Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
beriam

Lorus RXF41AX7

Recommended Posts

Posted (edited)

Od jakiegoś choruje na ten zegar, dodam, ze to nie jest choroba przewlekła, idzie się jak sadze wyleczyć 😉
Ogólnie chciałem go nabyć jako opcja wakacyjna, w sumie w pracy tez by dał rade, po wymianie paska na jakaś gumę, alby można było się spokojnie w nim wykapać i deszcz tez mu był nie straszny.
Rozmiar tez jest dla mnie poprawny, mam Hama 39 i jest idealnie 👌
Alternatywą jest Alba APBT 209, ale koszt zdecydowanie większy.
Koszt to +- 260 pln (ebay)
Co sadzicie, moze ktoś miał. Opinie wszelakie mile widziane.

Tak po cichu tez zastanawiam się od jakiegoś czasu na Citizenem BN ...🤐

ps. Foto poglądowe.

pobrane.png

pobrane (1).png

Edited by beriam

Zegarek jest ładny, ale wszystkie Lorusy, które dotychczas widziałem, na zdjęciach wyglądały znacznie lepiej niż w rzeczywistości. 

Nie przekonuje mnie tez luma nalozona na całą tarcze z wyjątkiem indeksów. Wole, gdy świeca wskazówki i indeksy.

Jak się podoba to bierz. Będzie Pan zadowolony. Co do "odbioru" na zdjęciach i w rzeczywistości, to kwestia postrzegania... Rzeczywistości... 

Moim zdaniem, Lorusy to zawsze dobry stosunek ceny do jakości. 

Jak Ci się podoba, kupuj. Nie ma co się długo zastanawiać.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

• By JestemTuNowy
      Część wszystkim ? 
      Jestem nowym użytkownikiem forum, nie znam się na zegarkach i poszukuje porady.
      Znalazłem w domu zegarek, wiem o nim tylko tyle że jest marki Seiko i należał do mojego ojca.
      Czy ktoś mógłby powiedzieć mi co to jest za zegarek i czy opłaca się oddawać go do renowacji do zegarmistrz? (Nie biorąc pod uwagę że to pewnego rodzaju pamiatka. Chodzi mi o to czy przypadkiem cena renowacji nie przekroczy wartości nowego zegarka podobnej jakosci.

Zegarek nie działa (na 99% to wina baterii)
      Z góry dziękuję za pomoc ?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.