Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pmac90

Poszukiwanie czasomierza EDC

Rekomendowane odpowiedzi

Pytaj ma pod forum Geckoty, z tego co kojarzę z opinii z netu całkiem nieźle.

Jako że to bazowa ETA 2824-2 i to w razie co każdy zegarmistrz poprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Panowie @cordi7, @Perpetuum Mobile, @szuwi

 

Zgadałem się z kumplem na temat zegarków, i tak od słowa do słowa okazało się, że jest fanem zegarków. Ma ich sporo. Ostatnio ojciec przywiózł mu w prezencie taki model: Hamilton Khaki Field o wielkości tarczy 38mm. Ale jakoś mu nie podpasował, bo lubi większe i ma do sprzedania. Ogólnie w stanie idealnym. Miał może z 2 razy na ręku. Jest mi w stanie sprzedać go za 1600zł. wygooglowałem o nim trochę, ale chciałem się Was zapytać czy warto? 

 

Edytowane przez pmac90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, pmac90 napisał:

Mam pytanie Panowie @cordi7, @Perpetuum Mobile, @szuwi

 

Zgadałem się z kumplem na temat zegarków, i tak od słowa do słowa okazało się, że jest fanem zegarków. Ma ich sporo. Ostatnio ojciec przywiózł mu w prezencie taki model: Hamilton Khaki Field o wielkości tarczy 38mm. Ale jakoś mu nie podpasował, bo lubi większe i ma do sprzedania. Ogólnie w stanie idealnym. Miał może z 2 razy na ręku. Jest mi w stanie sprzedać go za 1600zł. wygooglowałem o nim trochę, ale chciałem się Was zapytać czy warto? 

 

Możesz podać dokładną referencję i potwierdzić, czy są dokumenty i pudełko do zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @szuwi musisz znać numer referencji bo jest wiele wersji tego zegarka w różnych cenach. No i zdecydowane warto mieć papiery i oryginalne opakowanie.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest caly komplet (papiery, pudełko). Przywieziony z Czech. Zegarek ma może z 2 miesiące. Taki numer mi podał: H70455533. Na pasku jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten używany zegarek jest ok, ale nie jest to jakaś wielka promocja. Jak się podoba, to bierz, ewentualnie próbuj ściąć 100-200pln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena uczciwa. Nowego w tej cenie raczej nie uświadczysz. Ale skoro używany i właścicielowi trochę niepotrzebny, to może jeszcze warto trochę ponegocjować i jeżeli się podoba - to brać, bo to fajny zegarek jest. Powiedzieć można, że kultowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmówcy wszystko już powiedzieli. Fajny zegarek, kultowy już. Będziesz zadowolony :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie Geckota. Wizualnie bardziej mi pasuje. Trochę więcej elegancji w niej. No i bransoleta jest. dzięki panowie za odzew i porady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy tymi dwoma każdy wybór byłby ok. Fajnie, że mogliśmy pomóc i czekamy na zdjęcie nadgarstkowe - tradycja forum nakazuje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.