Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marrone

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. Jak to kiedyś mawiano - z wolna mijaj Kalisz?
 2. Sklepy mają być otwarte o ile nic sie nie zmieni 12 kwietnia. Myślę że chociażby z uwagi na spore rozmiary zegarka warto te 2-3 tygodnie poczekać i zobaczyć na żywo
 3. Skąd taki wniosek? Z wpisu fidelio nie wynika że kompozytowe elementy są gorsze tylko stwierdza fakt że tam są. Powermatic 80 ma swoje plusy - potężna 80 godzinna rezerwa chodu w porównaniu do 40 - 42 godzin w większości zegarków robi różnicę. Mój Tissot le Locle na tym mechanizmiejest najdokładniejszym z moich automatów. Oprócz Tissotów znajdziesz je jeszcze w Certinach, na przykład świetnej DS-1.
 4. Dzień dobry,

   

  czy byłby Pan tak uprzejmy powiedzieć mi, jak sprawuje się do tej pory Pański Tissot Le locle ?
  Mocno zastanawiam się nad kupnem, wiem, ze temat był poruszany na forum ale chciałbym zasięgnąć porady kogoś, kto ma go już kilka lat. 
   

  Czy może Pan go już serwisował? Wymieniano jakieś części? 

   

  Pozdrawiam serdecznie 

  Kamil 

 5. No i elegancko. Mam takiego - tyle że z kremową tarczą i jest jednym moich ulubionych. Przyjemny wygląd, ciężka i solidna bransoleta - bomba.
 6. Jeśli kupisz Le Locla na bransolecie (czyli zupełnie jak ja - tak jak na moim zdjęciu 'profilowym') to wcale nie będzie garniturowy zegarek tylko po prostu elegancki. A zmienić na pasek jeśli zajdzie potrzeba to 3 minuty roboty
 7. A dlaczego Powermatic odpada jeśli można spytać? Pileciłbym Tissota LeLocle - mam i bardzo sobię chwalę. 80 godzin rezerwy chodu plus dokładny mechanizm naprawdę robią robotę. Kompozytowych elementów bym się nie bał, nie pękają po tygodniu użytkowania
 8. Ja to nawet rozumiem chęć posiadania szwajcara, bo i dlaczego by nie. Z pozycji jakiegoś tam już doświadczenia podpowiem inaczej - poszukaj fajnego automatu Orienta lub Seiko 5. Wzorów i kolorów ile zapragniesz, dostaniesz za to zegarek z duszą i zapewniam że poczujesz wewnętrzną satysfakcję. Mechanizm automatyczny to takie małe dzieło sztuki, daje przyjemność samym swoim istnieniem. Dobry wstęp do późniejszej eksploracji droższych zegarków. Tam już (prawie) nie ma miejsca dla kwarców. Alternatywnie Citizen Eco Drive. Podobnie mnogość opcji gwarantuje że znajdziesz coś dla siebie.
 9. Marrone

  Perfumy

  To ja zaproponuję LaLique White. Mnie co prawda na kolana nie rzucił ale wszystkim dookoła się podoba więc problemem raczej jestem ja niż LaLique
 10. Zamówienia zamówieniami, wysyłka wysyłką ale czy znana jest już cena zegarków?
 11. Może Eterna Kontiki? https://dolinski.pl/eterna-kontiki-four-hands-1592.41.41.0217
 12. Super efekt. Myślałem że brązowy będzie brzydki jak noc listopadowa bo kto to widział brązowe zegarki - a tu niespodziewanie daje radę. Zielony zgodnie z oczekiwaniami kapitalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.