Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
KS2000

Czy polecacie ten model zegarka?

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Przychodzę do Was z pytaniem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tych zegarków. Zastanawiam się nad zakupem i chętnie usłyszałbym od kogoś, kto się zna, jakie mają one zalety oraz wady i czy w ogóle są warte zakupu.

A może ktoś z Was posiada takie modele i mógłby powiedzieć jak się sprawują?

Czekam na odpowiedzi.

Dzięki i pozdrawiam.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-automatic-29177

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-34102

Posted (edited)

Jeśli chcesz zacząć przygodę z automatami to taka invicta będzie ok, tylko nie w tej cenie. Najtaniej byłoby zakupić zza wielkiej wody, gdzie pomimo pewnych opłat celnych i tak będzie taniej. Zobacz ofertę np. Jomashop. Odnośnie opinii dot. Invicty zerknij do wątku Jakie brandy do 300 zł..., gdzie wczoraj dzieliłem się swoją opinią na temat podobnej invicty

Edited by tofiks_th

Zwykla standardowa Invicta w automacie jest do wyrwania np. na wloskim Amazonie za 82 EUR:

https://www.amazon.it/Invicta-Cronografo-Quartz-Orologio-8926OB/dp/B000JQFX1G/ref=sr_1_2?__mk_it_IT=ÅMÅŽÕÑ&crid=324FLA9F2O1WG&dchild=1&keywords=invicta+pro+diver+automatico&qid=1609835521&sprefix=invicta+pro+diver+a%2Caps%2C170&sr=8-2

a kolorowe modele to okolice 145 - 150 EUR, poszukaj wpisujac 'invicta pro diver automatico'.

Zegarek b fajny, porządnie wykonany, na dobrym mechanizmie. Gdyby wprowadzili kilka zmian stylistycznych to byłby przebój.

Może otrzymam łopatę, ale posiadam prawie od roku invictę 8926ob i 8927ob, ot takie małe szaleństwo początkującego zegarkomaniaka. Zegarki całkiem fajne, moje nawet przeżyły basen i prysznic, więc mimo obaw o skuteczność kontroli jakości nie jest źle. Jeden przyszedł z minimalnie niecentrującym bezelem, ale może to dzięki kurierowi, bo zegarek wyleciał z poduszki w pudełku ;) Jedyna wada według mnie, to bardzo symboliczna luma, na początku po naświetleniu świeci dość jasno, ale szybko blednie. No i niektórzy zaznaczają „dość silne” podobieństwo do pewnej bardzo znanej marki

Swoją drogą to ciekawe ilu potencjalnych klientów to podobieństwo zachęca, ilu zniechęca a dla ilu jest to obojetne.

W dniu 17.02.2021 o 16:56, Krzychu06 napisał(-a):

Może otrzymam łopatę, ale posiadam prawie od roku invictę 8926ob i 8927ob, ot takie małe szaleństwo początkującego zegarkomaniaka. Zegarki całkiem fajne, moje nawet przeżyły basen i prysznic, więc mimo obaw o skuteczność kontroli jakości nie jest źle. Jeden przyszedł z minimalnie niecentrującym bezelem, ale może to dzięki kurierowi, bo zegarek wyleciał z poduszki w pudełku ;) Jedyna wada według mnie, to bardzo symboliczna luma, na początku po naświetleniu świeci dość jasno, ale szybko blednie. No i niektórzy zaznaczają „dość silne” podobieństwo do pewnej bardzo znanej marki

Ten plusik to za to wariactwo. Sam popełniłem w zeszłym roku taki krok. Kupiłem 2 edoxy moonphase, jeden czarny a później biały, bo mi się bardziej podobał. Jakbt co, czarny mam na zbyciu.