Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,306
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,546 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo na Rolexa czy Omegę już mało kogo stać, a Tudor to jedna z najlepszych marek patrząc co dostajesz za swoje pieniądze.
 2. Dokładnie. Regulacja w pięciocyfrowych pozwala na bardzo dobre spasowanie bransolety, więc jak ktoś nie ma dużych różnic w nadgarstku w ciągu dnia to nie ma potrzeby mikroregulacji. Waga raptem około 130g. Oczywiście na plus także rozmiar i proporcje, dla mnie ideał zegarków sportowych.
 3. Zgadzam się, niby ten Sub41 duży nie jest, ale na nadgarstku wydaje się masywny. Ale jak już przy premierze mówiliśmy, proporcje naprawili ale musieli coś popsuć, żeby można naprawić w kolejnym.
 4. Wiesz, jak zawsze za pomysły góry płacą pracownicy na dole.
 5. Pisano tutaj, że teraz sprzedawca dokonuje wstępnych oględzin potencjalnego kolejkowicza. Ważna funkcja się wydaje.
 6. Dbasz o zegarek dla kolejnego właściciela, jeszcze folie są. 👍
 7. Nie, tak na prawdę myślę, że niebieski będzie popularniejszy. Brązowe zegarki to chyba nisza.
 8. Na żywo jest jak Ryszard Rynkowski śpiewający, że dziewczyny lubią brąz.
 9. @ButikRóżnica do standardowej SMP to 12k, za owszem powiązanie z filmem. Ale dostajesz jednak dość unikalny zegarek, no i ten dekielek.
 10. Matowa ceramika byłaby ok, sprawdziła się świetnie w PO 8500. Ale ja nie mam problemów z aluminium, w sumie lubię jak zegarek się starzeje wraz z użytkowaniem. Poza tym aluminium może dodawać elegancji, nie robiąc z zegarka biżuterii jak ceramika. No niestety ta koperta to największy minus, robiłem podejścia do nowej wersji ale za każdym razem zegarek wydawał mi się klockowaty. Ale widać klient taki lubi.
 11. Ja akurat wolę bez daty, więc ta pięknie symetryczna tarcza bardzo mi się podoba. A co do czytelności to muszę zobaczyć na żywo, ale wydaje się na filmikach równie czytelna jak zwykły model. Zastanawiam się czy ten animowany dekiel nie dodaje grubości trochę.
 12. Widziałem, ta różnica to pewnie właśnie szkło. W sumie w Moonie nie pogrubia jakoś profilu zbytnio. Muszę się wybrać zobaczyć na żywo.
 13. Jedyna rzecz która mi się nie podoba w tym zegarku po zdjęciach to 42mm koperta. Szkło wygląda na mocno wypukłe, ciekawe jak z profilu to będzie wyglądało, bo bazowy model do najcieńszych nie należy.
 14. Szkoda, że nic z ukłonem do przeszłości, ale w sumie i tak fajny projekt chyba będzie. Mnie się NTTD bardzo podobał...za wyjątkiem kolorów. Ale ten mesh, matowa tarcza i bezel, no date wszystko na plus.
 15. Jakby wypuścili jakąś reedycję pierwszej 300m w podobnym rozmiarze, tylko unowocześnioną to byłby fajny pomysł. 2220.80 to moim zdaniem jeden z najlepszych zegarków Bonda. Stary format, ale już mechanik z co-axial.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.