Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  683
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,256 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest najlepszy sportowy zegarek na rynku, warty co najmniej swojej wagi w złocie.
 2. To nie jest badanie rzeczywistej jakości tylko jak ludzie postrzegają jakość danej marki.
 3. @MasterMind I to jest słuszna koncepcja! Wersja koszerna. Niech się pisze historia.
 4. Bardzo mi się ta klasyka podoba. Tylko te paski...
 5. Tak, jak puści jeden teleskop to zegarek dalej siedzi na ręku. Ja ostatnio odcinałem ten luźny kawałek, bo też nie lubie jak siedzi wysoko. To też fajny pomysł.
 6. Nikomu się nie znudził 2220.80.00, może kurz zbiera ? Naszło mnie na zakup.
 7. Jak w tytule, szukam tego zegarka z pudłem i papierami.
 8. Widać nie ma jak podwyżki, żeby zachęcić do zakupów.
 9. Sub z Dr. No nie był brązowy, miał normalna czarna tarcze. No i to był zegarek 38mm, jak chcieli vintage to mogli zmniejszyć co byłoby świetny posunięciem. Ale ja jestem na nie dla całego stylu wintydż. Niech się uczą od Seiko i spb143j1 jak się robi zegarek w starym stylu.
 10. Ja do końca nie rozumiem, czemu się zdecydowali na te brązy. Już pół biedy ta fauxtina. Z jednej strony koncepcja czegoś nietuzinkowego na koniec serii z Craigiem ma sens, z drugiej to był najbardziej nowoczesny Bond w historii. Tez zegarek w czarnej matowej kolorystyce i z białą luma byłby obłędny.
 11. Będzie bójka o zapis jak o majonez w promocji w Lidlu. 🤣
 12. Byłem niedawno w Raflesie, w sprawie innej marki, ale mają tam też Rolka. Była matka z synem co chcieli kupić stalowego profesjonala i podoba historia. Przeglądanie katalogu i kręcenie głową sprzedawcy. Chłopak miał na ręku chyba czarnego GMT, którego pomimo grubej puchowej kurtki odsłaniał. Jakby chciał krzyknąć "patrz, mam Rolexa, nie jestem fliperem!" Ale niestety sprzedawca pozostał obojętny na te znaki.
 13. Przpomnialo mi się jak kupowałem swojego, prawie rok się zbierałem i oglądałem w necie. Ten model to moim zdaniem najlepsze co dzisiaj Rolex ma w ofercie i kwintesencja sportowych Rolkow w starym stylu. Ceramiczne modele już tego nie mają. 🤘
 14. Każda moda przemija. Rolex przed pandemia dobrze trzymał cenę, ale dzisiejsza sytuacja do normalnych nie należy. Ja mówię tylko o masie inwestorów nagle kupujący takie same chodliwe zegarki. Jak ktoś kupuje z metki dla siebie to co za różnica jaka będzie wartość za parę lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.