Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1903
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3786 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Normalne. Kiedyś żonie kupiłem jakąś starszą Constellation, bardziej bo mi się podobała. Potem się okazało, że Tank jej się też podoba, więc trafiła się okazja. Teraz kazała mi się zapisać na bąbla, chociaż tutaj nie wróżę jej szczęścia.
 2. Widzę, że Zealande ma promocję teraz -20%. Jak jakościowo ta guma, miękka?
 3. Mark XX to fajny, cienki edc, z dużą rezerwą. Nie tak źle, nawet jak słabo zdobiony.
 4. Mnie się ogólnie prawie wszystkie zmiany podobają: profil koperty, lollipop, two liner, a także ząbkowanie bezela, które jest bardziej wyraziste. Nie wiem tylko jak na żywo ta nowa tarcza, chyba poprzednia matowa bardziej mi leżała. Dla mnie na jubilee wygląda średnio, ale ogólnie nie lubię tej bransolety i pasuje mi tylko do biżuterii jak datejust z fluted. Jak wyjdzie czarny to może kupię, miałem obecny model ale trochę za masywny właśnie prze boki był. Ogólnie BB moim zdaniem najfajniejszy Tudor po Pelagosie klasycznym.
 5. Ja się cały czas czegoś uczę, kiedyś będę umiał w Roleksa.
 6. Ta, oglądasz te smaczki Roleksów pod lupą albo jesteś gościem tutaj. 🤣
 7. Bo nie ma. Jeden klient jest lepszy, drugi gorszy według klucza kolesiostwa. Po co kupować Polara w Kruku jak nowe sa poniżej metki?
 8. PO na 2500 to ciągle >14mm grubości, nie jest to mało. Ale sensownie się chowa na nadgarstku. Ja toleruję tak do 13mm max. Wyjątkiem Moon bo tam jest ze 2mm szkła przy całkowitej około 13.5mm, więc leży bardzo dobrze.
 9. Nie ten model zupełnie. Tamten ma czerwony napis na tarczy.
 10. Standardowy speedmaster z białą tarczą ? Wygląda bardzo dobrze. https://www.fratellowatches.com/will-we-finally-see-a-new-white-dial-speedmaster-professional-soon/
 11. Dzięki, jeśli chodzi o Omegę to temat zamknięty. Aczkolwiek konkurencja ma pewne modele z tego samego okresu, które ciągle gdzieś mi siedzą z tyłu głowy.
 12. Dzięki. Nieserwisowany z 2008, jeszcze kropka na deklu.
 13. Według właściciela trzyma specyfikację, ale potestuję i sprawdzę jak jest w rzeczywistości. Te zegarki w dobrym stanie są co raz większą rzadkością. Pół roku poszukiwań i to drugi full set w bardzo dobrym stanie bez polerki i nieotwierany. Poprzedni mi ktoś zwinął sprzed nosa. Ten co ciekawe z Polski. Miałem kiedyś kwarca w ręku, ale po dłuższym posiadaniu ciężko nie być zachwyconym. Nic na nim nie ma zbędnego, prosty, piękny projekt z kategorii ponadczasowych jak Moon czy Sub.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.