Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tevil27

wytrzymałość zegarków automatycznych na trudy codziennych aktywności

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2023 o 17:52, Karakal napisał(-a):

Wszyscy mieli zatem zegarki mechaniczne i używali ich na codzień w różnych sytuacjach, a zegarki jakoś to znosiły i nagminnie się nie psuły.

Dodam - bo też pamiętam :D nie było wtedy szkieł szafirowych i nikt nie robił z tego tragedii... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Prawdę mowiąc, ja swoich zegarków nie zdejmuję do niczego.

 

WSZYSTKICH?? To aż się boję zapytać gdzie Ty je masz pozakładane :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy, że na ręce? Zegarki zasadniczo mam dwa, z czego w dodatku jednego od miesiąca nie mogę znaleźć, więc na razie wychodzi że jeden 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są sytuacje, w których trzeba uważać (pola magnetyczne) nie ściągnąłem zegarka w czasie zabiegu ultradźwięków na łokieć przyspieszył lub spóźnił nieznacznie ale potem wszystko wróciło do normy, poza tym prawie wszystko robię w zegarku chyba, że boję się jakiś uszkodzeń mechanicznych wtedy zdejmuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Daito napisał(-a):

Dodam - bo też pamiętam :D nie było wtedy szkieł szafirowych i nikt nie robił z tego tragedii... ;)

Kiedyś walili za krzaki jak nie było WC i też nikt tragedii z tego nie robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Petru23 napisał(-a):

Kiedyś walili za krzaki jak nie było WC i też nikt tragedii z tego nie robił...

Tutaj akurat w niektórych środowiskach wiele się nie zmieniło.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się cokolwiek poza tematem, ale à-propos krzaków przypomniał mi się Jarocin '83.

Coś ze 20 tys. ludzi, pole namiotowe rzeczywiście na prawdziwym polu. Kładąc się po przyjeździe spać za płotem rosło zboże.

Skoszone chyba w nocy, bo rano zamiast zboża nowe namioty.

Za wychodek - nie wiem nawet jak to określić, bo sławojka przy tym to luksus - duży wojskowy namiot, w środku wykopany  głęboki długi rów, nad którym były 2 belki. Jedna do siedzenia, druga do podparcia.

Krzaki, a dokładniej pobliski lasek  to przy tym pięciogwiazdkowa sprawa była... ;):rolleyes:.

A zegarek miałem Wostok ze szkłem z plexi, nie cackałem się z nim nigdy. Na chodzie do dzisiaj.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kuklik napisał(-a):

Zrobiło się cokolwiek poza tematem, ale à-propos krzaków przypomniał mi się Jarocin '83.

Coś ze 20 tys. ludzi, pole namiotowe rzeczywiście na prawdziwym polu. Kładąc się po przyjeździe spać za płotem rosło zboże.

Skoszone chyba w nocy, bo rano zamiast zboża nowe namioty.

Za wychodek - nie wiem nawet jak to określić, bo sławojka przy tym to luksus - duży wojskowy namiot, w środku wykopany  głęboki długi rów, nad którym były 2 belki. Jedna do siedzenia, druga do podparcia.

Krzaki, a dokładniej pobliski lasek  to przy tym pięciogwiazdkowa sprawa była... ;):rolleyes:.

A zegarek miałem Wostok ze szkłem z plexi, nie cackałem się z nim nigdy. Na chodzie do dzisiaj.

 

 

Jarocin '83 - szacun 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.