Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korba

Nowe mieszkanko moich zegarków (w budowie)

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pudełko jest właśnie z liptona zrobione i zegarki się mieszczą- na poduszeczkach ciasno zapięte i wszystko gra. Problem jest tylko z zegarkami na bransolecie- nie zawsze tak fajnie się "składają"


Czas nie ma początku ani końca, ma tylko środek, w którym wypadło nam żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem zmierzyłem wysokość mojego pudełka na jeden zegarek (od Buranka) i nie jest o wiele wyższe ;) Myślę, że się nada, bardziej obawiam się szerokości i długości każdej przegródki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło pudełko i prezentuje się tak :

 

32ff257d400d0322.jpg

 

Jeszcze tylko poduszeczki, pobejcować na jakiś ładny kolorek, lakierem pociagnąć i gotowe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacne pudełko. Pobejcowac owszem, nalezałoby. Za jasne troszkę. Lakier rzuc jakis półmat, żeby sie nie swieciło za bardzo. Niech blask zegarków, a nie drewna przyciąga uwagę. Lakierów do drewna wybór jest wielki. I pochwal sie efektem końcowym.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dotarło pudełko i prezentuje się tak :

 

(...)

Zamówiłem podobne (lenistwo - moje już ma kolorek).

Dziś dotarło.

Dałbym fotki gdyby nie brak aparatu - dziś oddałem do serwisu 9chyba elektronika padła)

Ale jak wróci to dam fotki.

 

A na wiosnę skończę to co zacząłem przed zimą. Bedzie na paski i inne gadgety od i po zegarkach :lol:


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio kupiłem walizeczkę na fajkę wodną celem przystosowania pod zegarkową, teraz muszę sobie zamówić przegródki z pleksy i poduszeczki skombinować (albo zrobić), wymiary wewnętrzne walizeczki to 25,8cm x 16,8cm. i zastanawiam się czy przegródki głębokości 6cm wystarczą czy dać 7cm? Podzielę całość na 8 miejsc i jak tylko będzie gotowe to wkleje foty :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.