Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,136 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie dość, że najlepszy Sub to w najlepszej wersji z końcówki produkcji.
 2. Nie wiem czy to będzie sukces, moim zdaniem cena jest częścią marketingu i pomysłu. Większość zegarkow się niczym nie rózni, poza właśnie legendą czy marketingiem. Rolex pakuje ten sam mechanizm do OP36 jak i Suba, rożnica w cenie 50%.
 3. Wręcz przeciwnie, tamten powinien być połączony. Jak się odrzuci dyskusje o kolejkach i Kruku, to zostaje parę zdjęć nadgarsktowych tych samych zegarków tych samych osób. 🤣
 4. Może Kruk do pytań jakie masz zegarki powinien dorzucić "co osiągnąłeś, że mielibyśmy ci sprzedać tego Roleksa? co chcesz upamiętnić?".
 5. Świetny ten maluch. Czemu nie mogli takiego 58 wypuścić, bez tego złota na bezelu, z mikroregulacją etc.
 6. W GM mają, na pietrze to chyba Apart. Ale oni nowości późno dostają, kiedyś sprzedawca mi narzekał na to.
 7. Mam nadzieję, że niedługo się pojawią w salonach, gdzie będzie można zobaczyć na żywo. Jak będzie ok to pozostaje liczyć na -20% gdzieś.
 8. Ja znam osobiście dużo osób , żadna nie jeździ żółtym fiatem Pandą. Ma to się tak samo do odpowiedzi na uwagi beniowskiego. Wiesz, jak Kruk monitoruje cię w necie, to puść oko. Będziemy wiedzieli, że piszesz jedno ale myślisz drugie.
 9. Tak, powinni wpadać z pizza do salonu a na forum tylko pochwały. Inaczej nie są godni normalnego traktowania w salonie. Tak, ale jako obserwator można mieć trochę rozrywki z gatunku guilty pleasure.
 10. Nie mówiąc, że pewnie już sam zapisany. No ale trzeba pokazać jak to się jest ponad to.
 11. Moonwatchy to są dwa modele stalowe i kila w złocie, wszystko w tym samym rozmiarze. Wszędzie mechanizm 3861 chyba. Akurat ta część kolekcji jest uporządkowana i nieduża, co rzadkość u Omegi.
 12. 6-7k to teraz w IWC zaczynają się marki na bransolecie czy najtańsze portugalczyki. Tutaj próbują wskrzesić projekt Genty a nie kopię trendów jak PRX, więc to jakieś pobożne życzenia o cenach sprzed dekady. Moim zdaniem ten zegarek był jeszcze lepszą ofertą w okolicy 10k, ale IWC pozycjonuje go wyżej. Czy z sukcesem zobaczymy.
 13. Teoretycznie mają w aplikacji historie do 2 lat wstecz, jest zakładka paragony. Może archiwizują historię i gdzieś to mają. Salony i tak nie podejmuję decyzji, więc im ta wiedza nie potrzebna.
 14. Obstawiam, że pierwsza partia Dayton już ma przypisane nazwiska, więc przyjmują zapisy dla zachowania pozorów. Jeszcze pytanie czy kupiłeś u nich Roleksa rozumiem, to dociekanie jakie ktoś ma zegarki to troche żenujące. Obawiam się, że bym wypalił "nie pański interes" i oblał test. 🤣
 15. Bo marketing na nas działa. Wielkie wydarzenie ze zmian bez znaczenia. Dyskutujemy, oceniamy, niektórzy się zapisują w nadzieji, że może w tym roku zostaną w kolejce. Haha, świetne podejście. Dlatego między innymi wolę Omegę, bez zadęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.