Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

robol1

Użytkownik
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. zielona linia z tego co widze.W miare bezpieczna jest. Najgorsze są pomarańczowe linie i czerwone jeżdzące up Manhathan Jeżdząc zieloną linia spokojnie możesz cykać zdjęcia do woli
 2. Lubię białe tarcze w zegarkach ale jak pokazał się ten tudor to miałem mieszane uczucie.Czy nie ma tutaj za dużo cukru w cukrze?
 3. świetnie wyglądają tutaj zielone wskazówki.Jak dla mnie mega. Kierowniku,w listopadzie bedzie 3 lata jak czekam.Każa czekać to czekam.Zaliczke wzieli.Jak się dopytuje co z zegarkiem to odpisują że czekać,a jak nie chce czekać to mogą oddać dutki i wypad.A więc czekam bo co mi pozostało.Może kiedyś nadejdzie ten czas i skończy się czekanie.
 4. Zawsze mnie zastanawia na co tacy ludzie liczą.W biały dzień,beż żadnych hamulców wchodzą i rozwalają witryny aby włożyć do torby. IMO to efekt BLM gdzie w Stanach takie napady są coraz częstsze
 5. ciekawa klasyka. DJ w tej wersji jest świetny
 6. w jeden dzien 12mld? jakieś promo zrobili u Vuittona?
 7. już to widzę jak polskie dziady z pasatów jadą do UK po seadwellera 😂😂
 8. Podobne Keanu to mega koleś wśród aktorów.Tutaj podarował rolki swoim kumplom. Ciekawe czy też musiał się zapisywać i czekać 2 lata?
 9. sam jesteś jak ball. wszystkie zegarki przecież są do siebie bardzo podobne Milgaus jest mega.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.