Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,080 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba wyjdę na ortodoksa, ale ja homarów nie akceptuję i jeśli firma ma je w swojej ofercie, nie kupię od nich nic innego. Nazewnictwo "homar" pochodzące od homage też jest błędne, bo to nie żaden hołd dla jakiegoś modelu, tylko próba zrobienia pieniędzy na czyimś sukcesie. Homara to może zrobić firma dla swoich historycznych modeli. Nie zawsze łatwo wyznaczyć granicę, bo są oczywiste kopie jak Pagani, Kisiel, Steinheart i jego wariacje. Są też zegarki inspirowane, które mają pewne podobieństwo ale jednak znajdują swój pomysł na cały projekt. Z tymi drugimi nie mam problemu, jak wykorzystuje jakieś elementy a nie po prostu kopiuje klucze fragmenty projektu.
 2. Do 20k to się raczej Omegi nowej już nie kupi. A co do rekomendacji, to patrząc na to co wrzuciłeś od sasa do lasa to ciężko coś powiedzieć. W cenie będzie jeszcze Tudor, lepsze Seiko.
 3. Ten zegarek Rolkom nie ustępuje. W kwestii rozmiaru nawet oferuje więcej.
 4. Calkowicie podzielam opinię. Spb143 to jeden z najfajniejszych diverow jakie miałem, mówię to jako posiadacz smp, czy wcześniej suba. Nie mam, bo kombinuje z diverami ale nie wykluczone, że skończy się powrotem do tego modelu. Ja bym tylko chciał, żeby Seiko miało mniej niedoróbek na egzemplarz. Nowe żółwie mi się podobają, wyglądają bardziej klasycznie niż willardy, które były świetne ale jakoś zawsze mnie ta asymetryczna koperta trochę drażniła wiec długo się u mnie nie utrzymał.
 5. Ja akurat bransę w SMP lubie, ale białas tylko na gumie. Fajny wybór.
 6. Nie ma jak trzywskazówkowy Rolex. Sub jak wyżej, Ex, OP to dla mnie kwintesencja marki.
 7. Ja mam nylon z deployant, wiec jak pasuje to może się skuszę na te gumę. Podoba mi się.
 8. tbn

  gry komputerowe:)

  Ostatnimi czasy przeszedłem Kroniki Myrtany, mod na Gothic II , rozmiarami i jakością jak podstawka. Pełne polski voiceacting nawet profesjonalnie zrobiony, polecam fanom serii.
 9. Znam ten ból, moja ma trzy i pół i tylko na plaże chce jeździć. Wcześniej z żona zwiedzaliśmy ile się da. Ale w tym roku powiedziałem koniec, na razie lekko, Madera, trochę połazi.
 10. Nosiłem Moona na gumowym tropiku latem, nie widzę żadnej kontrowersji.
 11. To się czymś różnią ? Ja tylko beż widzę.
 12. Tam jako stały klient wiesz na czym stoisz. W Polsce to kompletna loteria, czy jesteś nowy czy już masz historie. Do tego nie wiadomo czy nasi sprzedawcy też sobie jakiegoś szemranego biznesu nie zrobili, tylko prywatnie a nie na salon.
 13. tbn

  Perfumy

  Na skore z testera wszystko, bo u mnie 75% zapachów na tych papierkach po psiknięciu na skore pachnie zupełnie inaczej. Niestety Interlude u mnie był słodki i kadzidlany, ciężko było wyczuć coś innego, dlatego mi się z tymi patyczkami skojarzył. Szukam czegoś konkretnego właśnie , sprawdzę dzięki.
 14. tbn

  Perfumy

  No tak, innej drogi niż testowanie nie ma, ale zawsze jakiś kierunek jest, dzięki. Trochę z fragrantiki korzystam, żeby chociaż coś wytypować.
 15. No, klienci będą mogli stać w wielu listach. Kruk chyba teraz jeden prof i jeden klasyczny, z tego co ktoś pisał ostatnio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.