Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dark

Możecie polecic dobrego zegarmistrza w Opolu? Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark

Witam:) Chciałbym oddac do przeglądu, czyszczenia i ewentualnie szkiełko do minimalnego przeszlifowaia( bo są 2 ryski średniej głębokości) moja Omegę Automatic stalową bodajże z heksalitowym szkiełkem z lat `75-`80. Może mi ktos polecic jakiegoś zaufanego zegarmistrza w Opolu, bądź w okolicach? Może ten zegarek nie jest wiele wart, ale jednak ładnie wyglądac musi:)Fotki tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=20507

 

Pozdrawiam

Dark:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zegarmistrza na ZWM-ie, budynek sklepu Savia,

zresztą możesz z Nim porozmawiać też na forum, nick - sobieradek,

ale lepiej od razu wybrać się osobiście bo na forum obecny jest tylko od czasu do czasu,

a poza tym kontakt jest ok, robota porządnie zrobiona i ceny rozsądne,

to nie jest żaden naburmuszony baran jak np. ten na Krakowskiej, ani cwaniak koło ....., ani szalony E.... bateryjkarz na ..... :lol:

 

wspomnij, że jesteś Klubowiczem 8)

 

nawiasem mówiąc, mi ta omega się podoba, i nie musi być od razu warta 20 000 bo to OMEGA :lol:

 

pozdrawiam

dalw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark

Dla mnie nawet gdyby była warta 10 złotych to i tak bym ją dał do renowacji, bo to zegarek, który dawno temu miał mój ojciec:)Dziękuję bardzo za pomoc dalw, jak dam do odświezenia, to potem wrzucę fotki:)

Pozdrawiam

Dark:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zegarmistrza na pl.kopernika - istny filozof,a na ozimskiej beztalencie- mówi, że na niczym się nie zna i nie ma żadnych części.


bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark

A co sądzisz o zegarmistrzu ze sklepu Savia, o którym mówił Dalw? Będę miał czas oddac tę Omegę do naprawy dopiero po 8 lutym, bo wtedy mam ferie:)Więc jeśli jeszcze kogoś poleciacie, lub odradzacie to pisac:) Liczę tu na bardziej doświadczonych forumowiczów.

Pozdrawiam

Dark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam zegarmistrza na pl.kopernika - istny filozof,a na ozimskiej beztalencie- mówi, że na niczym się nie zna i nie ma żadnych części.

 

ale który na ozimskiej ? bo jest ich tam 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ozimskiej, pierwszy od skrzyżowania. Ten obok sawi - trudno mi powiedzieć, nie korzystałem z jego usług.

Pozytyw dla zegarmistrza na reymonta, ale nie ma on czasu (!?) na naprawy........

Pozdrowienia


bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temat się urwał...a ja także poszukuje kogoś z Opola,czy może ktoś polecić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,ja również szukam dobrego solidnego zegarmistrza do przeglądu kilku moich zegarków mechanicznych 2x 2893-2,jeden orient i łucz.

Dziadek swoje ruski zanosił na Kołontaja gdzie zakład ma P Andrzej Ożga{Hala Targowa}

I jest z nich bardzo zadowolony.Możliwe ze ja też się tam wybiorę.


"Chcesz dobrze się poczuć,kup sobie dobry zegarek"

                         Rocky Balboa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek jakoś tak umarł a ja bym chętnie się dowiedział gdzie w Opolu jest jakiś dobry zegarmistrz. Znam tylko tego przy Rynku/Krakowskiej ale jakoś mnie do siebie nie przekonał ostatnio. Jakieś inne propozycje? Zakładam, że te z 2008 roku z wpisów powyżej mogą być już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Orz3ch

Panowie przerobiłem wiele zegarków i zegarmistrzów. Z przykrością muszę stwierdzić, że w Opolu nie ma dobrego zegarmistrza.

 

Najbardziej kompetentny jest na Reymonta, ale z racji dużego ruchu przyjmuje te zlecenia, które są mu wygodne (na naprawy nie ma czasu). Osobiście nie rozmawia z klientami, więc kwestie zapytań, czy ustaleń realizowane są za pośrednictwem Pani przy ladzie. Ceny wysokie, np. konserwacja mechanizmu chronografu to 600 PLN. O dodatkowych usługach typu polerowanie itp. proszę zapomnieć.

 

 

Z kolei Pana w sklepie Savia nikomu nie polecam. Kiedyś zaniosłem do niego w celu otworzenia Tag Heuera Carrere. Pan zaproponował, że podejmie się polerowania szczotkowanej bransolety. Jakie było moje zdziwienie, gdy zażądał za to 20 złotych. Trzykrotnie dopytywałem, czy da radę? Zracjonalizowałem to sobie tym, że chyba nikt rozsądny nie weźmie zegarka z półki 15 tys. gdy nie jest pewny swoich kompetencji. Niestety przy odbiorze usłyszałem "że nie dało się tego zrobić a bransoleta ze szczotkowanej zrobiła się błyszcząca" J Na szczęście, Pan pocieszył mnie i poinformował, że dzwonił do Dolińskich we Wrocławiu i za 350 złotych przywrócą jej pierwotny stan J

 

 

Dolińskich polecam, trzeba zapłacić więcej, ale przynajmniej nie ma stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że oddał Tobie wymienione 350 zł. Choć zegarek utracił walor oryginalności i strata jest znacznie większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Orz3ch

Niestety... Koszty po mojej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.