Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Piotr Orzechowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
 • Content Count

  1098
 • Joined

 • Last visited

Other groups

Przyjaciel Klubu

Community Reputation

3115 Guru zegarmistrzostwa

About Piotr Orzechowski

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1380 profile views
 1. Nie ma specjalnych wymogów co do odbywania zgromadzeń z uwagi na to, że stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą. Jest również możliwość odbywania zgromadzeń w innych miastach. Kwestia decyzji gdzie organizujemy zgromadzenie i podanie tej informacji w zawiadomieniu. Co do odbywania zgromadzeń zwyczajnych to jestem przeciwnikiem ich odbywania w formie elektronicznej. Jest to raz w roku i warto spotkać się z pozostałymi członkami stowarzyszenia. Co do nadzwyczajnych zebrań, to sprawa jest otwarta. To co trzeba zapewnić, to możliwość odbywania zdalnych zebrań wszystkim członkom przy zagwarantowaniu transmisji dwukierunkowej. Nigdy nie będzie tak aby wszyscy członkowie mieli czas lub możliwości wzięcia udziału w tej czy innej formie zebrania.
 2. Szanowni, jeszcze raz dziękuję za zaufanie. Teraz praca. Pozdrawiam Piotr
 3. Tak, był jako zegar kominkowy lub biurkowy . Poniżej zdjęcie podobnego zrobione przeze mnie w nowych zakładach Poltika z kolekcji dyrektora technicznego.
 4. Remonty zakończone i poza utwierdzeniem się, że remont to masakra, udało się wygospodarować małe pomieszczenie na moje budziki i nie tylko.
 5. Ciekawy temat. Może, któryś z kolegów kolekcjonujących GF byłby chętny na przybliżenie tematu?
 6. Dzięki Pawłowi dołączyła kolejowa Stowa z papierami i pudełkiem z 1967 roku.
 7. Długo tu nie zaglądałem, Trochę ciekawych zegarków koledzy kupili. Gratuluję. U mnie kilka przybyło za bardzo rozsądne pieniądze. Nic wielkiego ale cieszy.
 8. O dziękuję. Biały Kościół. Dawniej Steinkirche. Wieża była wyższa w dawnych czasach. Niemcy prowadzili z niej obserwację terenu podczas wojny. Niedaleko na Gromniku jest fajny historyczny zameczek.
 9. Odpowiadając na apel, odpowiadam: pomożemy.
 10. Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć, to może złożyć deklarację. To nie jest zamknięty proces.
 11. Dobrowolne, tak jak członkostwo. Nie ma tu przymusu wstąpienia do stowarzyszenia. Jednym z warunkiów przystąpienia jest opłacenie składki. Warunek, to nie przymus. Brak egzekucji zaległych składek. Jedyna sankcja, to wykreślenie z grona członków. Czyli rezygnacja przez zaniechanie z płacenia składek. O wykreśleniu już pisałem, nie będę kolejny raz o tym pisał.
 12. Tak, są analizowane. Nie wszystkie jednak znajdą zastosowanie.
 13. Nie, składki są dobrowolne. Już chyba pisałem na tym wątku lub dotyczących utrzymania forum, że zostanie przekazany członkom niepłacącym komunikat, co do możliwości wpłaty zaległych składek i jeśli będzie brak odzewu, to na najbliższym posiedzeniu osoby takie zostaną wykreślone.
 14. Chyba nie ilość ale zaangażowanie członków stowarzyszenia ma znaczenie. Dzisiaj podawanie ilości członków, to podawanie tylko liczby a nie rzeczywistego potencjału.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.