Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mateusz_

Automat Seiko do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowałem, że kupię wreszcie porządny zegarek zastanawiam się między serią prospex a presage. Tak wiem pierwsza seria to zegarki typu diver druga zaś to zegarki bardziej eleganckie. Z tych grup wybrałem wstępnie dwa modele nad którymi się zastanawiam 

-Seiko monster 

-Seiko espresso martini 

Może macie jakieś inne propozycje z tych dwóch grup. Chce sprawdzić w ten sposób czy nic innego mi nie przypadnie do gustu piszcie propozycje (nowe zegarki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak porównać. To jak pytanie: Mazda MX-5 czy Fiat Doblo? Tylko do czego? Do jazdy "for fun" czy do obsługi warzywniaka?

Dla mnie bardziej interesujący jest Presage, bo podobne zegarki noszę 5 dni w tygodniu w pracy i taki by mi się przydał. Ale nie sądzę, żeby taka odpowiedź pomogła w Twoim dylemacie. Ale pewnie w tej cenie i tak poszukałbym pod mankiet czegoś innego, z szafirem i dużo cieńszego niż 14,5mm. Przecież nawet diver Monster jest cieńszy do Presage. I to o 1,5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Nie da się tak porównać. To jak pytanie: Mazda MX-5 czy Fiat Doblo? Tylko do czego? Do jazdy "for fun" czy do obsługi warzywniaka?

Jeżeli Fiat Doblo nie jest dla ciebie fun... To nie wiem co jest :(


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster 

5EC802BD-51AA-4498-88E5-C3A3B7CD529F.jpeg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, evilym napisał:

Jeżeli Fiat Doblo nie jest dla ciebie fun... To nie wiem co jest

 

No tak. Dawno, dawno temu jeździłem Renault Kangoo. Takim wymęczonym na kontrakcie budowlanym. Fun rzeczywiście był. Szczególnie kiedy w zimie nie chciały się zamknąć szyby, albo kiedy taśma od poduszki powietrznej zaczęła wyłazić spod koła kierownicy. No i kiedy się naciskało hamulec a samochód stawał dęba i można było sobie wybić zęby o kierownicę. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

Taki?

 

https://dolinski.pl/images/detailed/1/Seiko-Presage-SPB127J1-Limited-Edition-Tribute-1964.webp

Też miałem zaproponować jakiegoś "eleganckiego" divera. 

 

Chyba że coś pomiędzy? 

Seiko 5 Sports bez nurkowego bezela? Na pasku bardziej elegancki, na bransolecie czy nato bardziej sportowy. 

spacer.png

 

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

No tak. Dawno, dawno temu jeździłem Renault Kangoo. Takim wymęczonym na kontrakcie budowlanym. Fun rzeczywiście był. Szczególnie kiedy w zimie nie chciały się zamknąć szyby, albo kiedy taśma od poduszki powietrznej zaczęła wyłazić spod koła kierownicy. No i kiedy się naciskało hamulec a samochód stawał dęba i można było sobie wybić zęby o kierownicę. 😂

No i to jest zabawa :D


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu noszę Seiko Presage SPB067J1, da się zmieścić w budżecie, a na żywo zegarek naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.