Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzasNaZdjecia

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,671 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. W drodze - wspinaczka na masyw Mont Blanc, widok w kierunku Courmayeur.
 2. Cześć! Tissot Heritage Navigator COSC
 3. Chyba już czas na kawkę po lunchu? [emoji6] Hoffman wyszedł pierwszy raz na spacer w nowym niebieskim wdzianku i myślę fajnie gra ten look.
 4. Trudno się przyzwyczaić do koronki po lewej stronie i generalnie całego mechanizmu do góry nogami [emoji28] Ale mimo to uważam, że w tej klasie cenowej trudno znaleźć fajniejszy automat z chronografem w tematyce lotniczej.
 5. Trochę elegancji na dzisiejsze spotkanie z inwestorem
 6. Zielony L&JR S1503-S5 Step One Chronograph Quartz
 7. Na fotach producenta ten Tissot ma niemal czarną tarczę. To jednak zmyłka, bo w realu jest szara, w wyraźnie ciepłym odcieniu. To mnie zainspirowało, by dać mu jednak brązowy pasek - udało mi się znaleźć taki wyjątkowy, z ozdobnymi przeszyciami. IMHO wygląda rewelacyjnie [emoji2956]
 8. Dziś ponownie był Fortis, ale w innym outficie
 9. Militarnie dziś. Fortis B-42 Official Cosmonauts.
 10. Drugi Hamilton w tym roku. Pierwszy - złoty X-Copter jednak zdecydowanie zbyt ekstrawagancki, poszedł szybko w świat. Teraz przyleciał z Francji klasyczny X-Wind i już czuję, że to był dobry wybór [emoji106]
 11. Dziś mój ostatni dzień w starej pracy. Cały świat stoi przede mną otworem. Oby tylko nie był to ten otwór...😅😂 Tissot Heritage Navigator COSC Automatic. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie zaiskrzyło na początku - sam nie wiem dlaczego, bo to wyjątkowy zegar. Nawet wystawiłem go na sprzedaż. Ale powoli coś zaczęło się między nami dziać. Jakaś szorstka przyjaźń - szorstka, bo nowy bardzo gruby pasek z rekina cholernie trudno jest uformować do nadgarstka i nie jest jeszcze komfortowy, musi trochę się dostosować. Dziś stwierdzam, że naprawdę go polubiłem i zacząłem często nosić.
 12. Dziś taki oto Bomberg Bolt 68. Kilka fot, by pokazać, że można z niego zrobić zegarek kieszonkowy na łańcuszku. Generalnie łobuz.
 13. Hoffman Racing 40 na nowym pasku w starym stylu [emoji2956]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.