Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na zegarkowej grupie FB entuzjastów z mojej okolicy pojawił się Tudor BB 58 w dosyć intrygującej cenie 2,000€. Czy ktoś po zdjęciach widzi jakieś oznaki wskazujące na możliwą podróbkę? Oprócz mocno porysowanej zewnętrznej części ucha dla mnie wygląda ok, ale nigdy nie miałem Tudora na nadgarstku..

440855514_7464588253637179_2103193768929846116_n.jpg

440880642_7464583796970958_5228245435769824936_n.jpg

440887516_7464588433637161_1584629299098897284_n.jpg

441022980_7464588006970537_9034941000370062353_n.jpg

441023070_7464584003637604_5702603499793048261_n.jpg

441031663_7464587750303896_6024697138242245873_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do sprzedającego kilka pytań, między innymi o zdjęcia mechanizmu, ale podobno już się sprzedał, także nieaktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło, od kiedy takiego miałem, ale spodziewałbym się, ze cokół pod koronką będzie jeszcze nieco wyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu pakują tylko etę 2824, z takich miejsc po których dość łatwo odróżnić to czcionka na deklu (nie jest gładka jak w oryginale). Często przy uszach od wewnętrznej strony jest płaska powierzchnia. W oryginale jest lekkie „wyżłobienie” (przy teleskopach). Tarcza jest gładka nie chropowata jak w oryginale (pod światło widać). No i moim zdaniem najtalwiej poznać po odkręconej koronce (często wskakuje pozycja daty w podróbce chyba że to zmienili), gwint jest inaczej umiejscowiony niż w oryginale. Przy zapięciu od bransolety wydaje mi się, że nie dają prawdziwej ceramiki tylko coś innego, można próbować zarysować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czyżby? Odniosłem wrażenie, że ETA była tylko we wcześniejszych wersjach Black Bay (potem zastąpiona własnym), a w BB58 od początku dają in-house.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Ej, czyżby? Odniosłem wrażenie, że ETA była tylko we wcześniejszych wersjach Black Bay (potem zastąpiona własnym), a w BB58 od początku dają in-house.

 

W BB58 od początku jest in house, ale z tego co czytałem w podrobionych BB58 siedzi ETA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kolek23 napisał(-a):

 

W BB58 od początku jest in house, ale z tego co czytałem w podrobionych BB58 siedzi ETA.

 

A, w podrobionych to co innego. I to pewnie też zależy, w jak podrobionych, w najtańszych pewnie w ogóle coś oryginalnie chińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2024 o 17:55, Sierżant Julian napisał(-a):

 

A, w podrobionych to co innego. I to pewnie też zależy, w jak podrobionych, w najtańszych pewnie w ogóle coś oryginalnie chińskiego.

Przepraszam, nie sprecyzowalem. W podróbkach najlepszych jest eta 2824 robionych przez zf. Po koronce dość łatwo poznać, chociaż chyba to mocno poprawili.

IMG_1124.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2024 o 09:45, Filipeczek napisał(-a):

Przepraszam, nie sprecyzowalem. W podróbkach najlepszych jest eta 2824 robionych przez zf. Po koronce dość łatwo poznać, chociaż chyba to mocno poprawili.

IMG_1124.jpeg

 

Który to podróbka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, replica vs genuine per podpisy

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kolek23 napisał(-a):

 

Który to podróbka?

Kurczę, uciąłem trochę napisy :D. Podróbka na dole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Filipeczek napisał(-a):

Kurczę, uciąłem trochę napisy :D. Podróbka na dole. 

 

Wygląda porządniej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem lepsze wrażenie a propos dolnego zdjęcia. Jak to łatwo wtopić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Filipeczek napisał(-a):

Kurczę, uciąłem trochę napisy :D. Podróbka na dole. 

no to nieźle, byłem pewien, że odwrotnie :D


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.