Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
robol1

Zegarek dla młodego pilota

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2022 o 20:42, robol1 napisał(-a):

Mój chrześniak dostał sie do szkoły w Dęblinie,a ja mu obiecałem że jeśli sie dostanie to otrzyma w prezencie zegarek.

 

Jeśli chce go nosić na co dzień - to zważywszy na specyfikę zajęć zdecydowanie nie kupowałbym zegarka mechanicznego z naciągiem manualnym, ani automatycznym - ten zegarek nie przetrwa zajęć "technicznych" i "wf" a te w tej szkole są na wysokim poziomie i w dużej częstotliwości, szczególnie w pierwszych latach bo maja na celu eliminację elementu z wadami zdrowotnymi i słabym charakterem...

Ja bym szedł w g-shock'a tyle że polimerowego, bez wstawek metalowych (bo "stal" Casio nie jest jakiejś szczególnej jakości - nie jest to 316l tylko jakiś lżejszy stop, a metalowe elementy obudowy są trudniejsze do wymiany niż polimer różnie też bywa z ich dostępnością  - masz całą serię gravitymaster'ów i coś pewnie znajdziesz w tej kategorii cenowej. Świetną serię dedykowaną lotnikom proponuje też Luminox ale tutaj cena dobrego ukierunkowanego zegarka jest wyższa od budżetu, i choć faktycznie budowa koperty dobrze zabezpiecza mechanizm przed wszelkiego rodzaju nagłym zmianą ciśnienia to sam mechanizm jest tanim "szwajcarskim" kwarcem - sprawnym, i skutecznym, ale pozostawiającym wiele do życzenia jeśli chodzi o kulturę pracy.

Ewentualnie, jak już było w temacie wspomniane, jakiś Citizen Nighthawk

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lawnowerman napisał(-a):


Pomijając że połowa jak nie więcej tych matołów nie będzie kojarzyła co to II WŚ to rozumiem że przelecisz się po szkole i wywalisz przez okno wszystkie pralki Boscha, klime Siemensa itp.


:-)))


Ja sam ide wyrzucić zmywarkę Miele przez balkon. Aha i ikre z lodówki też. Je… Pvtin

:-))))

To jaki tam jest procent matołów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to na greyu w hameryce (joma, ashford) w okolicach tej kwoty dało się Airmana wyrwać. Ale teraz to pewnie nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.