Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzasNaZdjecia

Użytkownik
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,527 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. Proszę bardzo oto link https://a.aliexpress.com/_EHVNUKD Przy zakupie odejmuje wartość VAT. Na poczcie musiałem dopłacić tylko jakieś 5%. Kwoty VATu już nie chcieli. Wyszło zatem znacznie taniej niż wyglądało na AE To jeszcze tylko dodam - niektóre wersje tarczy tego Rmalti można kupić bez logo, a logo na zapięciu bansy nie jest wygrawerowane bardzo głęboko - da się spolerować 😉
 2. Nazwa jakby ktoś usiadł przypadkiem na klawiaturze... Ale chyba lepszy taki zlepek liter niż nazwa identyczna z marką ultrasportowych aut? Najważniejsze, że do samego zegarka już przyczepić się nie można. Wszystko jest świetnie wykonane. Bransoleta jest 5cio częściowa, skręcana. Uszy przewiercone (rozstaw 22mm). Warto zwrócić uwagę na mały detal - wskazówka sekundowa ma wypolerowaną mikro kopułkę, by estetycznie zakryć mocowanie. Naprawdę szacun. Na bransolecie jest niestety napis Rmalti Design...😅 Trochę szkoda, że to nie jakiś mikrobrand, ciut mniej homarowy... Byłaby wtedy już pełnia szczęścia 😉
 3. Cześć! Właśnie przyszedł - homar GS z AE. Szafir z AR z przodu, szafir (!) na deklu. Szlify ostre, kajdan sztos. Indeksy i wskazówki bardzo precyzyjnie obrobione. To zdecydowanie najlepiej wykonany Chińczyk w cenie poniżej 1k.
 4. Christopher Ward C3 Grand Tourer. Trochę szkoda, że to kwarc, z drugiej strony wszystkie moje czasomierze na V7750 są jednak takie bulwiaste - nie w rozmiarach zegarków vintage. Kojarzycie jakie współczesne chronografy automatyczne pozwalają utrzymać zgrabne gabaryty zegarka?
 5. Cześć! Seiko SRP123J1, dziś na czarnym pasku
 6. Fajny kwarcowy chronograph vintage. Wysoka jakość wykonania, precyzyjne nadruki. Tarcza zmienia kolor z niemal czarnego w błękitną - w mocnym świetle. Ładnie siedzi na brązowych jak i na czarnych paskach. Udany zakup.
 7. Rzadkie znalezisko, ta wyjątkowa piątka robi mi dziś poniedziałek [emoji6]
 8. U mnie obecnie tak. 6 zegarków to moje optimum - każdy pod inny styl i okazję. Dwa wolne miejsca czekają na nowe krótkie romanse.
 9. Wlazłem do sklepu ot tak z nudów pooglądać jakieś tam Orisy czy Alpiny - już nawet nie pamiętam, bo zauroczyłem się. A piszę tu o produkcie... Festina. Nie oglądajcie fotek w necie. Ten zegarek warto zobaczyć na żywo. Giloszowana tarcza plus wypukłe szkiełko pracują ze światłem w urzekający sposób. Dzięki temu, że jest subsekunda, nie razi mnie jej kwarcowość. Cudów jednak nie ma, pod szkłem powiększającym widać, że ostrość indeksów i wskazówek jest na poziomie zegarków budżetowych ale już giloszowanie wygląda dobrze. Bardzo dobrze. Nie festyniarsko. Inne warianty tego modelu - z czarną tarczą - nie robią już żadnego wrażenia. Zatem brać ze srebrną tarczą i się cieszyć. Tylko trzy stówy a gęba uśmiechnięta od ucha do ucha [emoji28] Festina Retro F6870/1 Szerokość koperty 41,5 mm Grubość koperty 10 mm Pasek 20 mm Na zdjęciu na łapie już na pasku custom.
 10. Ten zgrabny (39mm) zegarek stał się jednym z ulubionych. Sprawił, że zaczynam odrzucać wszystko powyżej 42mm, bo jakieś takie za duże zaczęło mi się wydawać.
 11. Bardzo dziękuję! Ø41 mm ref. A32350-308 / 319
 12. To mnie już chyba łapie jesienny mood i zegarki zrzuciły letnie nato i zaczęły ubierać się w brązowe paski. [emoji28]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.