Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  476
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

898 Mistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie każdy słyszał o popycie i podaży jak widać.
 2. Mam tak samo. Te stare divery to kapitalne zegarki, ale bałbym się nosić, żeby zwyczajnie nie zniszczyć. A do sejfu nie kupuje.
 3. Ja też byłem na nie, jak ogłosili Craiga nowym Bondem, a potem się okazało, że jest świetny i u mnie jest odrobinę przed Connerym. A co do płaczu, to ciężko się dziwić, bo mimo wszystko uśmiercili go. Film obiektywnie był dobry, ale jako Bond mocno odszedł od tego do czego byliśmy przyzwyczajeni.
 4. No niestety ja też wróciłem mocno rozczarowany. Z jednej strony to ludzka twarz serii z Craigiem mi się podobała i chyba wole go odrobine bardziej niż Connery’ego. Ale tutaj przegięli, ta cała rodzinna historia to typowe cliche, No i końcówka…czyli co, nie ma już Bonda? Film jako całość dobry, ale zbyt daleko odeszli od clue tej postaci.
 5. Jak zawsze zależy od sytuacji. Jakby to miał być jedyny zegarek to czarna, dzisiaj pewnie gdybym był zainteresowany DJem to wziąłbym na pewno niebieską.
 6. Dla mnie najlepsza edyszyn. Choć wahałbym się czy nie z czarną.
 7. Tylko tego nie ma bardzo na co zmienić. Kwintesencja sportowej elegancji. Myślałem kiedyś o JLC Polaris, ale na żywo przegrał z Exem.
 8. Dostałeś swojego ? Ja obstawiam kolejkę ze dwa lata, trochę mi się nie wydaje żeby tak szybko schodziły.
 9. Moim zdaniem właśnie nie, jakiś jasny tem niebieski. Do mnie przyszedł szary dziś, bardzo fajny kolor ale wolałem zielony mojego 11 pro. W porównaniu tez większy i cięższy, i ta wyspa z aparatami jakaś wielka. Ale ładniejszy ten design kanciasty niż te obłe kształty.
 10. Ta dyskusja a propos rozmiarów skojarzyła mi się z tekstem pewnej piosenki: Too big, too small? Size does matter, after all Zu groß, zu klein? Er könnte etwas größer sein 🤣
 11. Podobają mi się te nowe wypusty, lubię tego typu design. Ostatnio chyba Kurono miało podobne. Szkoda tylko, że trend dużych zegarków się utrzymuje u Omegi.
 12. Wiem i uważam, że wszystkie twoje speedmastery były bardzo fajne. Moon to coś innego, ciekawy jestem czy się przyjmie. Jeden z niewielu zegarków który moim zdaniem był na miejscu w latach 60, dzisiaj i będzie za kolejne kilkadziesiąt lat jeśli ludzie jeszcze będą nosili zegarki. Ikona jak Sub czy Tank, kupisz i równie dobrze możesz zapomnieć o innych zegarkach. Ale ja jestem fanbojem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.