Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kamol96

Elegancki zegarek +-500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, forum czytam już od bardzo dawna i naszła mnie ochota na zakup nowego zegarka. Jako, że ostatnio coraz więcej okazji do ubrania czegoś bardziej formalnego niż bluza czy t-shirt szukam zegarka względnie eleganckiego aczkolwiek niedrogiego. Początkowo chciałem zamknąć się w okolicy 300zł ale powiedzmy że jeśli będzie warto jestem wstanie dołożyć drugie tyle. Nie mam konkretnych preferencji, liczę na jakąś inspirację z waszej strony. Podobają mi się np. zegarki le temps czy też np. Festiny z serii classic itp. Głównym wymaganiem jest niewielki rozmiar z racji na szczupły nadgarstek (ok. 16 cm) oraz niewielka wysokość tak żeby nie było problemów z mankietami. Dzięki wielkie z góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ma być zegarek kwarcowy, automatyczny? Pytam, bo na upartego na Amazonie kupisz do 500zł np Invictę na automacie NH35 od Seiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że bez znaczenia :) Jedynie w przypadku automatu w tej cenie obawiam się o jego grubość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym zegarku aczkolwiek nigdy nie słyszałem o tej marce, widzę że mechanizm miyoty ale trochę martwi mnie potencjalna trwałość tej powłoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kamol96 napisał(-a):

Jest coś w tym zegarku aczkolwiek nigdy nie słyszałem o tej marce, widzę że mechanizm miyoty ale trochę martwi mnie potencjalna trwałość tej powłoki.

To już pytanie do kolegi @Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku masz Tisella Explorera choć to nie jest typowy elegant to prawie w budżecie, automat hi beat, szafirowe szkiełko i znana fizjonomia😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2023 o 22:08, kamol96 napisał(-a):

Cześć wszystkim, forum czytam już od bardzo dawna i naszła mnie ochota na zakup nowego zegarka. Jako, że ostatnio coraz więcej okazji do ubrania czegoś bardziej formalnego niż bluza czy t-shirt szukam zegarka względnie eleganckiego aczkolwiek niedrogiego. Początkowo chciałem zamknąć się w okolicy 300zł ale powiedzmy że jeśli będzie warto jestem wstanie dołożyć drugie tyle. Nie mam konkretnych preferencji, liczę na jakąś inspirację z waszej strony. Podobają mi się np. zegarki le temps czy też np. Festiny z serii classic itp. Głównym wymaganiem jest niewielki rozmiar z racji na szczupły nadgarstek (ok. 16 cm) oraz niewielka wysokość tak żeby nie było problemów z mankietami. Dzięki wielkie z góry za pomoc :)

 

Zobacz moje ogłoszenie w dziale darmowych ofert 

 

 

Adriatica 1046.515.3 Tytanowa, 5ATM, Szafirowe szkło i 37mm średnica, 7mm grubość.

Wczoraj mi przyszedł, kupiony jako nie noszony w stanie idealnym. Okazało się, ze brakuje ogniwa i na moje 19cm ciut za ciasny. Ty musiałbyś jeszcze że 2 wyjać :)

 

 

Letemps znam. Chyba ja propaguję je na forum głównie. A kupiłem tę Adriaticę ;)

Przerobiłem masę zegarków w budżecie do 1000zl. Jak masz możliwość to zapraszam na przymiarkę.

 

A takie mailem le temps. Czarny 38mm i to max dla Ciebie jeśli chodzi o rozmiar. IMG_20230817_224209851.thumb.jpg.95ba2891021d5ff8dd8404f68ea3e6b2.jpg

 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, trochę mnie nie było. Bardzo dziękuję wam za propozycje aczkolwiek to chyba nie to. Na razie na prowadzeniu le temps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kamol96 napisał(-a):

Przepraszam, trochę mnie nie było. Bardzo dziękuję wam za propozycje aczkolwiek to chyba nie to. Na razie na prowadzeniu le temps.

Le temps jest spoko. Powiem, że nie ustępuje odpowiednikowi Atlantic (tak, są bardzo podobne).

 

Jeśli się podoba to bierz.

 

Jest jeszcze Claude Bernard (ma na blacie Swiss made). Szafir, 50m zazwyczaj

 

 

W okolicach 500zl jest jeszcze Bulova Classic 96B283 37mm

 

bulova_96b283_7-zblizenie_na_tarcze.jpg

https://www.timetrend.pl/bulova-classic-96b283.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wracam po dłuższym czasie. Bardzo dziękuję za propozycję i już miałem kupować bulove ale okazało się że dostałem "eleganta" w prezencie. I tutaj pojawia się opcja na zakup kolejnego zegarka za +- 1000 złociszy. Szukam jakiegoś EDC. Bardzo podobają mi się zegarki z tytanu ponieważ nie mam jeszcze takiego. Już nawet zamówiłem https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-bm7570-80e?gclid=Cj0KCQjwsp6pBhCfARIsAD3GZuZBKWK43q_O8aHdtb5ZtTZJt5Yg_9L02_uE0M8dC16QJP9fp3NkelAaAgsSEALw_wcB aczkolwiek akurat mój egzemplarz nie trafia w indeksy na tyle mocno że chyba nie jestem w stanie tego zaakceptować. Być może Wy macie jakieś fajne propozycje. Dzięki wielkie 

Edit

Możemy przyjąć dwa zakresy cenowe ok 1000 i tak do 2000 :)

Edytowane przez kamol96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu fajny tytan: CASIO LCW-M100TSE-1AER (https://www.crazytime.pl/product-pol-23672-Zegarek-meski-CASIO-LCW-M100TSE-1AER.html)

 

spacer.png

 

 


 

EDIT:

Na promocji fajny Citizen w tytanie: AW1240-57E

(https://www.amazon.pl/dp/B00NQ0KWF4?tag=ugcplpepper21-21&ascsubtag=479861661)

 

spacer.png

Edytowane przez Wojtek1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica mojej rozumiem nie chcesz? W tytanie wszakże...

 

Tytan się rysuje, miej to ma uwadze.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.