Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kyrios

Czy było warto???

Rekomendowane odpowiedzi

Idź do salonu Zibi, popatrz na zwykłe Seiko "5" (nawet nie Presidenty, bo tych nie mają), które kosztują ok. 380 zł i sam sobie odpowiedz na to pytanie 8) :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie..tyle kosztuja automaty z serii 5....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kolego zmieni nasza opinia?Przecież Ty kupiłeś nie my.Jesli się podoba a myślę że tak to super.Przy takich cenach pare zl w tę czy inną stronę nie ma znaczenia.Fajny !!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrios

Chciałem kupic nowy zegarek nie wiedzialem co to kwarc i mechanik. Sporo czytalem na forum i wybralem mechanika a ze przekazalem do 300zł to wybralem prezidenta. Chcialem tylko upewnić sie czy to dobry wybór i czy nie przeplacilem bo dostalem tylko sam zegarek;) A Prezi pabrzo mi sie podoba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na sejkaczach, ale President chyba ma to napisane gdzieś na tarczy/werku? poza tym gość pisze że wskazówka porusza się płynnie, a nie jak w zwykłych kwarcach, a pokazuje mechanizm automatyczny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Seiko President. Sprzedawca pewny i sprawdzony :twisted: :wink:

Sekundnik "płynie" bo to akutomat, a nie kwarc, w którym "skacze". Przecież wszystko jest w najlepszym porządku :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest Seiko President. Sprzedawca pewny i sprawdzony :twisted: :wink:

 

No co ty, przecież to ten, który chce opchnąć Omegę PO damską pisząc, że to męski zegarek :twisted: :wink:

 

poza tym gość pisze że wskazówka porusza się płynnie, a nie jak w zwykłych kwarcach, a pokazuje mechanizm automatyczny :roll:

 

Albo nie umiem czytać albo za cholerę nie rozumiem o co Ci chodzi :roll:

 

nie..tyle kosztuja automaty z serii 5....pozdrawiam

 

A czym się według Ciebie różni zwykły Seiko 5 od automatów z serii 5 :?:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem :oops:

chodziło mi o dublowanie opisu. raz że jest to automat, a poniżej że nie jest to kwarc.

Albo inaczej:

Pan x sprzedaje samochod:

sprzedam samochód, silnik diesla

silnik warkocze jak traktor, bo to nie jest benzyniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, ja Pawła rozumiem - to trza łopatologicznie pisać, bo tego "pływania" sekundnika to przeciętny człowiek nie wywnioskuje z informacji o naciągu automatycznym w opisie. Ba, nawet nie zawsze zaskoczy, że to pod szklanym deklem na zdjęciu to automat :(

 

A Omega fakt, damska jakby :twisted:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, Bartek :wink:

 

Tak jak napisał Radek, trzeba łopatologicznie, bo ludzie nic nie wiedzą o zegarkach. Nie będę wklejał na forum cudzych maili, ale powiem Wam, że można popłakać się ze śmiechu :(

 

Kolego Kyrios, nie zadręczaj się po fakcie tylko ciesz zegarkiem :!: Tak, ode mnie go kupiłeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.