Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mistrz17

Użytkownik
 • Content Count

  3,062
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

504 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Między Wisłą, a Bugiem.

Recent Profile Visitors

7,867 profile views
 1. Ja wybrałem. Trochę podglądałem poczytałem i idę jednak w E8 bez dotyku Jury wziąłbym S8 ale trochę drogawy.
 2. Gratuluję nowości ja drugi miesiąc na odwyku. Cholernie ciężko szczególnie jak tu zaglądam i tam.
 3. Mi w Jurze trochę przeszkadza brak wyjmowanego bloku co zwiększa koszty użytkowania. Chyba zmienię kurs na model z wyjmowanym blokiem Nivona 841 np
 4. Dzięki wszystkim za sugestie. Na placu boju zostają dwa E8 Piano White i MELITTA Barista TS Smart F86 Choć wizualnie kobieta chyba weźmie znając życie Jurę. Szkoda tylko że nie ma wyjmowanego zaparzać za.
 5. Właśnie też zaczynam brać to pod uwagę.
 6. W większości czarna czasami pianka. W wyborze jak to u kobiety dużą rolę odgrywa wygląd dlatego wstępnie wybrany Jura e8 piano White.
 7. U mnie niby działa ale kawa to jakieś siki bez smaku. Ma coś z 8-9 lat i kilkadzisiąt tysięcy kaw przebiegu. W porównaniu z ekspresem z pracy jakiś chińczyk pod firmy z mojego to lura.....
 8. Odkopię temat by nowego nie zakładać. Padł mi ekspres i czas na nowy coo macie co polecacie budżet powiedzmy 5k. Wstępnie wybrana niby Jura E8 Piano White, ale zawsze można iść ku Nivonie lub Melicie.....
 9. Plastic welding do plastiku najlepszy.
 10. Sam wybieram iteż waham się nad crossclimate +, AllSeasonContact i Vector 4Seasons .
 11. Bloodshot fajny mi też podszedł. Dzisiaj sobie zrobiłem wieczór filmowy na Siedem Uczuć, a potem całkiem coś innego i Shaft.
 12. Ja trochę z innej beczki sezonówki czyli lato zima czy całoroczne w większości miasto. Do tej pory miałem oddzielnie ale teraz się zastanawiam.
 13. Akurat chyba trochę przez nieuwagę padło na RWD. Zobaczymy życie pokaże jak się przyjmie. Akurat zimą rzadko wyruszam gdzieś dalej co nie zmienia faktu że trochę żałuję. Ok jak człowiek więcej czyta to bardziej się zastanawia. Lata lecą i raczej harce drogowe są nie w moim stylu..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.