Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Filipeczek

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki, historia, boks/k1 i nie tylko :)

Recent Profile Visitors

1,046 profile views
 1. Część zdjęć z chrono24, numery seryjne są do znalezienia w archiwum allegro dla Longinesa sprzedanego w 2018 roku (miał grawer wizz air na boku). Straszny wysyp tych Longinesów w dziwnych cenach.
 2. Dzień dobry, Zastanawiam się nad zegarkiem do 30k. Główne rozważania są między Rolexem subem (bez daty, bo data ponad budżet), Breguet'em Marine, Rolexem date'justem. Czy mielibyście jeszcze coś godnego polecenia w tej cenie czy zostać zdecydowanie np przy Rolexie subie ? Pozdrawiam!
 3. Ok, dziękuje. Dziękuje, napisałem. Pozdrawiam
 4. Cześć, zdecydowałem się na kupno Omegi speedmaster proffesional lub Fois. Jedyną zagwostką jest to czy kupić ją nową w salonie czy używaną (bo nie ma aż tak znaczących różnic cenowych doliczając rabat jaki można uzyskać w sklepie). Tu rodzi się kolejne pytanie, w którym salonie w Warszawie można liczyć na najwyższy rabat przy zakupie nowego zegarka Omega ? Z tego co kojarzę jest to zniżka rzędu 15-20% ? PS - chyba, że ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż używaną to proszę pisać. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
 5. Czyli tak jak myślałem, najpewniej będę się skupiał na tych trzech. Dzięki wielkie
 6. Cześć, zastanawiam się nad zegarkiem od 15-20 tysięcy złotych. Głównie rozważania są miedzy omegą speedmaster / rolexem explorerem lub... Czy zaproponowalibyście coś jeszcze w tym przedziale cenowym ? Głównie zależy mi na tym żeby na nim za dużo nie stracić po zakupie (rozważam nowe lub w dobrym stanie na gwarancji, oczywiście wiem, że po zakupie w salonie wyjdę od razu na tym +/- 20% w plecy). Co myślicie byłoby najrozsądniejszym zakupem w tym przedziale cenowym (rozważałem jeszcze Pamy, Breitlingi). Z góry dziękuje za pomoc i życzę miłego dnia .
 7. Dzień dobry, mam ''starą'' damską Omegę, niestety niesprawna (mogę przestawiać godziny wszystko gładko chodzi, ale niestety nie daje się nakręcić). I tu pojawia się pytanie czy ma ktoś może do polecenia jakiś zakład żeby w miarę budżetowo ją naprawić wyczyścić na terenie Warszawy / ewentualnie sam podjąłby się próby naprawy ? Pozdrawiam
 8. Niestety, nie jest w moim posiadaniu, więc za czystość nie odpowiadam . Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam !
 9. Dzień dobry, czy po tych zdjęciach można stwierdzić oryginalność zegarka ? Niestety nie mam lepszych zdjęć ani pudełka oraz kart. Dziękuje z góry za pomoc. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.