Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

CL111A.BA0700 TAG Heuer ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam

Od jakiegos czasu przymierzam sie do zegarka firmy TAG Heuer model z serii KIRIUM Formula 1 model CL111A.BA0700.

Szukam informacji na temat tego zegarka ale nicgdzie nie mozna nic znalezc.Przeszukiwalem forum i tu tez niewiele informacji na ten temat.Chcialbym prosic o opinie na temat samej firmy, serwisu i samego zegarka.Jestem laikiem i nawet nie wiem (poniewaz nie moge tego nigdzie znalezc) czy ten zegarek jest mechaniczny ,kwarcowy czy jeszcze jais inny.Bardzo interesuje mnie rowinez serwis w Polsce lub w Niemczech.

Bardzo prosze o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam

Exprorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Kirium Formula One Mens Watch CL111A.BA0700. Invisible Sapphire Crystal. Analog with Digital Multi Function. Black Dial. Brushed Steel Finish. 200 Meters Water Resistant. Quartz Movement. Luminiscent Hands & Markers. 40mm Dial. 7' Adjustable Ban

 

Bardzo dobra szwajcarska firma, zegarki można kupić bez problemu w Polsce, więc z serwisem też nie powinno być żadnych kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy jest gdzies w neciedostepny opis w jez.polskim ?

Na zagranicznych stronach kosztuje ok 1300 $ zatem czy wart jest tych pieniedzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki opis w języku polskim Ci chodzi ? Jeżeli będzie, to będą to raczej takie podstawowe informacje, jak te które Ci wkleiłem. Czy jest wart tych pieniędzy ? Dla mnie nie, ale dlatego, że w ogóle mi się nie podoba, w tej cenie można kupić bardzo dużo innych zegarkow równie dobrych lub lepszych firm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, w tej cenie kupiłbym jakiegoś mechanika, np. F. Constant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Tagów podobają mi sie: Monaco, Carrera i Monza i to wszystko.

 

Ale to już inna cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widze ze szanowne grono nie przepada za TAG`iem.

Teram mi namieszaliscie i juz nie wiem na co sie zdecydowac :D

Monaco i Monza mi sie zupelnie nie podobaja,Carrera zbyt duza.Wpadl mi jednak w oko Link tez z TAG Heuer

model:

1) WJ1110.BA0570

http://www.tagheuer.com/watches/detail.lbl...3BT%3A0%3BC%3As

2)WJ1112.BA0570 niebieski

http://www.tagheuer.com/watches/detail.lbl...4;F:51;T:0;C:s;

3)CJF2110.BA0576

http://www.tagheuer.com/watches/detail.lbl...:4;F:5;T:0;C:s;

CO powiecie o tych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki ogólnie mi się w miarę podobają. Widzisz na tym forum większość woli zegarki mechaniczne, a Ty w większości wklejasz kwarce. Jeżeli wygoda użytkowania i dokładność są dla Ciebie ważne, to zegarek kwarcowy będzie dobrym wyborem. Tag Hauer to dobra firma i zegarki są dobrej jakości, jeżeli Ci się podoba to bierz. Pamiętaj, że Ty będziesz użytkownikiem i Tobie ma się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O firmie Tag Heuer nic złego powiedzieć nie można, więc nie to, że nie przepadam, tylko nie podoba mi się ten zegarek o którym mowiłeś na początku, następne już bardziej. Dla mnie Carrera jest cudowna...

 

Rozumiem, że to ma być zegarek kwarcowy ? Za 1300 $ w kwarcu masz naprawdę wiele opcji. Czy to ma być koniecznie Tag ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, oczywiscie ze nie tylko kwarcowe.NIe znam sie na tyle na zegarkach zebym wiedziel ktory z mechanicznych jes dobry.Oczywiscie cena jest jakims wyznacznikiem ale tez nie mozna na tym polegac wylacznie.Mechaniczne maja dusze i nawet ja to czuje.Poleccie cos fajnego z mechanicznych tak do 1300 $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozemy, ja tylko pomyślimy :wink:

1300$ to będzie niech policzę ... około 1000 Euro. No to już jest za co poszaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nio z gory dziekuje )

Co od modelu mu zawsze musze to przemyslec i przetrawic.

Zalezy mi na eleganckim ale nie krzykliwym,prostym wizualnie,no i chyba na bransolecie ...

Jezeli chodzi o firme to chyba omega, a to poniewaz jestem wrecz zauroczony zegrkiem po dziadku.Osobiscie sciagnal go z reki niemieckiego oficera w powstaniu warszawskim...

Poleccie firmy i modele jakie sie wam podobaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechaniczna Omega za 1300 $ to będzie ciężka sprawa, ja trochę się zagalopowalem z tym Seamasterem, kupisz takiego za tyle... ale kwarcowego, wszystko przez to, że tak mi się podoba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Piotrek, 1000 eur, ale kwarc :D

 

Do mechanika trzeba jeszcze ze 200 dołożyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym może coś z kolekcji firmy Sinn ?

 

www. sinn.de

 

lub Stowa ( tu wszystkie modele mieszczą się w twoim przedziale cenowym, a do tego niektóre modele Eximy wyposażone są w org. werk Omegi )

 

www. stowa.de

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo cenię sobie Omegę i uważam, że to jest świetny wybór no a sama marka gwarantuje prestiż i jakość. Niestety cena 4000 zł ogranicza, ale nawet w Polsce można za taką kwotę kupić "mechanika" z kolekcji De Ville. Zobacz tu. Warto też zastanowić się nad ofertą Frederique Constant.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 euro brałbym pod uwagę (starałem się trafić w Twój gust:

-Certina DS pilot Automatic (chronograf lub nie)

-Fortis Spacematic

-Longines Lungo Mare

-Maurice Lacroix Pontos (różne odmiany)

-Mido All Dial

-Sinn (jest kilka modeli)

 

Ale jeżeli dażysz Omegę szczególną sympatią to kieruj się do tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

Dziekuje wszystkim szanownym formuowiczom za propozycje, eszystkie skrzetnie ogladam i analizuje.Mam jeszcze pytanie dotyczace gwarancji.Mam moziwosc zakupu zagarka na strefie Duty Free w kuwejcie.Wiecie moze czy tam jest sklep z zegarkami ?

I jeszcze jedno czy gwarancja wystawiona na duty free honorowana jest we wszytskich krajach, i czy w Polsce z taka gwarancja bede mogl go w razie czego naprawic ?

Pozdrawiam goraco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W strefie bezcłowej zawsze jest jakiś sklep z zegarkami, alkoholem i perfumami :D Co do gwarancji, to napewno dostaniesz miedzynarodową, ale ja nie za bardzo wiem jak to działa w Posce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

heheheh

A walsnie, niestety w kuwejcie sklepu a alkoholem nie ma...w kuwejcie panuje narodowa prohibicja :D to samo w saudi arabii,nie wiem jak dalej.

Co do sklepu z zegarkami to nie jestem pewien wlasnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.