Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Krvavy

wymiana szkiełka - mozliwość i ewentualne koszty

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Waszym zdaniem wymiana szkiełka w tym seikaczu: http://www.allegro.pl/item281537537_seiko_...atic_200_m.html stanowi jakiś problem i czy może to mieć negatywny wpływ na jego szczelność? Drugie pytanie to cena takiej usługi najlepiej w 3mieście. Z góry dzięki.

 

To SKX007 - tzw. James Bond. Ma wklejane szkiełko z twardego hardlexu. Jeżeli stosuje się odpowiedni klej i prasę - nie ma problemu.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest skx007.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na opis zegarka-40 mm razem z koronką.Z tego co pamiętam to bez koronki ma 36 mm i na divera to raczej mało-przynajmniej na mojej łapie wyglądał jak zabaweczka. :D


...rysy na zegarku to jak blizny wojownika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest skx007.

 

Fakt; wtedy oglądałem fotkę na małej Toshibie, a opis przeoczyłem. Ślepy jestem i tyle. Ale tym bardziej kłopotu z dobraniem szkła byc nie powinno; są dostępne co 0,2mm, a mniejsze mniej się poddaje pod ciśnieniem.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie też wygląda ten trójkąt nad dwunastą - kółeczko jest nierówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krvavy
Zwróć uwagę na opis zegarka-40 mm razem z koronką.Z tego co pamiętam to bez koronki ma 36 mm i na divera to raczej mało-przynajmniej na mojej łapie wyglądał jak zabaweczka. :(

 

Rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi. Od kiedy mam Archimede'a stwierdziłem, że nic poniżej 40 mm nie wyląduje na moim nadgarstku. 36 mm to faktycznie pikuś jak na nurka. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, ale cóż "size does matter" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.