Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PiotrSzmidel

zatokazegarkow.pl,dawniej watchbay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jako ze stary temat zostal skasowany i dostalem ostrzezenie,zakladam nowy watek.Zakupilem zegarek,badz jak niektorzy sadza kupe,albo smiec,po bardzo okazyjnej cenie.Sprzedawca oferuje w cenie darmowa wysylke,podatek,clo i oplaty celne.Do tego dorzuca skorzany pasek i kod na 50pln.Zauwazylem ze rowniez jest na Allegro pod nickiem zatokazegarkow.Niestety nie ma tam opinii,widocznie musi byc nowy tak jak i sklep.Co dziwne ma ponad 3600 lajkow na Fb,niestety jedna tylko lakoniczna recenzje.Wczesniej dzialal pod nazwa watchbay w Szklarskiej Porebie,pod nowa nazwa w Warszawie.Czy ktos mial doswiadczenia z tym sklepem?Ja za okolo 10 dni powinienem byc testerem,doswiadczeniami moge sie podzielic tutaj,o ile nie dostane wczesniej bana😚Na dowod ze jestem kupujacym i nie uprawiam nachalnej reklamy zalaczam screena z zamowienia.

 

https://zatokazegarkow.pl/

 

 

Screenshot_20200922-182817~2.png

 

Screenshot_20200922-182833.thumb.png.8b1b69b8936355909ac0367d0608459c~2.png

Edytowane przez PiotrSzmidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dumaju, szto wy amierykanskij szpion, jak to skazała babuszka w pewnym starym kawale :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem zegarek, za parę dni będę testował, na dowód zakupu załączam dowód zamówienia,

i co właściwie? - reklama?

 

 


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to kilka razy przewinęło się na forum - tylko pod postacią tego konta z allegro i ludzie pytali, więc może warto zobaczyć efekt końcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trahit sua quemque voluptas ;)

W jakimś polskim przekładzie Balzaca wytłumaczono to jako "każda potwora znajdzie swego amatora" :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odswieze temat-zegarek juz jest w rekach wlasciciela sklepu,jako ze tez jestem z Warszawy dostarczy go osobiscie.Kontakt ze sklepem dobry i aktualizacje na jakim etapie jest zamowienie.Troche sie wszystko przeciagnelo przez WER Warszawa.Niestety(albo i stety😉) jutro rano lece na tygodniowy urlop do Czarnogory,bede mial mozliwosc obadania zegarka dopiero w nastepny weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej odswieze i nastepny update w nastepny piatek.Zegarek dostarczony,foto by my papa 😁,kontakt sklepu z klientem na najwyzszym poziomie.Tymczasem pozdrawiam z pieknej Czarnogory ☺

received_364033651314030.jpeg

received_3656529564371380.jpeg

20201009_104148_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zegarka - pokaż foto nadgarstkowe jak wrócisz. No i miłego pobytu w Czarnogórze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz zegarek na reku,4-ta reka chodzi doskonale w punkt,luma tak dobra albo i lepsza jak w Zelosie.Pakowanie tez imponujace.Jestem naprawde zadowolny z zakupu i sklep polecam w 100%,kontakt ze sprzedajacym rewelacja.

20201016_114712.jpg

20201016_105336.jpg

20201016_105353.jpg

20201016_105934.jpg

20201016_114701.jpg

20201016_115014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zUPuję: coś aktualniejszego? Zamierzam się na Sinna, na oficjalnej stronie podnani dystrybutorzy w PL: wrzeciono czasu (znane), zatoka zegarków i rarist, nie wiem czy warto kombinować z tymi 2 ostatnimi, czy klasycznie z sinn.de albo z wrzeciona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam zegarek, trzy różne ceny. Warto ???

Różnice dość znaczne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.