Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Legal222

Seastar 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo spodobał mi się zegarek Tissot Seastar 1000 i poważnie zastanawiam się nad zakupem. Co prawda obecnie wszystkie sklepy są zamknięte( mieszkam w Uk) wiec na żywo jeszcze nie miałem okazji zobaczyć. I tutaj prośba- czy moglibyście zasugerować jakieś alternatywy dla tego zegarka? Jeżeli cała magia pryśnie gdy wezmę go do ręki dobrze było by mieć jakieś inne pomysły. Ogólnie chciałbym zegarek typu diver na bransolecie nie pasku i w podobnej cenie. Z góry dzięki za pomoc👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat z ceramiczną wkładką bezela jest naprawdę ok. Jeżeli podoba się na zdjęciach to na żywo zrobi pozytywne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nadgarstek? To duży zegarek, 44 mm średnicy i bodajże 49,6 mm L2L (od końca ucha do końca ucha).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o ten model https://www.ernestjones.co.uk/webstore/d/3597261/tissot+seastar+1000+men's+stainless+steel+bracelet+watch/

ewentualnie z czarna tarcza. 
nadgarstek mam raczej skromny, nie mierzyłem wiec dokładnie nie wiem. Podobają mi się duże zegarki, ale ten jest na prawdę spory i dlatego pytałem o jakieś alternatywy gdyż ten może okazać się zwyczajnie za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy mają być otwarte o ile nic sie nie zmieni 12 kwietnia. Myślę że chociażby z uwagi na spore rozmiary zegarka warto te 2-3 tygodnie poczekać i zobaczyć na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Legal222 napisał(-a):

Chodzi mi dokładnie o ten model https://www.ernestjones.co.uk/webstore/d/3597261/tissot+seastar+1000+men's+stainless+steel+bracelet+watch/

ewentualnie z czarna tarcza. 
nadgarstek mam raczej skromny, nie mierzyłem wiec dokładnie nie wiem. Podobają mi się duże zegarki, ale ten jest na prawdę spory i dlatego pytałem o jakieś alternatywy gdyż ten może okazać się zwyczajnie za duży.


Chrono jest jeszcze większe, 46 mm - przymierz zanim się zdecydujesz.

Alternatywę powiadasz... podobny styl? Nurek chrono czy po prostu chrono?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie mam plan, bo bez przymiarki na pewno nie kupię, tylko jak już pójdę to chce wyjść z nowym zegarkiem i dlatego szukam pomysłu na coś innego. Teraz nosze rado 42mm i pasuje idealnie wiec z 46mm może pójść różnie. Szukam raczej nurka, ale ładne samo chrono tez by pasowało, ogólnie głowę mam otwrta na pomysły. Problem mam taki, ze jak idę po zegarek to na pewno wyjdę z czymś na nadgarstku, a nie chce kupić czegokolwiek jak okaże się, ze tissot za duży i potem żałować. Także jeśli masz jakieś ciekawe pomysły to chętnie zobaczę👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Krzysiek82 napisał(-a):

Automat z ceramiczną wkładką bezela jest naprawdę ok. Jeżeli podoba się na zdjęciach to na żywo zrobi pozytywne wrażenie.

Nie do końca się z tym zgodzę.

Swego czasu rozważałem zakup tego zegarka, który na zdjęciach bardzo mi się spodobał. Niestety po wzięciu go do ręki czar prysł i zrezygnowałem z zakupu.

Ostatecznie zdecydowałem się na zakup Certiny DS Action Diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Legal222 napisał(-a):

Taki właśnie mam plan, bo bez przymiarki na pewno nie kupię, tylko jak już pójdę to chce wyjść z nowym zegarkiem i dlatego szukam pomysłu na coś innego. Teraz nosze rado 42mm i pasuje idealnie wiec z 46mm może pójść różnie. Szukam raczej nurka, ale ładne samo chrono tez by pasowało, ogólnie głowę mam otwrta na pomysły. Problem mam taki, ze jak idę po zegarek to na pewno wyjdę z czymś na nadgarstku, a nie chce kupić czegokolwiek jak okaże się, ze tissot za duży i potem żałować. Także jeśli masz jakieś ciekawe pomysły to chętnie zobaczę👍


https://www.olfert-co.de/certina-ds-first-ceramic-herren-chronograph-c014.417.11.051.01

 

https://www.olfert-co.de/certina-ds-2-precidrive-chronograph-c024.447.11.051.02

 

Coś w ten deseń?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za te kilka pomysłów, bardzo fajne zegarki, szczególnie ta pierwsza certina. 
Także czekam teraz na otwarcie sklepów i będę mierzył wszystkie, dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nowy zegarek właśnie wjechał😃 Stanęło na Tissot V8 Chronograph, trafiłem na niego przypadkiem, a ze był w dobrej przecenie to nie mogłem się oprzeć. Jest mniejszy niż seastar i cieszę, się ze go wziąłem bo seastar byłby zwyczajnie za duży. Teraz tylko czekać do 12 bo bransoleta oczywiście za długa na moja chuda łapkę😃 

11206345-4ADE-4033-B63A-DB5B1F36FE23.jpeg

6743FEE7-D096-4012-BFE3-2E42ED1376D1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.