Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
denver47

Delugs Strap Finder - wizualizacja doboru paska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

To nie jest reklama firmy Delugs - choć uczciwie przyznam, że z nią współpracuję.

Firma właśnie udostępniła ciekawe narzędzie na ich stronie - strap finder.

 

https://delugs.com/pages/strap-finder

 

Prosta rzecz, a cieszy. 

Chodzi o zwizualizowanie sobie wyglądu danego paska na zegarku.

Sam wielokrotnie zastanawiałem się jak dany pasek wyglądałby na moim zegarku. Dzięki temu narzędziu można sobie to w uproszczony sposób zwizualizować. Należy wybrać sobie zdjęcie koperty zegarka i dobrać do niej pasek.

 

Baza zegarków jest ograniczona - ale przyznam, że dosyć spora.

Baza pasków to oczywiście poszczególne produkty producenta, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby skonfigurować sobie preferowany pasek, zapisać wizualizację do pliku (przycisk "save the look") i wysłać do swojego ulubionego strapmakera, udać się do ulubionego sklepu paskowego online, lub dokonać zakupu bezpośrednio w delugs.

 

Z bazy pasków można wybrać tylko i wyłącznie paski skórzane różnego typu.

 

Przykłady wizualizacji:

 

tOcjHTZ.jpg

 

EZMaTT4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć
 
To nie jest reklama firmy Delugs - choć uczciwie przyznam, że z nią współpracuję.
Firma właśnie udostępniła ciekawe narzędzie na ich stronie - strap finder.
 
https://delugs.com/pages/strap-finder
 
Prosta rzecz, a cieszy. 
Chodzi o zwizualizowanie sobie wyglądu danego paska na zegarku.
Sam wielokrotnie zastanawiałem się jak dany pasek wyglądałby na moim zegarku. Dzięki temu narzędziu można sobie to w uproszczony sposób zwizualizować. Należy wybrać sobie zdjęcie koperty zegarka i dobrać do niej pasek.
 
Baza zegarków jest ograniczona - ale przyznam, że dosyć spora.
Baza pasków to oczywiście poszczególne produkty producenta, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby skonfigurować sobie preferowany pasek, zapisać wizualizację do pliku (przycisk "save the look") i wysłać do swojego ulubionego strapmakera, udać się do ulubionego sklepu paskowego online, lub dokonać zakupu bezpośrednio w delugs.
 
Z bazy pasków można wybrać tylko i wyłącznie paski skórzane różnego typu.
 
Przykłady wizualizacji:
 
tOcjHTZ.jpg&key=ef1ca321a9b02de75e9e9a5f3eede6883f1d0eddeb42969c53e8c69210789b99
 
EZMaTT4.jpg&key=ad12d32814195ffdb05966d630e8fbca01a8505ba1f7ae4782bcaed01cfaaffb

Bardzo fajne narzędzie, nawet gdy trochę ogranicza wybór paska, zawsze daje jakaś pomoc. Ja co prawda używam Photoshopa, by zobaczyć swoj zegarek w nowym ubranku, ale to czasochłonne i trzeba płacić za sam soft.
Kiedyś bawiłem się przymierzalniami AR np tą z Chrono24. Niby fajne, ale ograniczona baza modeli nie daje pełnej elastyczności w przymierzaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo właśnie pobawiłem się tym konfiguratorem. Przy okazji zgłosiłem 2 kolejne modele zegarków do konfiguratora, ciekawe czy się pojawią.
Polecam też ich zakładkę "Lookbook", można naprawdę poszukać ciekawych inspiracji.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.