Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Motif

Citizen Promaster Diver's Super Titanium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

Jak się podoba to możesz brać

 

Plusy:

 

+Citizen ma dobrą kontrolę jakości. Centrowanie bezela, koła daty, jakość wykończenia -powinny być ok

 

+dobra bransa, pełne endlinki, mikro regulacja na kutym zapięciu

 

+ lekkośc i wytrzymałość tytanu

 

+ divers 200 czyli nurkowa klasa wodoszczelności potwierdzona certyfikatem Iso 6425

 

+szkło mineralne nie jest takie złe. Szafir też zarysujesz

 

Minusy:

 

- podstawowy werk Miyota bez stop sekundy. W tej cenie można lepiej

 

-ten werk będzie miał głośny wachnik - jesteś wgl pewny, że chcesz automat?

 

- tytan - jak nie jesteś przyzwyczajony jego lekkość może sprawiać wrażenie taniości

 

 

 

:) podsumowując - jak ma to być EDC, to taki wół roboczy będzie ok. Popatrz po alternatywach np Seiko Turtle

 

 

 

 

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś takiego? 

Orient Triton

00.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji Seiko Turtle to ok, pod warunkiem że dokładnie sprawdzisz jakość wykonania. Kupowałem 3 razy i za każdym razem odsyłałem, zawsze był jakiś babol. Kupiłem Bulove Devil Diver i jakością wykonania bije Seiko na łeb w tej cenie

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Orient Triton


Triton ma wskazanie rezerwy chodu, i inną koronkę.
Ten z foto to nowy wypust i raczej ma inną ref niż Triton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół h przed kolega evilym kupilem ten zegarek, zgadza sie ze to chyba nie triton ale bardzo mi się podoba i ma szafirowe szkiełko a firma chyba ok :) 

 

https://allegro.pl/oferta/orient-ra-ac0k02e10b-new-triton-green-200m-diver-9709687933

 

Jak się okazuje przepłaciłem co najmniej 100 zł (1500) z wysyłką  😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pół h przed kolega evilym kupilem ten zegarek, zgadza sie ze to chyba nie triton ale bardzo mi się podoba i ma szafirowe szkiełko a firma chyba ok  
 
https://allegro.pl/oferta/orient-ra-ac0k02e10b-new-triton-green-200m-diver-9709687933
 
Jak się okazuje przepłaciłem co najmniej 100 zł (1500) z wysyłką 

A było pytać na forum
Sklep jest forumowicza, a allegro sporo zdziera na zegarkach. Pewnie dałoby się coś urwać z ceny, chociażby prowizję.
A zegarek jak najbardziej ok
IMG_20200512_202316.thumb.jpg.5514bf15ced2e824d06f1f68b8d39032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz szczerze mówiąc to ten co kupiłem mi sie bardziej podoba :)

Co prawda przelałem już pieniadze ale chyba mam prawo go nie przyjąć przy kurierze ?

Nie no napisałem do nich z  prośbą zapytaniem czy by nie zrobili lepszej ceny :) 

Zegarek można już kupić w cenie1259 

 

https://orotime.pl/orient/7623-orient-ra-ac0k02e10b.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

 

 

Edytowane przez Motif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Motif napisał:

Co prawda przelałem już pieniadze ale chyba mam prawo go nie przyjąć przy kurierze ?

 

Przepisy prawa stoją po Twojej stronie. Do 10 dni możesz zwrócić nieużywany towar kupiony przez internet.

Natomiast nieodebranie przesyłki od kuriera, to najgorsza, możliwa opcja.

Jeżeli zadecydowałeś, że się rozmyśliłeś, to zamiast narażać sprzedającego na pakowanie, wysyłanie, ponoszenie kosztu wysyłki a potem odbieranie zwrotu i na końcu przeciąganie się z Allegro o zwrot prowizji, może lepiej skontaktować się z nim niezwłocznie i dać mu znać, że zmieniłeś zdanie. Wtedy on po prostu może Ci zegarka nie wysłać i nie wykona niepotrzebnej pracy i nie poniesie niepotrzebnych kosztów. Ty szybciej dostaniesz swoje pieniądze a on straci mniej czasu i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś ,dlatego napisałem przed chwilą z prośbą o korzystniejszą cenę. Nie musi być tyle co w podanym linku bo to moja wina mogłem poszukać no ale 170 zł mieć a nie mieć to jednak różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 170 PLN, duża część to prowizja Allegro a nie marża sprzedąjcego.

 

 

 

P.S. Jak masz do wydania na divera około 1500 PLN, to myślę, że jest sporo fajnych opcji, innych niż ten "bieda-Triton". Wśród Orientów, choćby Kamasu - ten sam mechanizm i taka sama reszta specyfikacji co ten niby-Triton, tylko w innej kopercie i kilkaset złotych taniej.

Albo Phoibos, Zelos, Deep Blue itd... jest sporo możliwości.

 

Zerknij na poniższy wątek, może coś Cię zainspiruje:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186831-subiektywne-zestawienie-diveranurka-i-diver-stylezegarka-w-stylu-nurkowym-od-1000-do-10000-pln-2020-r/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.