Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hecke

Zegarki na WOŚP

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, petruss napisał(-a):

Też na WOŚP?

Pogadałbym z mamą i się zastanowił🤪

Nie tu wlazło skasowałem wypocinę z kotem


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

zaczęło się wielkie odliczania do końca licytacji. Zostały ostatnie godziny do wylicytowania czterech zegarków. Dwóch wystawionych przez naszego kolegę Grzegorza (Grigoris 1) i dwóch przeze mnie. Zachęcam do licytacji. Uważam, że warto. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się znów pobić rekord ubiegłoroczny :)

Bardzo się cieszę, a do tego zwycięzcy okazali się niezwykłymi ludźmi i mam z tego całą masę satysfakcji, takiej własnej.

 

Piotrze, widziałem, że u Ciebie też poszło nieźle (choć nie wiem jakie miałeś oczekiwania) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, to finał za nami. W tym roku zebraliśmy 7800 zł. (3050 za kieszonkowego i 4750 za naręcznego). I taka kwota zasili konto WOŚP. Wylicytowana kwota jest istotnie wyższa od zeszłorocznej i mam nadzieję, że za rok ponownie będę miał możliwość wystawienia czegoś ciekawego co zachęci licytujących do jeszcze wyższych wpłat. 

Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w licytacji i tym którzy trzymali kciuki za jak najlepszy wynik. 

Obu zwycięzców licytacji znam. Od lat wspierają Fundację WOŚP a w tym roku wreszcie udało im się wygrać licytacje moich zegarków. 

Pozdrawiam i do następnego roku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim, 

zbliża się finał WOŚP a to oznacza, że czas wystawić coś na licytację. Były już kieszonki, kolejowe, górnicze. Były też zegarki Ball i album z podróży po. USA. 

Za rok jest 80-ta rocznica powstania Łódzkiej Fabryki Zegarów (Mera-Poltik). W tym roku po zebraniu materiałów na temat tej fabryki, rozpocząłem pisanie opracowania. Plan to wydanie go właśnie w rocznicę powstania fabryki. Z tego też powodu postanowiłem w tym roku wystawić dwa budziki Mera Poltik. Pierwszy to: Zuch wyprodukowany w II kwartale 1963 roku. Całkowicie sprawny ale z uwagi na wiek, ma swoje kaprysy. Podobnie jak drugi budzik Poltika. Trochę młodszy bo z I kwartału 1968 roku. Poniżej zdjęcia obu budzików. Jak tylko przygotuję licytacje, zamieszczę tu linki do nich. 

Pozdrawiam

Piotr

 

IMG_1782.jpeg

IMG_1781.jpeg

IMG_1783.jpeg

IMG_1779.jpeg

IMG_1797.jpeg

IMG_1786.jpeg

IMG_1787.jpeg

IMG_1789.jpeg

IMG_1792.jpeg

IMG_1795.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Jak co roku, tak i w tym wystawiłem na WOŚP coś przygotowanego właśnie na finał.

Ze względu na to, że pracuję nad książką o Łódzkiej Fabryce Zegarów, w tym roku padło na budziki z Łodzi.

Do wylicytowania są dwa budziki:

Poltik z I kwartału 1968 roku i

Zuch z II kwartału 1963 roku.

Wraz z budzikami licytowane są książki Mrugalskiego o Przemyśle Zegarowym w Polsce. W książce można między innymi poczytać o ŁFZ ale również o innych fabrykach gdzie produkowano urządzenia do pomiaru czasu na terenie Polski. 

Po więcej szczegółów odsyłam do aukcji. 

Poniżej linki.

Jak zawsze licytacje kończą się o godzinie 20:00 podczas wielkiego finału WOŚP.

Polecam i zachęcam do licytowania. 

Oba budziki zostały przeze mnie osobiście naprawione. 

 

https://allegro.pl/oferta/budzik-poltik-15050194891

 

https://allegro.pl/oferta/budzik-poltik-zuch-15050116755

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Grigoris1 napisał(-a):

Brawo Piotr! 

 

A ode mnie symboliczny anonim kieszonkowy:

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kieszonkowy-srebrny-jak-zwykle-od-lat-15078593741

 

 

DSC01541.JPG

DSC01543.JPG

DSC01545.JPG

DSC01549.JPG

Cześć, widziałem i trzymam kciuki. Jest jeszcze jedna licytacja zegarka kieszonkowego na znanym mi tle liścia. To też Twoja? Pozdrawiam Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.