Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vergangenheit

Użytkownik
 • Content Count

  543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

147 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Vergangenheit

 • Birthday 01/01/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 • Hobby
  Wędkarstwo

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Gratulacje. Ładny okaz. Jak wrażenia?
 2. Nie jest moze mega kolorowy ale bardzo mi sie podoba. I marka chyba stara acz mało znana u nas.
 3. Widzieliscie tę cenkę? https://m.olx.pl/oferta/zegarek-vratislavia-CID87-IDEablg.html?reason=hp|cf
 4. Pięknie to wyglada. I super, ze są kolejne projekty na tej właśnie kopercie.
 5. Ok. To teraz Bulovka na rece. Jakby ktoś lubiał model Doxy sub który jest drogi mały dostępny to tą Bulova spokojnie można zastąpić Doxe. Bardzo podobny klimat podczas noszenia szczególnie na oryginalny bransolecie.
 6. To proszę najpierw przywołać badania które pokazują że w lesie na drzewach na listowiu na drodze w powietrzu lub na zwierzętach występuje tenże koronawirus.Sami eksperci rządowi mówią że jest to wprowadzone dlatego bo Zdarzały się grupy Baranów którzy Poszli sobie robić w lesie grupowy piknik I to tacy powinni być karani.
 7. To są brednie jakich mało nie ma możliwości zarazić się spacerując w lesie Oczywiście jeżeli nie Zbliżamy się do nikogo A już tym bardziej Gdy jesteśmy sami w jakimś dzikiem lesie i biegamy Nie ma takiej możliwości więc proszę nie pisać bzdur. Ostatnio podawano że około 500 osób z personelu medycznego jest zakażony to niech teraz sobie państwo Przeanalizuj ją ile te osoby musiały zarazić pacjentów więc pewnie 3/4 osób jest zarażony w szpitalach wedle rządowej logiki natychmiast powinno się zamknąć szpitale, oczywiście ja ironizuje w przypadku szpitali ,ale za wszystkie te zakażenia praktycznie odpowiedzialny jest rząd który na porę nie dostarczył masek z filtrem węglowym oraz pozostałych elementów zabezpieczających. Natomiast jeżeli gdzieś spotykały się grupy ludzi w parkach lasach i tak dalej to te grupy należałoby ukarać mandatem i solidnymi. Te niektóre dziwne obostrzenia które teraz wprowadzają to jest tylko pod publikę żeby nie stracić poparcia wyborczego i przykryć swoje nieudolne i głupkowate działania jakimkolwiek działaniem.
 8. Z uwagi na to że nie opublikowano jeszcze ani razu informacji o tym że ktoś zaraził się wirusem w lesie to ja nie poddaję się głupocie rządowej i biegam codziennie.
 9. Taki cyganski skromniś z prawdziwymi diamentami i wr100 z zakręcaną koronką. Idzie kryzys to te diamenty mogą się przydać hi hi
 10. Vergangenheit

  Citizen

  Dostał pasek za kare , ze szeleścił na kajdanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.