, że to dla dobra ogółu, i że poprzednie konkursy to były...

I ile głosów policzyli Twoi poprzednicy. A ile z nich było nieważnych i czyja to wina... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo użytkownicy jeszcze założą Komitet Obrony Konkursu i będziesz musiał się tłumaczyć, że to dla dobra ogółu, i że poprzednie konkursy to były...

I ile głosów policzyli Twoi poprzednicy. A ile z nich było nieważnych i czyja to wina... :)

 

Wtedy zacznę moich oponentów wyzywać od lewa...od leworęcznych nosicieli zegarków, wskazując, że tylko zegarek na prawej i sprawiedliwej ręce jest właściwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ile z nich było nieważnych i czyja to wina... :)

Przecież wiadomo czyja to wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIA PARAFIALNE


 


ANKIETA RUSZY DOPIERO NA NOWYM SILNIKU FORUM CO MOŻE OZNACZAĆ, ŻE GŁOSOWANIE ROZPOCZNIE SIĘ OKOŁO 27.03


 


WSZYSTKO BĘDZIE ZALEŻEĆ OD TEGO KIEDY FORUM RUSZY NA DOBRE.


AKTUALNIE STARTOWANIE Z ANKIETĄ MOŻE NIE MIEĆ SENSU JEŚLI W NASTĘPNYM TYGODNIU MAMY BYĆ RESETOWANI


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo czyja to wina

Mówią, że kto wypina tego wina biggrin.pngtongue.png

 

Szkoda, że tyle czasu trzeba czekać. Jestem bardzo ciekaw zdjęć uczestników... sad.png


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mówią, że kto wypina tego wina

To właśnie miałam na myśli

 

Co do głosowania, to chyba lepiej poczekać cierpliwie na aktualizację, niż coś miałoby się nam rozsypać w trakcie. Też chętnie byśmy już wystartowali, ale cóż, siła wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym wolał puszczać głosowanie i patrzeć jak się układa, ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy start?


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy start?[/quote

Jak tylko nowe forum ruszy. Z zmiany mają się zacząć dziać w środku kolejnego tygodnia i potrwać kilka dni. Nic nie wiadomo dokładnie stąd po prostu czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że dziś rusza, forum jak na razie działa :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że dziś rusza, forum jak na razie działa :)

Coś tam się im poprzesuwało w czasie bo miało być tak jak mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, poczekamy :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie miałam na myśli

(...)

Myślałem, że myślałaś bardziej politycznie (np. o D.T.) ;)

 

Co do konkursu - może wrzućmy zdjęcia, przemyślmy na które z nich oddamy swój głos, a samo głosowanie po zmianie forum :)

 

Ale kombinuję, co? Jak koń pod górę :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

AKTUALNIE STARTOWANIE Z ANKIETĄ MOŻE NIE MIEĆ SENSU JEŚLI W NASTĘPNYM TYGODNIU MAMY BYĆ RESETOWANI

 

Resetowani? Nic Ci takiego nie mówiłem. To jest TEN sam skrypt (no, w dużym uogólnieniu) tylko zaktualizowany.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowani? Nic Ci takiego nie mówiłem. To jest TEN sam skrypt (no, w dużym uogólnieniu) tylko zaktualizowany.

 

Pisałem Ci o moich obawach o skasowanie oddanych głosów i nie odniosłeś się do tego stąd uznałem, że mam rację, że głosy ankiety się zresetują. Źle myślę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli teoretycznie nic się nie powinno skasować, to w praktyce pewnie różnie może wyjść... Więc lepiej chyba dmuchać na zimne i głosowanie zrobić już po wszystkim. Najwyżej je nieco skrócimy i będziecie musieli szybciej podejmować decyzje

 

Myślałem, że myślałaś bardziej politycznie (np. o D.T.) ;)

 

 

 

Nie śmiem, nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rusza konkurs ? w końcu musze i ja spróbować 

 

Ruszy dopiero jak forum się zaktualizuje, czyli zakładamy, że za okoły tydzień. Mamy obawy czy głosy w ankiecie by się nie usunęły podczas aktualizacji stad wolimy dmuchać na zimne. Poza tym można nadal przygotować fotkę - może to szansa dla Ciebie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego tematu brak zegarka akurat z luma ...wiec teraz sobie daruje i dam wygrac komus innemu :) ... ale ciekaw jestem prac innych , a moze lepiej zaczac dzis i aby trwalo do aktualizacji forum ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja forum ma się rozpocząć w połowie tego tygodnia tak więc byłoby bez sensu mieć głosowanie przez kilka dni, gdzie normalnie trwa około 2 tygodni. Wiele osób nie wchodzi na forum regularnie i uważam, ze tydzień głosowania to takie minimum :) 
Ale doskonale rozumiem Twoje podejście, też bym już chciał wrzucić fotki, zrobić ankietę i zobaczyć co się wydarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie czekamy ... ale moze takie krotkie glosowanie zmobilizuje bardziej glosujacych ,  sam glosuje ale ze mam malo postow nie licza sie , ale musze powiedziec ze konkurs sledze i calkiem fajne prace sa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie czekamy ... ale moze takie krotkie glosowanie zmobilizuje bardziej glosujacych , sam glosuje ale ze mam malo postow nie licza sie , ale musze powiedziec ze konkurs sledze i calkiem fajne prace sa

Bardzo się cieszę, że nas obserwujesz i liczę na Twój czynny udział niedługo :)

Co do mobilizacji to skoro nawet nasze posty w innych działach (obserwowanych nieraz przez kilkaset osóB) mało kogo zachęcają do głosowania to presja czasu nie przekona tym bardziej. Czas jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by było na bieżąco liczyć głosy i kto głosował trochę więcej pracy by było ...  przypomina mi to mi to zblizajace wybory hehe ... ale tu komisja  wzorowa :)

Edytowane przez Johny Wykładzina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by było na bieżąco liczyć głosy i kto głosował trochę więcej pracy by było ...  przypomina mi to mi to zblizajace wybory hehe ... ale tu komisja  wzorowa :)

Kolejny problem jak już w temacie wyborów jesteśmy to przejrzystość liczenia głosów. Jeśli jakieś będziemy mieli zapisane głosy w pamięci, a potem dojdą po aktualizacji nowe głosy, to nie do końca wynik widoczny w ankiecie będzie odpowiadał temu prawdziwemu. Wolę żeby każdy mógł sam sobie te głosy sprawdzać i nas weryfikować w razie czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.