Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzasNaZdjecia

Użytkownik
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,763 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Dużo się dzieje na tarczy ale właśnie przez to podoba mi się ten lotnik. Do tego upamiętnia inspirujące osiągnięcie.
 2. Całkiem fajny Hamilton Khaki. Ładne ostre detale na tarczy.
 3. Całkiem udany ten nowy model Pagani aka Furlan Marri. Jest meca-quartz, szafir, AR, zakręcana koronka. Zgrabny i taki niedrogi.
 4. Bardzo dziękuję, faktycznie, niebanalny czasomierz. Koperta prosta w formie ale miłym akcentem jest mocowanie paska na śruby, nie teleskopy. Wymaga chwili przyzwyczajenia, by odczytać godzinę, ale to zegarek nawiązujący do czasów, gdy nie żyło się co do minuty. Głośno tyka 😅
 5. Z okazji 3 rocznicy zegarkowej pasji (lepiej by było napisać "choroby" [emoji28]) wpadł Epos Sophistiquée 3379 Retrograde Minute. Mój pierwszy Unitas. Pasek Morellato, ręcznie robiony, w końcu trafiłem na przyjemną, głęboką czerwień.
 6. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! [emoji4] Dziś w nowej pracy, Krzyś na nowym pasku zamszowym - całkiem dobra jakość jak na Ali. Trochę tęgi i spora klamra, ale mogę polecić.
 7. Kilka fotek pokazujących tę unikalną "piątkę".
 8. Ładna rzecz... Citizen Crystal 7 Reissue. 40mm średnica, 20mm pasek. Zgrabna koperta. Szkiełko mineralne, ale lekko wypukłe co sprawia, że nie łapie mocno odbić. Zatem brak AR zupełnie nie przeszkadza. Polerowane indeksy ładnie mienią się w świetle. Jest też trochę lumy.
 9. Proszę bardzo oto link https://a.aliexpress.com/_EHVNUKD Przy zakupie odejmuje wartość VAT. Na poczcie musiałem dopłacić tylko jakieś 5%. Kwoty VATu już nie chcieli. Wyszło zatem znacznie taniej niż wyglądało na AE To jeszcze tylko dodam - niektóre wersje tarczy tego Rmalti można kupić bez logo, a logo na zapięciu bansy nie jest wygrawerowane bardzo głęboko - da się spolerować 😉
 10. Nazwa jakby ktoś usiadł przypadkiem na klawiaturze... Ale chyba lepszy taki zlepek liter niż nazwa identyczna z marką ultrasportowych aut? Najważniejsze, że do samego zegarka już przyczepić się nie można. Wszystko jest świetnie wykonane. Bransoleta jest 5cio częściowa, skręcana. Uszy przewiercone (rozstaw 22mm). Warto zwrócić uwagę na mały detal - wskazówka sekundowa ma wypolerowaną mikro kopułkę, by estetycznie zakryć mocowanie. Naprawdę szacun. Na bransolecie jest niestety napis Rmalti Design...😅 Trochę szkoda, że to nie jakiś mikrobrand, ciut mniej homarowy... Byłaby wtedy już pełnia szczęścia 😉
 11. Cześć! Właśnie przyszedł - homar GS z AE. Szafir z AR z przodu, szafir (!) na deklu. Szlify ostre, kajdan sztos. Indeksy i wskazówki bardzo precyzyjnie obrobione. To zdecydowanie najlepiej wykonany Chińczyk w cenie poniżej 1k.
 12. Christopher Ward C3 Grand Tourer. Trochę szkoda, że to kwarc, z drugiej strony wszystkie moje czasomierze na V7750 są jednak takie bulwiaste - nie w rozmiarach zegarków vintage. Kojarzycie jakie współczesne chronografy automatyczne pozwalają utrzymać zgrabne gabaryty zegarka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.