Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darkc

o niższości / wyższości Sturmanskie nad Aviator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do kupna nowego ruska i zastanawiam się, czy są silne argumenty za którymś z tych zegarków:

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...products_id=702

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...products_id=599

 

mają te same mechanizmy Poljota, są nieco podobne, za to jest spora różnica cenowa. Czy istnieje pogląd, że np. Sturmanskie są gorszej jakości montażu??

 

dzięki za radę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mają te same mechanizmy Poljota, są nieco podobne, za to jest spora różnica cenowa. Czy istnieje pogląd, że np. Sturmanskie są gorszej jakości montażu??

 

dzięki za radę,

 

Raczej idzie o to, że Aviator jest marką lansowaną w Europie i ostatnio w USA, a Szturmańskie są montowane pod szyldem Poljota.

Poza tym kto dziś wie kto to "szturman" :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ale to Sturmanskie nie jest chyba produkowane przez Poljota. Z tego co kojarzę, to obie marki są produkowane przez Volmax?

A tak w ogóle to tego Aviatora to akurat pierwszy raz widzę - to nie jest jaki nowy model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudełko skórzane jak od Poljota.

Volmax ma drewniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo - sturmańca

Prestiżowo - aviatorka

 

Osobiście nie kupiłbym żadnego z nich - blat mi się nie ten tego.

 

Zapytaj w jakimś sklepie A&A - mnie powiedzieli, że sprowadzą każdego Aviator'a i Sturmanskie'go z katalogu. Różnica w cenie była żadna (5 zł na +).


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, ale to Sturmanskie nie jest chyba produkowane przez Poljota. Z tego co kojarzę, to obie marki są produkowane przez Volmax?

 

Hmmm, mówimy o Rosji :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gato

Mnie osobiście bardziej podoba się szturmanskie. Ale to rzecz gustu. Jestem zainteresowany nimi. Jestem coraz bliżej decyzji kupna jednego z nich :wink: I prosiłbym o wypowiedzi co sądzicie o szturmanskich takich jak te i ich mechanizmach. Jak jest z ich jakością wykonania? Może ktoś wie? Na forum chyba ktoś ma taki zegarek i pokazywał zdjęcia takiego szturmanskiego, tylko z czarną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście bardziej podoba się szturmanskie. Ale to rzecz gustu. Jestem zainteresowany nimi. Jestem coraz bliżej decyzji kupna jednego z nich :wink: I prosiłbym o wypowiedzi co sądzicie o szturmanskich takich jak te i ich mechanizmach. Jak jest z ich jakością wykonania? Może ktoś wie? Na forum chyba ktoś ma taki zegarek i pokazywał zdjęcia takiego szturmanskiego, tylko z czarną tarczą.

 

Miałem taki

 

0a1a38b264ef5c1dm.jpg

 

i taki

 

afbc73a2353a8e0cm.jpg

 

oba są dobrze wykonane. Dokładne.

I są śliczne.... :D:D:D


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.