Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dodge66

[S] Omega Seamaster Aqua Terra 38mm BLUE

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie :) Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.

 

Pełny zestaw sklepowy:

- pudełko transportowe

- pudełko białe

- pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)

- etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną

- rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności

- zawieszka

- instrukcja

- katalog Omega

- papirus od AD

- torba prezentowa z oryginalną wstążką ;)

 

Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi :)

 

Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie :)

Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)

 

Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:

 

xWJUQFr.jpeg

 

9Vderh1.jpeg

 

aef4pZT.jpeg

 

0ynrEuq.jpeg

 

pcoPRso.jpeg

 

PYUwMbD.jpeg

 

rtRvYWx.jpeg

 

betlJqf.jpeg

 

32Nkq25.jpeg

 

n7yNANs.jpeg

 

TOGVsoC.jpeg

 

kMrPAYS.jpeg

 

fQlOmLx.jpeg

 

FN8BJgZ.jpeg

 

ULdlyvW.jpeg

 

BdLCATk.jpeg

 

i94wsi1.jpeg

 

klFg0Vg.jpeg

 

7mJHkee.jpeg

 

PRempfU.jpeg

 

vxPFHcu.jpeg

 

4aDdlSO.jpeg

 

6xLge61.jpeg

 

k83VW1j.jpeg

 

3oIsiX6.jpeg

 

0Cp7NhR.jpeg

 

wJXujSk.jpeg

 

3p5LSip.jpeg

 

jdshCeG.jpeg

 

FogEjHN.jpeg

 

nCxL4cW.jpeg

 

WHLWtHN.jpeg

 

PDt9MeS.jpeg

 

NA7nuYk.jpeg

 

yi9ZNwH.jpeg

 

B3e0u5s.jpeg

 

MY8vTKF.jpeg
 

Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:

 

QMRGaKP.jpeg

 

Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne :)

 

sgu96eH.jpeg

 

pNx5ESQ.jpeg

 

XdaO3Pi.jpeg

 

LAlyx5A.jpeg

 

B34HraG.jpeg

 

weOePsr.jpeg

 

GbMML2e.jpeg

 

4F4RYgA.jpeg

 

UPFLqaV.jpeg

 

nmNYDvx.jpeg

 

gAuqRd4.jpeg

 

vMNzKpn.jpeg

 

vilauwE.jpeg

 

haqwhqw.jpeg

 

SANYz6j.jpeg

 

UyhMywK.jpeg

 

 

 

tRSxAcG.jpeg

 

ZRwOSFO.jpeg

 

fDjs8wU.jpeg

 

Wd41RpB.jpeg

 

i752KNG.jpeg

 

i71Ao7v.jpeg

 

vPdKVfd.jpeg

 

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe wymiany 🙂


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.