Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nah

Co to za zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Pan zegarmistrz stwierdził, że lata 40, typowy przedstawiciel swoich czasów, Juvenia w środku więc "źle nie jest", czyli dzięki Wam mnie nie zaskoczył 😁 wyczyści, ale z uruchomieniem będzie problem, bo z jakimiś walkami jest problem. Ostatnio robił podobny i cenowo naprawa wyszła 850 zł. 

 

Jak znajdzie te walki to super, ale jak będzie trzeba zamawiać to mniej super, ale ja tak kombinuję, żeby znaleźć na aukcji jakiejś ten mechanizm, który zidentyfikowaliscie, ale z dobrymi wałkami (cokolwiek to znaczy) i dać na części... 

 

Sama nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

850???? sorry, zobaczył złotą kopertę i zdziera, moim zdaniem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mi wszystko tłumaczył, ale przyznam, że niewiele zrozumiałam, ma mi dać znać, co i jak dokładnie jak go przejrzy... ja bym musiała z którymś z Was iść to bym była pewniara, a tak? Słuchałam i machałam głową 😂

 

Ale bardzo był sympatyczny i przekonujący 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Anansi
Nie chciałem, żeby to, co napisałem było niemiłe i niepotrzebne.

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to było niemiłe i niepotrzebne :(

 

w dziedzinie zegarków jestem laikiem, tyle i tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co tu padło, ale serwis powinien kosztować kilka razy mniej. nawet z dorobieniem wałka.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za sugestie i opinie. Mnie kwota zwaliła z nóg, ale nie znając się na rozmiarze usterki ani specyfice pracy zegarmistrza, trudno mi się wypowiadać.

 

Obawiam się tez, że kwoty takie to również kwestia miejsca zamieszkania 😟 mam wrażenie, że u nas wszelkiej maści usługi są dziwnie bardziej kosztowne. 

 

Poczekam, aż mi Pan prześlę wycenę i pozwolę sobie z Wami skonsultować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj innego zegarmistrza... nie wiem, skąd jesteś, ale najdroższe usługi są w Warszawie. a tu jest wielu majstrów...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Nah napisał(-a):

ja Poznań i poszłam do polecanego (również na forum)...

Tej, do kogo konkretnie? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej no :D dziwnie mi tak pisać z nazwiska, tym bardziej, że - jak pisałam - Pan nie powiedział mi, że tyle wyniesie naprawa mojego zegarka, tylko tyle, że robił podobny i tam naprawa wyniosła 850 (bodajże). Zresztą ma się do mnie odezwać, jak już do niego zajrzy i powie mi, co jest nie tak i co można zrobić. Wtedy będę się zastanawiać, bo matka (właścicielka zegarka), jak usłyszała jakie kwoty mogą wchodzić w gre, to stwierdziła, że woli go na złom sprzedać .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbieram czasomierz (który w tym momencie chyba nim nie jest;))  w tym tygodniu (z czym zwlekam okropnie) i szukam innej opinii (najlepiej byłoby tańszej;)) Chciałam zostawić tam jeszcze tissota i doxe, ale obawiam się, że ceny będą podobne więc chyba sobie podaruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.