Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
unadarek

OKAZJE ZAKUPU/SPRZEDAŻY/POSZUKUJĘ CITIZEN

Recommended Posts

Drodzy koledzy i koleżanki gdzie teraz najtaniej można kupić Obywatela?

Chce kupić Citizen BN0151. Nieśpieszy mi się ale gdzie najlepiej na niego polować ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Szuka domu. emoji6.png
56e425eabd009538ef4524911e8cfd43.jpg
1965fab050d5d6c100a5a28b26a35d16.jpg

a ile dopłacisz na utrzymanie jego ? bo to są drogie rzeczy !!! 😁

Edited by unadarek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
a ile dopłacisz na utrzymanie jego ? bo to są drogie rzeczy !!! 

Ech.. jak tak patrzę na niego, to się chyba z nim jeszcze przeproszę na trochę.. 🤣 Tarcza powala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Ech.. jak tak patrzę na niego, to się chyba z nim jeszcze przeproszę na trochę.. 🤣 Tarcza powala. emoji7.png

o widzisz !!! trafna decyzja :) 👍  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
o widzisz !!! trafna decyzja    

Z jednej strony tak, ale budżet sam się nie podreperuje, niestety.. Wisi na oliksie. Dla forumowiczów zniżka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Z jednej strony tak, ale budżet sam się nie podreperuje, niestety.. emoji17.png Wisi na oliksie. Dla forumowiczów zniżka. emoji6.png

znam ból :)  - czasem szkoda - ale jest ogólnie tych zegareczków kupisz innego !!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


Z jednej strony tak, ale budżet sam się nie podreperuje, niestety.. emoji17.png Wisi na oliksie. Dla forumowiczów zniżka. emoji6.png

A na co Wam tyle bateryjek bez duszy ...

Jakby jeszcze był G-Shock automat to byłoby coś :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

A na co Wam tyle bateryjek bez duszy ...

Jakby jeszcze był G-Shock automat to byłoby coś :D

hehhe dusze to wszystkie mają jedne większą drugie mniejszą ale mają  - za to większą tradycje to mechaniczne mają - Casio wstrzeliło się w tą nisze w której jest i nic już tego nie zmieni :) Certina DS - to taka namiastka G-Shocków :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By beriam
      Przy niedzieli szukam natchnienia, inspiracji w temacie zmiany bielizny rzeczonego obywatela.
      Orginalny pasek jest średnio wygodny, poza tym mógłby być dłuższy.
       
      Będę zobowiązany za wszelakie wskazówki o rady 🙂

    • By cage
      Chętnie kupię Seiko żółwia ewentualnie SKX007 - czarna wersja lub Citka JP2000-08. W jak najlepszym stanie.
    • By thommas001
      Witam,
       
      Czy wg waszej wiedzy można kupić model AQ4080-52E w Unii Europejskiej czy pozostaje tylko Chrono24?
       
      Tomek
    • By mikeone
      Witam forumowiczów,
       
      Może ktoś ma oryginalną bransoletę do Citizena NY0040 i jej nie potrzebuje (bo wymienił sobie na pasek / inną bransoletę) - wtedy ja chętnie odkupię za jakąś rozsądną cenę. Czekam na info na PW.
       
      Michał
    • By beriam
      Obecnie mam trzech obywateli na oku i jak zawsze kolejny dylemat zakupowy 🤫
      - BN0118-12L
      - PMD56-2952
      - BN0241-59H
       
      Od zawsze jakoś przemawiały do mnie modele Tough,Land i Ray Mears.
       
      Konstruktywne sugestie mile widziane 



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.