Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzasNaZdjecia

Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,787 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Fajrant! Teraz park, jakaś kawka na świeżym powietrzu.
 2. Longines Grande Vitesse na bardzo fajnym pasku od [mention]Re.Al. [/mention]
 3. Christopher Ward C65 Trident Vintage Diver na pasku perlon w kolorach tarczy. Dobrze się dogadują
 4. Matchy-matchy. Tissot PRC 200 Automatic Chronograph na żółtym skórzanym pasku Lavvu.
 5. Kolega Aleksander (@Re.Al.) wykonał dla Jazzmastera piękny pasek, mięciutki i gustownie spatynowany na krawędziach. Klasa!
 6. Na brązowym krokodylu trochę "dziadkowy" a po zmianie paska na niebieski - jakby 20 lat odjął! 😉
 7. Ładny, choć trochę gruby...😅 No offense 😂
 8. Od listopada połowa kolekcji została wymieniona i nadal liczy 6 zegarków. Górne zegarki na bardziej oficjalne, specjalne wyjścia, dolne bardziej codzienne. Czuję takie miłe gilanie chwilowej satysfakcji, to chyba ten trudny do uchwycenia krótki moment równowagi 😅
 9. H32565521 Tak, wskazówki są niebieskie (pod światło), w cieniu idą w czerń. Tutaj miałem trochę obaw, ale wygląda to dobrze. Zamówiłem niebieski pasek, powinno to fajnie gadać ze sobą. W ostateczności można zakupić jakieś srebrne wskazówki dedykowane pod tę ETĘ i podmienić.
 10. Długo nie mogłem się przekonać do szkieletorów, wtem - ta szampańska tarcza zawróciła mi w głowie. Od dziś nowy Hami mości sobie w pudełku.
 11. Popołudniowa zmiana kreacji. Na takim czarnym pasku z bawołu z kremowymi przeszyciami chyba jeszcze lepiej mi wszystko tu gra 👍
 12. Nowy Krzyś w kolekcji. Bardzo mi podpasował ten wintydż. No i jakość wykonania koperty, te połączenie powierzchni polerowanych ze szczotkowanymi. Zegarek na żywo wygląda świetnie, bardzo jakościowo.
 13. Nosiłem go na brązowych czy czerwonych paskach a tu proszę, na czarnym zdecydowanie zyskuje.
 14. Oj tam, na Olx można też kupić. Nawet nie będę pisał jak szybko sprzedałem swojego X-Coptera w powłoce z różowego złota właśnie takiemu, dla którego był to pierwszy automat w życiu. Miał już zaczątki poważnego myślenia, choć z drugiej strony bardzo cieszył się z tego złota 😂 Ale staram się wierzyć, że to był początek wspaniałej zegarkowej przygody dla niego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.