Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Filipeczek

Użytkownik
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3277 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki, historia, boks/k1 i nie tylko :)

Recent Profile Visitors

2505 profile views
 1. Kurczę, uciąłem trochę napisy :D. Podróbka na dole.
 2. Przepraszam, nie sprecyzowalem. W podróbkach najlepszych jest eta 2824 robionych przez zf. Po koronce dość łatwo poznać, chociaż chyba to mocno poprawili.
 3. W tym modelu pakują tylko etę 2824, z takich miejsc po których dość łatwo odróżnić to czcionka na deklu (nie jest gładka jak w oryginale). Często przy uszach od wewnętrznej strony jest płaska powierzchnia. W oryginale jest lekkie „wyżłobienie” (przy teleskopach). Tarcza jest gładka nie chropowata jak w oryginale (pod światło widać). No i moim zdaniem najtalwiej poznać po odkręconej koronce (często wskakuje pozycja daty w podróbce chyba że to zmienili), gwint jest inaczej umiejscowiony niż w oryginale. Przy zapięciu od bransolety wydaje mi się, że nie dają prawdziwej ceramiki tylko coś innego, można próbować zarysować :).
 4. Hej, na sprzedaż mam longinesa horse jumping. Stan oceniam na 7/10. Na lunecie są widoczne lekkie otarcia / obicia. Technicznie z tego co mi się wydaje wszystko działa. Szczerze mówiąc nie rozgryzłem go do końca jego działania tylko nosiłem i sugerowałem się godziną (mam instrukcje w pdf). Średnica to 41 mm. Posiadam wszystkie ogniwa do bransolety. Szerokość między uszami to klasyczne 21 mm dla tego rozmiaru koperty w longinesie. cena : 2300 do negocjacji. odbior możliwy na terenie Warszawy. pozdrawiam Filip
 5. Hej, na sprzedaż mam zegarek Longines Hydroconquest w kolorze czarnym. Stan oceniam na 7.5-8/10. Zegarek z 2021 roku zarejestrowany na stronie longinesa. Wszystkie ogniwa w komplecie. Mechanicznie działa bez zarzutu i trzyma 72-godzinną rezerwę chodu. Z racji ilości podróbek na rynku dołączam zdjęcie z timegraphera na którym widać w jakiej częstotliwości pracuje mechanizm. Bezel sztywny bez luzów. Wszystkie ogniwa w komplecie. cena: 4800zł do negocjacji. odbior możliwy na terenie Warszawy. pozdrawiam Filip
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.