Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być łatwo ale to najpopularniejszy model.

Moim zdaniem fejk, do porównania mam tylko swój 126610LN, różnicą są ewidentne

 

 

3D9A0687.jpg

3D9A0689.jpg

3D9A0690.jpg

3D9A0691.jpg

3D9A0692.jpg

3D9A0693.jpg

3D9A0696.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, przecież wiesz, że bez sprawdzenia mechanizmu lub weryfikacji mikroskopowej nie rozpoznasz dobrego fejka Rolexa od oryginału 😅

Ja bym nie ryzykował zakupu, choć zapewne bardzo się opłaca 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na samą obróbkę stali można stwierdzić, że to fejk. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze jedna fotka z oryginałem.

Mnie na pierwszy rzut oka zaniepokoiła kropka, powiększenie lupy i wypełnienia bezela.

Zdjęcie jest z dobrego 30MP, niestety forum dramatycznie masakruje jakość.

Obróbka stali też jest dużo gorsza ale 116610LN miałem tylko chwilę w rękach i za eksperta się nie uważam.

Mechanizmu nie mogę zobaczyć a gdyby nawet to dobre klony mają podobno takie werki że by mnie na pewno nabrali.

 

 

3D9A0699.jpg

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobrze podrobione Rolki nawet mechanizmy mają doskonale skopiowane i trudno bez porównania z oryginałem rozpoznać który jest legitny.

W większości przypadków sam balans jest jednak znacznie gorszej jakości w klonach, stąd moja sugestia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex’owy ekspert zemnie żaden, ale patrząc jak forumowych kolegów nowsze rolki mają spasowane bransoletę przy uchach to wręcz mucha nie siada, w tym ze zdjęcia spasowanie pozostawia wiele do życzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy, wskazówki, datownik z lupką, obróbka stali, spasowanie elementów, no i w szczególności bezel - wszystko to wskazuje na fejka. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, obejrzałem to jeszcze dokładnie z lupą i latarką - nie ma żadnych wątpliwości że fake

Luma na wskazówkach spękana, ledwo świeci, na tarczy paproch, lupa zarysowana itd - szkoda drążyć dalej.

Dzięki za spojrzenie.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Dobra, obejrzałem to jeszcze dokładnie z lupą i latarką - nie ma żadnych wątpliwości że fake

Luma na wskazówkach spękana, ledwo świeci, na tarczy paproch, lupa zarysowana itd - szkoda drążyć dalej.

Dzięki za spojrzenie.

Chciałeś go kupić ze względu na dobrą cenę, czy też wrzuciłeś te fotki w celach szkoleniowych? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Chciałeś go kupić ze względu na dobrą cenę, czy też wrzuciłeś te fotki w celach szkoleniowych? 

Ani jedno ani drugie - ktoś mnie o niego zapytał, po szybkim obejrzeniu powiedziałem że moim zdaniem podróba ale wolałem się upewnić żeby nie wyjść na głąba więc dałem tutaj i pooglądałem jeszcze później sam dokładniej jak była możliwość.

Tak jak pisałem - 116610LN miałem w rękach tylko chwilę więc nie wiem jak duże są różnice w detalach między generacjami ale mając już więcej czasu, lupę i światło widać że to nie ten poziom wykonania ( jeśli ktoś miał do czynienia z oryginałem bo dla tych którzy nie mieli jest ok ).

 

PS - Mario, w każdym moim ogłoszeniu o chęci kupna jest zawsze zastrzeżenie że interesuje mnie tylko full set i jak najlepszy stan.

 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.