Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  2070
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4295 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zegarkach to kwestia często czy to na prawdę nos, czy ktoś ponosił, wypolerował ryski i sprzedaje jako takowy. Jedyna gwarancja nienoszonego to w sumie AD.
 2. Bransoleta jest wygodna, ale optycznie ciężka. Miałem ją też w starym Speedmasterze, przez te endlinki wydłuża mocno optycznie cały zegarek. Guma zealande, zwykła klamra. Bardzo wygodna swoją drogą, miękka i dobrze się układa.
 3. Kiedyś było łatwiej. Pan mógł chama co nie umie prasować wybatożyć. Dzisiaj można tylko ponarzekać na forum Roleksa, że literkę na mankiecie nie doprasowała. Potem człowiek jedzie swoja G63 czy czymś tam i ta mała fałda psuje całą radość życia.
 4. Nie za bardzo lubie bransę w tym zegarku, ale na gumie nosi się świetnie. I chyba nawet lepiej wygląda.
 5. Człowiek to zwierzę społeczne, świadomie bądź nie moim zdaniem nasz wygląd kształtuje my w tym kontekście. Ogolnie to cieszy, że w tym wątku temat bogactwa wraca regularnie. Pochodnia zapalona przez pewnego polskiego emigranta jak niesiona przez kolejnych.
 6. Ja widzę wszytko. Nawet SKX z 5 metrów.
 7. Przecież pisałem o ubiorze. W starych Rolkach nie ma nic ostentacyjnego. Nowe są błyszczące i przyciągają ludzi, którzy lubią taki styl, zwracanie na siebie uwagi. Kolega hindus nosi two tone DJ i bordowe garnitury. To jest typowe w jego kulturze. Świetny człowiek jak się go pozna. Absolutnie nigdy nie widziałem sytuacji, żeby ktoś interesował się czyimś nadgarstkiem. To raz. Dwa, jak pisałem, kolosalna różnica co masz na nadgarstku. Może jak biegasz ze złotym DD lub ceramicznym subem to widać. Ex czy aluminowy sub zupełnie nie zwraca uwagi.
 8. Widziałem trochę pięciocyfrowych subow czy pepsi na nadgarstkach (częściowo w pracy), żadnej z tych osób nie zapamiętałem jako ostentacyjnej. Wręcz przeciwnie, zupełnie normalni na wygląd ludzie, którzy nie wyróżniają się niczym. Z drugiej strony zima na wakacjach w hotelu był gość z two tone subem, różowe polo, sandałki itd. Rolex ma różne oblicza.
 9. Tego białego speediego już wiadziałem u kogoś na lotnisku. Fajny. Miałem zagadać ze swoim klasykiem, ale pewnie gość by pomyślał, że jakiś wariat i wezwał ochronę.
 10. Wydaje mi się, że ogólnie mniej zegarków, a więcej czasu na nadgarstku ma najwięcej sensu. No chyba, że ktoś jest typowym zbieraczem i bardziej go kręci chęć posiadania niż noszenia.
 11. Wygląda jak jakiś mikrobrand. Brak certyfikacji zewnętrznej dla dokładności chodu. Limitka z wysoką ceną. W sumie kwintesencja dzisiejszego rynku HH.
 12. Kopiują od Rolka najgorsze trendy, a przecież mogliby te pozytywne. Na przykład... no tak.
 13. Można się śmiać, ale nie wiemy czy po takich wakacjach czy małej ilości lajkow ci ludzie nie muszą potem przepracować traumy na kilku sesjach u swojego terapeuty. To są życiowe dramaty, tylko w tym wątku.
 14. Planuje tam wpaść w tym roku, ale nie zamierzam zostawiać zegarka w domu. Obstawiam, że błąd użytkownika, jakiś popsuty teleskop etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.