Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

Szybkie pytanie Bambino

Rekomendowane odpowiedzi


Przyszedł mi z olx Bambino. Miał być w idealnym stanie a ja widzę malutkie zadrapanie na szkle. Oddawać czy może zostawić i przepolerowac pastą. Czy po takim zabiegu szkło nie będzie załamywało obrazu?

2bf71446a4b14aeed6acd01a300cb990.jpgbe74917a3f51b79536b16e93bb2a1c87.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spolerujesz odpowiednio dużą powierzchnie, to nie będzie. Pytanie: tylko czym (vide liczne rady), ile czasu to zajmie i jak się to ma do "stanu idealnego"?

PS. Niech żyje wiarygodność OLX. :(

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sprzedający udaje że nic takiego nie było. I ciekawe jak to udowodnię że to nie ja uszkodziłem przy rozpakowywaniu. Ehhh masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie platformy sprzedażowe są zdecydowanie pro klienckie. Jeśli paczkę dopiero odebrałeś masz kilka dni na potwierdzenie na olx, że wszystko jest ok i dopiero sprzedający dostanie pieniądze albo możesz przedmiot zwrócić i olx odda pieniądze Tobie. Teraz zależnie
- czy to zadrapanie jest na tyle uciążliwe żeby zwrócić
- czy cena była na tyle dobra żeby zostawić i udawać, że "nie widzę"
- albo próbować zabawy z polerowaniem.



Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 500zł więc uważam że nie mało biorąc pod uwagę to że w tej chwili na CW można nówkę kupić za 620 ze wszystkimi opłatami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji ja bym jednak staral sie zwrócic przedmiot, a na przyszlosc warto się zastanowić czy oszczędność 100zl jest warta więcej niż niesmak ktory pozostal po takiej transakcji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerowanie płaskiego mineralnego szkła potrafi być problematyczne a co dopiero takiej 'bańki", jeszcze Ci w trakcie pęknie i będzie po zabawie. Jak masz możliwość to zwracaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mniej e to sprawa z gatunku "na dwoje babka wróżyła"... 

Takie są uroki zakupów zdalnych,brzęczy używanych. 

Skaza jest na tyle na niewielką, że nie warto kruszyć kopii.

Że spatafrazuję klasyk z warsztatów samochodowych... Nosić, obserwować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Mikas napisał(-a):

Zapłaciłem 500zł więc uważam że nie mało biorąc pod uwagę to że w tej chwili na CW można nówkę kupić za 620 ze wszystkimi opłatami

Ja kupiłem Bambino 3 na CW i moim zdaniem stan również nie był idealny.

Gdy zawiadomiłem o tym sklep dostałem szybką wiadomość zwrotna że bardzo im przykro i jedyne co mogą zrobić to udzielić mi rabatu na kolejne zakupy. Rabat ten był śmieszny i rzędu normalnych rabatów w tym sklepie.

Szybko się pogodziłem z tą sytuacją płacąc 500zł za zegarek mechaniczny i staram się na codzien nie zauważać tych defektów i cieszyć się zegarkiem.

Wiem że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca ale szarpanie się na odległość z CW i odsyłanie im zegarka za taką kwotę pewnie na swój koszt to chyba walka z wiatrakami. Wspomniane defekty to nieidealne wycentrowanie datownika, jakaś dziwna czarna kropka na krążku daty przy 12 dniu miesiąca oraz mała rysa (pod światło) na godzinie 6. Dodam również że te defekty są przez zwykłych ludzi na codzień niezauważalne :)

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem chęć zwrotu. Teraz olx ma 14 dni na odpowiedź więc czekam

Odrzucili. Trudno muszę to przełknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.