Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Calisia1

Vodolaz - po zerwaniu gwintu koronki, gdzie oddać do wymiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Posiadam Vodolaza, niestety sporadycznie  noszony ponieważ od dłuższego czasu czeka na wymianę koronki.

Pierwotnie była zakręcana, po zerwaniu gwintu wymaga wymiany koronki.

Jestem z Krakowa... gdzie radzicie oddać do naprawy?

Byłem w jednym  z krakowskich renomowanych punktów ale cena ,, zabiegu " delikatnie mówiąc spowodowała że nie zdecydowałem się zostawić sikora do naprawy..🤨

No chyba że aż tak bardzo wszystko podrożało i ja nie jestem z cenami na czasie...

Doradzicie  coś..?

 

Sebastian


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zbędny temat...

Do takich rzeczy jest już stary temat ,,szukam części i sprzedam różne do rusków''

A co do ceny naprawy to chyba nikt ci tu nie doradzi, musisz sam się przekonać 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Kolejny zbędny temat...

Do takich rzeczy jest już stary temat ,,szukam części i sprzedam różne do rusków''

A co do ceny naprawy to chyba nikt ci tu nie doradzi, musisz sam się przekonać 🙃

Robiłeś takie coś ??

To nie stary rusek.

 

Ja bym napisał do Poljot euro. Ja kiedyś zmieniałem tubus w Oriencie .  Myślę, że oni to pewnie są w stanie zrobić ale pewnie cena nie będzie mniejsza niż 200-300 zł. 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Robiłeś takie coś ??

To nie stary rusek.

 

Ja bym napisał do Poljot euro. Ja kiedyś zmieniałem tubus w Oriencie .  Myślę, że oni to pewnie są w stanie zrobić ale pewnie cena nie będzie mniejsza niż 200-300 zł. 

 

Dzięki Kolego za namiar.😉  Napiszę i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

 

Widzę że Kacperek_77u coś chyba sfrustrowany jest..Zawsze taki z niego pesymista nie wierzący w pomoc koleżeńską ?

Czasem nie warto  krytykować i stawiać do pionu...zanim się nie przemyśli swojej wypowiedzi...


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Calisia1 napisał(-a):

Dzięki Kolego za namiar.😉  Napiszę i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

 

Widzę że Kacperek_77u coś chyba sfrustrowany jest..Zawsze taki z niego pesymista nie wierzący w pomoc koleżeńską ?

Czasem nie warto  krytykować i stawiać do pionu...zanim się nie przemyśli swojej wypowiedzi...

To jest zegarek do którego w Polsce raczej części nie będzie i jeśli ktoś oferuje naprawę to znaczy że będzie musiał dorabiać lub zamawiać części i to nie jest tanie niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Enkil napisał(-a):

To jest zegarek do którego w Polsce raczej części nie będzie i jeśli ktoś oferuje naprawę to znaczy że będzie musiał dorabiać lub zamawiać części i to nie jest tanie niestety. 

OK, Dzięki..🙂. Był kilka lat temu servis Moscow Clasic ale widzę,  że strona zniknęła... domyślam się z jakich powodów..


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwinty w tych zegarkach były mega gówniane. mi się zerwał miesiąc po zakupie... naprawa "gwarancyjna" była taka, że gwintu nie ma i jest zwykła koronka.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 17:14, oszolom napisał(-a):

gwinty w tych zegarkach były mega gówniane. mi się zerwał miesiąc po zakupie... naprawa "gwarancyjna" była taka, że gwintu nie ma i jest zwykła koronka.


Niby jest to jakaś opcja, tylko trzeba jeszcze usunąć jedną cyferkę z oznaczenia wodoszczelności. W sumie obojętnie którą…


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, to fakt. byłem wtedy, że tak to ujmę, początkujący, i nie protestowałem. w sumie był to chyba pierwszy zegarek, który kupiłem jako nowy. i dobrze, że była ta przygoda, bo trochę mnie to zniechęciło i poszedłem już głównie w vintage. a sam zegarek mam do dziś.

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.