Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kadarius

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

Rekomendowane odpowiedzi

e no, nie ma za co :oops:

Cieszę się że dotarła cała do Ciebie. Tym bardziej że taką frajdę Ci sprawiła :wink:

Teraz już bez odwołania musisz porobić zdjęcia swojego zegarkowego AGD ;)

 

ps. widzę że i zdjęcia fajnie Ci wyszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

mmmmm cudo. tez takiej szukam ;)

Gratuluje zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Też bym nie pogardził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorr74

Pierwszy raz taką widz>>??? Co oznaczają te wskażniki czy też tabele na tarczy??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

służą do pomiaru pulsu ;)

 

bardzo charakterystyczna :D gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz taką widz>>??? Co oznaczają te wskażniki czy też tabele na tarczy??? ;)

 

gdy sekunda dojdzie do p. oznaczonego strzałką odliczasz 15 uderzeń pulsu np. na nadgarstku i przy 15 uderzeniu odczytujesz na skali puls w uderzeniach na minutę.

 

taki gadżet dla pracowników służby zdrowia CCCP w końcówce lat 80 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw polowy dla nadciśnieniowców ;)

Świetnie wygląda :shock:


Never give up.. That was the real choice I was supposed to make...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc i Ja Ci Pogratuluję ;)

 

Tymbardziej że wszyscy wiemy jak Cię "rajcują" te lodóweczki.


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leprzy niż świetny! Ile na niego polowałeś?

Co do mierzenia pulsu, to troszkę mało dokładny, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;) Mogli do tej sławy jakiś prymitywny stoper zrobić ;)

 

Pozdro

 

Właśnie cały dyngs w tym, że nie musisz liczyć czasu jak przy normalnym mierzeniu pulsu - tu liczysz 15 uderzeń pulsu, a wynik odczytujesz ze skali! ważne żeby odliczanie zacząć gdy wskazówka wejdzie na pole pomiaru oznaczone strzałką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i zazdroszczę.

Ten model podoba mi się bardzo (już mówiłem, że lubię gadgety więc każdy dziwoląg mi się podoba... prawie każdy dziwoląg).

;)


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie dołączę ze swoimi trzema słowami: zegarek po prostu piękny, tylko pozazdrościć a ten pomysł Rosjan na pomiar pulsu za pomocą zegarka....zastanawiam się czego to oni nie wymyślili :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wystarczyło trochę pomyśleć i nawet na tamte lata można było stworzyć istne cudo. Trzeba przyznać: obydwa zegarki mają duszę, nie to co elektroniczne pomysły na pomiar pulsu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zapytać, bo aż mnie ciekawiść zżera - Kadarius, Krzysiek - gdzie dorwaliście tą Sławę :?:

 

Muszę też taką zdobyć i mam na to argument - mam nadciśnienie - tak więc przyda się w praktyce.

Oglądając fotki tej Sławy już skoczyło mi ciśnienie, jak zobaczyłem, że nienoszona z papierami to zemdlałem...

Niech ktoś wezwie pogotowie... Nie żartuję :!:

Ostatnio zauważyłem, że przeglądając forum co chwilę skacze mi ciśnienie na widok coraz to ciekawszych zegarków. Jak na coś zachoruję to będzie przez Was. Chyba znowu będę musiał jechać do sanatorium - chociaż tam na widok niektórych rehabilitantek też można dostać ciśnienia :oops:

Tak więc uprasza się o niepokazywanie niespotykanych radzieckich zegarków conajmniej przez miesiąc, po to abym nie wylądował w szpitalu.

Bardzo proszę Łukasza, (Naszego forumowego lekarza) o polecenie jakiegoś niegroźnego silnego środka uspokajającego, bo teraz jak zobaczyłem tą Sławę, to chyba przez kilka nocy nie usnę. Tak poza tym Łukasz to gratuluję wygranej :!:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

Nadciśnienie to raczej sprawa internistów, ja zacząłem specjalizację z ortopedii i traumatologii (stolarka i ślusarka). Ale z tego co pamiętam ze studiów, to jak masz nadciśnienie to potrzebny Ci ciśnieniomierz a nie zegarek :twisted: A do tego jak ci jeszcze podskoczy np na widok takiej sławy albo rehabilitantki to możesz mieć udar albo inne paskudztwo. Tak więc zalecam przekazanie wszelkich medycznych zegarków pod moją opiekę :lol:

A tak przy okazji - to czy ktoś ma może albo taką sławę albo inny "medyczny" radziecki zegarek - wiem że były też takie rakiety kwarcowe - baaardzo poszukuję (czajkę medyczną kwarc już mam :lol: )

 

W weekend będę miał trochę czasu to zdjęcia podeślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

A na zmniejszenie ciśnienia to nasi anestezjolodzy mają jakieś takie fajne leki - np corhydron 250 mg z limitowanej serii, niektórym pacjentom ciśnienie spada po tym do zera :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz nadciśnienie to potrzebny Ci ciśnieniomierz a nie zegarek :twisted:

 

Ciśnieniomierz już mam teraz chcę zegarek do kompletu.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lapajlukasz rozbawiłeś mnie do łez swoim postem..... może jednak koledze tego nie polecajmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

W razie czego znajdzie się parę ampułek tego corhydronu z limitowanej serii - kumple w szpitalu pochowali dla swoich teściowych :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildze że tak po nocy ciekawych rzeczy nawet na forum o zegarach można dowiedzieć się :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zażyłem już ten Corhydron - co dalej :?:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zażyłem już ten Corhydron - co dalej :?:

 

pa Karol...

 

:lol:

 

serio mówiąc o tej Sławie, to kupiłem je od "znajomej" Włoszki. Nie pytałem w sumie skąd je miała bo tak jakoś wyszło. Na początku wogóle myślałem że tylko jeden będzie dla mnie, ale jak pogadałem z Lodówkomaniakiem i stwierdził że mam zamawiać dla niego i już, to pogadałem z nią i cyk - znalazła się druga nówencja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zażyłem już ten Corhydron - co dalej :?:

 

pa Karol...

 

:lol:

 

serio mówiąc o tej Sławie, to kupiłem je od "znajomej" Włoszki. Nie pytałem w sumie skąd je miała bo tak jakoś wyszło. Na początku wogóle myślałem że tylko jeden będzie dla mnie, ale jak pogadałem z Lodówkomaniakiem i stwierdził że mam zamawiać dla niego i już, to pogadałem z nią i cyk - znalazła się druga nówencja 8)

 

Jakie pa Karol :?: Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo :twisted:

 

Krzysiu - jeśli nie chcesz mieć mnie na sumieniu to zdobądź też dla mnie taką Sławę nówkę. Płacę gotówką tyle ile powiesz.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.