Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mlody_j23PL

Franck Muller

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Znalazłem na strychu kupionego parę lat temu domu, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy to oryginał, albo chociaż co to za model.

Albo chociaż proszę o informację dla laika czy jak pójdę z nim do zegarmistrza i okaże się podróbką to może mi zabrać lub wezwać policję?

Dziękuję i pozdrawiam

 

Franck Muller

zeg.jpg

Edytowane przez Mlody_j23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym strychu był jakiś ukryty sejf,  w którym przeleżał w tak dobrym stanie?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ordynarna podróba, model made in china. Pamiętaj że sprzedaż podrobionych zegarków jest w Polsce karalna. Najlepiej go rozdepcz butem jak karalucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałć... Popatrz na internetach jak wyglądają zegarki Franck Muller, a to "dzieło" wykonane za mniej niż miskę ryżu rozbij młotkiem.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mlody_j23PL napisał(-a):

Dzień dobry 

Znalazłem na strychu kupionego parę lat temu domu, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy to oryginał, albo chociaż co to za model.

Albo chociaż proszę o informację dla laika czy jak pójdę z nim do zegarmistrza i okaże się podróbką to może mi zabrać lub wezwać policję?

Dziękuję i pozdrawiam

 

Franck Muller

zeg.jpg

Czołem 

Jak wyżej napisano na pewno podróbka. 

Posiadać podrobkę możesz i możesz ją nosić to nie jest karalne, próba sprzedaży podlega pod jakieś tam paragrafy niestety nie są one egzekwowane co najwyżej allegro zdejmie ci ofertę, choć ostatnio było sporo podróbek i nie bardzo się do tego kwapili. Więc prawo jest, ale jak by martwe. Czasem pokażą w TV spektakularną akcję CBŚ jak likwidują hurtownie czy transport podróbek i to wszystko, pojedynczym Frankiem nikt sobie głowy nie będzie zaprzątał.

Rzekłem... co nie znaczy że popieram czy akceptuje 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję 

12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

A na tym strychu był jakiś ukryty sejf,  w którym przeleżał w tak dobrym stanie?

Był nawet w "wypasionym" pudełeczku więc pomyślałem, że a może ;)

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.