Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
M.Mike

The Signature Collection

Recommended Posts

20 minut temu, Vergangenheit napisał(-a):

Takie porównawcze z Dwissem

20210529_143939.jpg

jednak Citizen lepiej mi się podoba chodź Dwiss też fajny jest -  model z datownikiem na 6 jakoś nie widziałem do tej pory (chodź ich ogólnie mało widziałem)  :)

Kiedyś taki Citizen Brownie wpadł mi dzieki koledze M.Mike. kolega bardzo załuje a ja baardzo zadowolony. 

Tak, brakuje mi go teraz w kolekcji
Dobrze, że mam kilka innych na pocieszenie

4 minuty temu, M.Mike napisał(-a):

Tak, brakuje mi go teraz w kolekcji emoji22.png
Dobrze, że mam kilka innych na pocieszenie emoji16.png

o widzisz już żałujesz  :) 😁🤬

To dla podgrzania atmosfery mój ulubiony. Tak go lubię, ze go nie noszę bo mi żal porysować...🙃

20210530_103518.jpg

Dwa lata leży nowy w pudle ,nie wiem już sam czy go sprzedać 😂

C38EFCD9-A8B4-45D3-8A5C-C692E21D474B.jpeg

Niedługo powinien do mnie dojść Grand Classic to sprawdzę demontaż bransolety default_smile.png
I jak tam kajdan?

Hogg

5 godzin temu, akism napisał(-a):

Dwa lata leży nowy w pudle ,nie wiem już sam czy go sprzedać 😂

A gdzie potem coś podobnego dostaniesz ? ;)

Nawet jakby mnie przypalali ogniem to będę mówić, że CITIZEN Signature to najlepsza relacja jakość/cena  

Jest, jest, ludzie, jest!
Grand Classic. Niby nic takiego... ale...
KtpjYqv.jpg
Wersja ze złotymi indeksami i wskazówkami na bransolecie!!! Ja bym powiedział, że absolutny rarytas, o którym do czasu kiedy zobaczyłem go na sprzedaż nie miałem pojęcia że istnieje mimo, że interesuję się kolekcją od kilku lat.
Był taki na pasku do kupienia na rejsie po Karaibach (obok granatowego bicolora GT i czarnego stalowego GTSa), ale jak wiadomo do wersji paskowych nie pasują bransolety więc to nie ten.
Jedyne wzmianki jakie znalazłem o tym zegarku były na oficjalnych stronach Citizena w domenach chińskich i tajwańskich. Brak występowania na rynku wtórnym i niska końcówka numeru seryjnego sugeruje ze wolumen produkcji nie był zbyt duży.
Stan I D E A L N Y !

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałem wszystkie inne wersje i poszły dalej. Ten raczej dłużej zagrzeje u mnie miejsce.
Ostatnio miałem kupować Citizena AQ4024 ale ze względu na mały rozmiar się wstrzymałem (fajnie by było jednak przymierzyć przed zakupem te 37,5mm). Na razie sobie daruję, ten Grand Classic zaspokoił w pełni moje potrzeby na takie zestawienie kolorystyczne.

@Hogg patrzyłem bransoletę, zdejmuje się bez problemu tylko trzeba mieć cienkie narzędzie i ze 3 ręce, po wciśnięciu teleskopu z jednej strony trzeba dosyć mocno naciskać maskownicę z góry żeby nie wskoczył z powrotem. To samo z drugiej strony i już.

30 minut temu, M.Mike napisał(-a):

Jest, jest, ludzie, jest!
Grand Classic. Niby nic takiego... ale...
KtpjYqv.jpg
Wersja ze złotymi indeksami i wskazówkami na bransolecie!!! Ja bym powiedział, że absolutny rarytas, o którym do czasu kiedy zobaczyłem go na sprzedaż nie miałem pojęcia że istnieje mimo, że interesuję się kolekcją od kilku lat.
Był taki na pasku do kupienia na rejsie po Karaibach (obok granatowego bicolora GT i czarnego stalowego GTSa), ale jak wiadomo do wersji paskowych nie pasują bransolety więc to nie ten.
Jedyne wzmianki jakie znalazłem o tym zegarku były na oficjalnych stronach Citizena w domenach chińskich i tajwańskich. Brak występowania na rynku wtórnym i niska końcówka numeru seryjnego sugeruje ze wolumen produkcji nie był zbyt duży.
Stan I D E A L N Y !

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałem wszystkie inne wersje i poszły dalej. Ten raczej dłużej zagrzeje u mnie miejsce.
Ostatnio miałem kupować Citizena AQ4024 ale ze względu na mały rozmiar się wstrzymałem (fajnie by było jednak przymierzyć przed zakupem te 37,5mm). Na razie sobie daruję, ten Grand Classic zaspokoił w pełni moje potrzeby na takie zestawienie kolorystyczne.
emoji7.png
@Hogg patrzyłem bransoletę, zdejmuje się bez problemu tylko trzeba mieć cienkie narzędzie i ze 3 ręce, po wciśnięciu teleskopu z jednej strony trzeba dosyć mocno naciskać maskownicę z góry żeby nie wskoczył z powrotem. To samo z drugiej strony i już.

wstaw w miarę możliwości jeszcze pare zdjęć - bo faktycznie wygląda super   

Dzięki za info. Zegarek piękny, gratuluję zakupu, nawet nie wiedziałem że był taki model.

Hogg

wstaw w miarę możliwości jeszcze pare zdjęć - bo faktycznie wygląda super   

XGNdi0c.jpg
hw5Lk7Y.jpg
R2TKA9p.jpg
NyyASzj.jpg

1 godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

emoji7.png
XGNdi0c.jpg
hw5Lk7Y.jpg
R2TKA9p.jpg
NyyASzj.jpg

Dzięki - Klasa to wygląda - szyk i elegancja - okraszone nienudnym cyferblatem o indeksach nie wspomnę które robią robotę :)  to świetna linia  Citizena  - te zdjęcie z przybliżenia tarczy ze wskazóweczkami super wyszło :)  ta parka też świetnie wygląda :)  bransoleta dobrze jest dopasowana do reszty !!! 

M.Mike no i rozwaliłeś system tym pieknym i mega rzadkim classiciem.

Aaaa no i pamietaj, że jestem pierwszy w kolejce po niego..

O czarnym też nie można zapominać 👍

IMG_20210126_125210.jpg

Pozwolę sobie wstawić tu, mam nadzieję, że M.Mike się nie obrazi ale dla exceeda nikt wątku nie załozy bo tego praeie nie ma w PL. Jakość hm...musiałbym porównywać go z Omegą, Rolexem, Grand Seiko.

IMG-20210609-WA0013.jpg

20210609_124832.jpg

20210609_124334.jpg

20210609_124258.jpg

24 minuty temu, Vergangenheit napisał(-a):

Pozwolę sobie wstawić tu, mam nadzieję, że M.Mike się nie obrazi ale dla exceeda nikt wątku nie załozy bo tego praeie nie ma w PL. Jakość hm...musiałbym porównywać go z Omegą, Rolexem, Grand Seiko.

IMG-20210609-WA0013.jpg

20210609_124832.jpg

20210609_124334.jpg

20210609_124258.jpg

Eleganckie cacuszko :) ehhhh Citizen ot Citizen :) 

Jedyny w kolekcji
PS
Data już przestawiona na 10 :D
cad89f8ee2bdab1154e5a531fa05ff4b.jpg&key=04e695706486a8ecd9d31dfac1d55558079b66c993c550f8b54a8bb2ec16eeca

Hogg

Na żywo musi być super.

Widać, że jest na co patrzeć :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/