Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

721 Mistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech każdy nosi co chce, pytałeś o opinie forumowiczów. Dwukolorowy bezel to dna GMT, ten Batman po prostu się udał i świetnie uzupełnia linie. Nie byłem fanem czarnego GMT bo to taki sub z bonusowa wskazówka był. A Sub był prostym toolwatchem, ja nawet daty w nim nie lubię zbytnio, wole czysta formę. Tutaj odkleili średnio udany zielony bezel bo taka moda… . Wiadomo, to nie pierwszy raz, bo byl kermit, tt, złoty, okropny bluesy etc. Wszystko znajdzie swojego amatora.
 2. Dla mnie Batman jest sztosem, a cermit to porażka, jeśli chodzi o stal to Imo najgorszy sub w historii. Ale ja się nie znam, bo najlepszy współczesny Rolek to dla mnie ten
 3. Ale to też chyba nowa stosunkowo polityka. Przy Ex mi zostawili, potem przy Subie zabrali.
 4. Nowinek wam się zachciało to teraz trzeba sprawdzać mechanizmy. 1861, prawdziwy wół roboczy:
 5. Tez zauważyłem. Ciekawe w sumie czy wczuł się w rolę tylko, czy lubi zegarki.
 6. @nicon Ty masz jeden zegarek, więc rzeczywiście trzeba nosić wszędzie. Ale jak ktoś ma kilka to czemu nie dobrać do sytuacji.
 7. Zależy od oświetlenia. Ale w niektórych sytuacjach byłem pewien, że nowy, a z bliska wyszło ze stary.
 8. Moon wiadomo, a drugi Santos może , taki niebanalny jest, zupełnie inny zegarek niż to co się widuje. SMPc i BB58 to kompletnie różne zegarki, oba świetne tylko kwestia preferencji.
 9. Zegarek to mała rzecz o dużej wartości, łatwo przewieźć przez granicę, łatwo sprzedać popularne modele etc. Policja jak cię zatrzyma nie będzie ci sprawdzała zegarka, numer nadwozia auta tak. O ile z Exem jeżdżę wszędzie, to przy Pepsi, Daytonie czy nawet Subie nowym dwa razy bym się zastanowił w pewnych miejscach. To bardzo charakterystyczne zegarki, do tego ceny na rynku wtórnym wiemy jakie są.
 10. Ja się stary robię, bo ostatnio doszedłem do wniosku, że nic co kupiłem od lat nie nosiło mi się tak fajnie jak Moon czy jeszcze jeden prosty zegarek spod znaku korony. Chyba trzeba poczekać, aż człowieka kiedyś będzie stać na Patka i cieszyć się tym co się ma.
 11. Było można. Już nie można, więc robisz złudne nadzieje. Na rynku zegarków niektórych marek niestety jest już jakiś cyrk.
 12. PRX wyglada jak Oysterquartz nie bardzo się projektanci Tissot wysilili. Drugi Kisiel czy Steinhart.
 13. tbn

  Hi-Fi stereo

  Nie wie kim jesteś bo nie miałem przyjemności z tobą rozmawiać i o czym piszesz. Śmianie się z audiofili jak śmianie się z płaskoziemnców. Guilty pleasure, cieżko czasem sobie odmówić, chociaż wiadomo że próby racjonalnego tłumaczenia skazane są na porażkę.
 14. No nie jest to prawda w dzisiejszych Stanach (było prawda do lat 80’ mniej więcej), chociaż się zgodzę, że ten ułamek przedsiębiorczych dorobi się dzisiaj milionów, a te kilkanaście osób milardow. Reszta jak ma dobre wykształcenie to tez będzie żyła dość wygodnie, a najlepsza przepustka do wykształcenia i sukcesu nie jest w USA pracowitość tylko pieniądze i koneksje rodziców. Gdyby było prawdą to co piszesz to nie istniałoby w USA zjawisko biednych pracujących, którzy pomimo pracy ledwo wiążą koniec z końcem, a czasem i są bezdomni. W Europie zachodniej z minimalnej pensji da się normalnie żyć i wykształcić dzieci. Dla mnie dzisiejsze USA jest groteskowe, kraj zrujnowany przez dekady lobbingu gdzie głupota goni głupotę, a wszystko podporządkowane jest wielkiemu biznesowi. Świetny przykład kryzys opioidowy. Mógłbym mieszkać tylko w Kalifornii, z racji że pracuje w IT i ciagle to to jest swoista mekka, chociaż dzisiaj już nie tak jak w latach 90’ czy 2000. Horrendalne koszty życia w dużych ośrodkach choćby. Chyba strasznie zeszliśmy z tematu, ale może posunęliśmy się w kolejce po Rolka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.