Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Agnieszka75

Zegarek do 15 000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę państwa o poradę. Chciałam kupić sobie osobiście zegarek ok 15 000 zł. Mam mały nadgarstek, szukam małej tarczy. Raczej do noszenia częstego. Oglądałam Cartier tunk must na pasku. Omega de ville. A także tudory. Dzięki z gory za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank się bardzo fajnie sprawdzi, to ikona. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłbym trochę budżet i szukałbym używanego rolka. 32-34mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Tank wciąga te damskie Rolki nosem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wciąga, ale ja wolałbym 31 albo 34 OP ewentualne DJ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać , ze jestem uprzedzona do Rolexa, z uwagi na rozpoznawalność tej marki . Fakt , wizualnie te droższe modele sa bardzo piękne. No ale poza budżetem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Agnieszka75, moja Druga Połowa (która naprawdę nie chce Rolexa) ostatnio wskazała taki, dopóki nas nie będzie stać na moje marzenie, czyli, pamiętasz Van Cleef and Arples Planetarium 😉

image.png.d3f32ed77aab93d06237c0ce241f4a32.png

Ofertę Montblanc w każdym razie warto przejrzeć.

Pytanie: czy ma być bardziej dyskretnie elegancko (wtedy choćby wspomniany Cartier Tank - o ile da się go dostać za 15 000, nowego - albo Longines Dolce Vita), bardziej sportowo
(wtedy Tudor Black Bay 32, jego wielką zaletą jest to, że nie ma okienka daty, które potrafi wyglądać tak samo w zegarku za 150 i za 15000 i jakby to ująć, psuje go wizualnie),
czy może jakoś fikuśnie, oryginalnie i wyróżniająco (jak wyżej)? Prosto i stalowo, bransoletowo, paskowo, złoto różowe, żółte, diamenty? Data, bez daty? Jaką biżuterię nosisz? 

Skoro ma (może) być świetnie, ciekawie, ale nierozpoznawalnie, to może Glashutte Original Pavonina: https://www.glashuette-original.com/en/watches/ladies/pavonina-1-03-02-05-16-35/ 

A może Nomos Tetra? https://nomos-glashuette.com/en/tetra/tetra-pearl-497 Albo Grand Seiko? https://www.grand-seiko.com/us-en/collections/sbgx353g

Względnie taki Zenith:

image.png.b483ac1052f6f48cca765c161473b05e.png
 




 

W dniu 13.05.2023 o 19:58, Agnieszka75 napisał(-a):

A jaka macie opinie o damskich Tudorach? Czy warte są ceny? 

Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.