Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzasNaZdjecia

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4459 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

791 profile views
 1. Dziś ponownie Borealis, ale fotka lepszej jakości niż ta wczorajsza. Odkurzyłem dawno nie używaną lustrzankę, może wrócę do focenia...
 2. Diver, ale taki jakby bardziej elegancki [emoji28][emoji106]
 3. W samo południe. Alpina Alpiner 4 Chronograph na kalibrze SW500 zmodyfikowanym przez Alpinę. Duży, sportowy zegar, świetna jakość.
 4. "W twojej kolekcji brakuje niebieskiej tarczy" - stwierdził zegarkowy kolega. Hmmm, może i faktycznie. Błękitna Aqua Terra - cudeńko, ale to już grubszy temat. I tu taki homage może mieć sens. Kilka stówek, można protestować czy aby na pewno brakuje mi tej niebieskiej tarczy. Pagani - w miarę trzyma klimat aqua, choć nieco razi tania bransa, gorsza niż w innych popularnych homarach tego producenta (np. w Subach są lepsze). Zobaczę, jak często przez 3 miesiące będzie wychodził z pudełka.
 5. Hamilton Jazzmaster Worldtimer na strusiu.
 6. Ciągle cieszy [emoji6][emoji106]
 7. Witam. 

  Super ten Hamilton. 

  Jak dla mnie najładniejszy zegarek na forum. Możesz parę fotek przysłać? 

  Ile kosztuje sprowadzenie zegarka z Japoni?

  Pozdrawiam. 

 8. Dzięki, faktycznie, bardzo jakościowo zrobiona bransa, ładnie polerowana na krawędziach. Przypomina mi tym bransę Montblanc Star. Jedyny minus - przy tym typie zapięcia nie ma opcji na mikroregulację, można skracać tylko o pełne ogniwo, a to nie pozwala do perfekcyjne dopasowanie. Ale generalnie Hami świetny. Lubię tę markę, ma sporo dobrych projektów. Gdyby tylko zaczęli robić lepszy AR...😅 Akurat w Jazzmasterach nie ma problemu, ale taki X-Wind to już nieco denerwował z tego powodu.
 9. Mój pierwszy zegar importowany z Japonii, zaskakująco już po 3 dniach był u mnie. Fajny!
 10. Kręciłem się wokół tej pandy od dawna. Aż udało mi się namierzyć nówkę sztukę w dobrej cenie. Pierwsze wrażenie - zgrabiutki, może nawet ciut mniejszy niż myślałem. Prawdziwy strap monster. Jest bardzo dobrze [emoji6][emoji106]
 11. Hamilton Jazzmaster Auto Chrono - ot taka nowość w kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.