Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KS2000

Czy polecacie ten model zegarka?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Przychodzę do Was z pytaniem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tych zegarków. Zastanawiam się nad zakupem i chętnie usłyszałbym od kogoś, kto się zna, jakie mają one zalety oraz wady i czy w ogóle są warte zakupu.

A może ktoś z Was posiada takie modele i mógłby powiedzieć jak się sprawują?

 

Czekam na odpowiedzi.

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-automatic-29177

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-34102

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zacząć przygodę z automatami to taka invicta będzie ok, tylko nie w tej cenie. Najtaniej byłoby zakupić zza wielkiej wody, gdzie pomimo pewnych opłat celnych i tak będzie taniej. Zobacz ofertę np. Jomashop. Odnośnie opinii dot. Invicty zerknij do wątku Jakie brandy do 300 zł..., gdzie wczoraj dzieliłem się swoją opinią na temat podobnej invicty

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykla standardowa Invicta w automacie jest do wyrwania np. na wloskim Amazonie za 82 EUR:

 

https://www.amazon.it/Invicta-Cronografo-Quartz-Orologio-8926OB/dp/B000JQFX1G/ref=sr_1_2?__mk_it_IT=ÅMÅŽÕÑ&crid=324FLA9F2O1WG&dchild=1&keywords=invicta+pro+diver+automatico&qid=1609835521&sprefix=invicta+pro+diver+a%2Caps%2C170&sr=8-2

 

a kolorowe modele to okolice 145 - 150 EUR, poszukaj wpisujac 'invicta pro diver automatico'.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek b fajny, porządnie wykonany, na dobrym mechanizmie. Gdyby wprowadzili kilka zmian stylistycznych to byłby przebój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może otrzymam łopatę, ale posiadam prawie od roku invictę 8926ob i 8927ob, ot takie małe szaleństwo początkującego zegarkomaniaka. Zegarki całkiem fajne, moje nawet przeżyły basen i prysznic, więc mimo obaw o skuteczność kontroli jakości nie jest źle. Jeden przyszedł z minimalnie niecentrującym bezelem, ale może to dzięki kurierowi, bo zegarek wyleciał z poduszki w pudełku ;) Jedyna wada według mnie, to bardzo symboliczna luma, na początku po naświetleniu świeci dość jasno, ale szybko blednie. No i niektórzy zaznaczają „dość silne” podobieństwo do pewnej bardzo znanej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe ilu potencjalnych klientów to podobieństwo zachęca, ilu zniechęca a dla ilu jest to obojetne.

W dniu 17.02.2021 o 16:56, Krzychu06 napisał(-a):

Może otrzymam łopatę, ale posiadam prawie od roku invictę 8926ob i 8927ob, ot takie małe szaleństwo początkującego zegarkomaniaka. Zegarki całkiem fajne, moje nawet przeżyły basen i prysznic, więc mimo obaw o skuteczność kontroli jakości nie jest źle. Jeden przyszedł z minimalnie niecentrującym bezelem, ale może to dzięki kurierowi, bo zegarek wyleciał z poduszki w pudełku ;) Jedyna wada według mnie, to bardzo symboliczna luma, na początku po naświetleniu świeci dość jasno, ale szybko blednie. No i niektórzy zaznaczają „dość silne” podobieństwo do pewnej bardzo znanej marki

Ten plusik to za to wariactwo. Sam popełniłem w zeszłym roku taki krok. Kupiłem 2 edoxy moonphase, jeden czarny a później biały, bo mi się bardziej podobał. Jakbt co, czarny mam na zbyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.