Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

316 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie kiedyś chodził po głowie BP Leman, ale z czasem mi przeszło. Ex jest niepodrabialny. Przy obecnej zwyzce cen nawet łatwiej zmienić, ale na co ? SubaC miałem i nie chce. Zamiast 14060 kupiłem 16570. Chyba Rolex już nic nie ma dla mnie do zaoferowania.
 2. Nie widać wysypu Exow na sprzedaż, jak to było przy Moonie 1861 gdy ceny skoczyły. Rolex ma lepszych fanów ?
 3. tbn

  Teorie spiskowe

  To już jest sofistyka trochę. Problemem jest jak pozyskujemy energię, a nie że młody człowiek ogląda dużo youtube. Potrzeby energetyczne będą rosły, bo rozwój jest nmieukniony. Ja urodziłem się w latach 80' i też uważam, że problem klimatu jest jednym z ważniejszych obecnie do rozwiązania. Cieszę się, że młodzi mają to na uwadze, mam wrażenie, że moje pokolenie myślało do tej pory tylko o konsumpcji.
 4. tbn

  Teorie spiskowe

  Zmian dokonujesz przez przez zmianę myślenia ludzi. Może taka aktywistka z pasją nie wymyśliła nic, ale te miliony wyświetleń wpłynęły pewnie na poglądy wielu młodych. Oni oboje mogą mieć pozytywny wpływ tylko w inny sposób.
 5. W Ex jest ciężko zdjąć bransoletę, nie mówiąc o zakładaniu. Przynajmniej zwykłym toolem. Chciałem też 16570 wrzucić na nato, ale bez szczypiec nie ruszam na razie.
 6. Mam zwykły springbar tool, który kupiłem za 100pln i z powodzeniem od lat zdejmuje bransolety, nic się nie ułamało etc. Mam problem z zakładaniem bransolety, zawsze trochę rysuje ucha no i sprawia to problem. Nie ważne czy będę używał narzędzia do Rolka czy Seiko cena Bergeona za parę szczypiec to przesada po prostu moim zdaniem.
 7. Kup sobie szafir. Hesalit to wybór raczej dla miłośników modelu.
 8. Poleci ktoś szczypce do bransolet? Wiem jest Bergeon 7825, ale prawie 700PLN za szczypce to trochę przesada. Może ktoś używa czegoś tańszego i jest zadowolny.
 9. Jasne, nawet na jubilee to jest sportowy zegarek i z będzie świetnie pasował do takowego stroju. Moim zdaniem właśnie gorzej się sprawdzi z garniturem niż taki czarny i prosty sub.
 10. GMT tylko na Oyster, tak jak oryginalnie ten zegarek został wypuszczony. Idealnie bransoleta cala szczotkowana. Ja nigdy na Pepsi nie zwracałem specjalnie uwagi, ale zaczyna co raz bardziej mi się podobać. Batman to taki modowy troche jak Hulk. Pepsi to jednak kawałek historii.
 11. Nie mam pojęcia, napisałem tylko, że motyw "budowania historii i relacji" z AD, że mieć szansę na stalowy model to częsty wątek na zagranicznych forach.
 12. Masz rację, że to powinno być spójne. Krukowi jednak trzeba oddać, że jak jesteś szybki to da radę zapisać się na popularny model i go w końcu dostać. Przynajmniej w większości przypadków, jeśli z jakichś powodów cię nie wywalą z kolejki. Na zagranicznych forach piszą, że u wielu AD bez dużej historii zakupów nie ma co marzyć nigdy o stalowym, popularnym modelu.
 13. Zapisy na suba zamknęli pare dni po premierze na jesieni. A zapisy na GMT to chyba były otwarte łącznie przez pare dni w ciągu trzech lat od premiery.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.