Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alpaczino

CasiOak, czyli seria 2100 G-Shock'a

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, alpaczino napisał(-a):

Tak ta.
Screenshot_20260424_125147.jpg

Fajna 🤗🤗🤗

Screenshot_2026-04-24-12-53-29-54_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Screenshot_2026-04-24-12-53-49-64_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Screenshot_2026-04-24-12-54-08-74_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebrzydka ta Coca-Cola, tylko szkoda, że wyświetlacz w negatywie. Dla mnie one są kompletnie nieczytelne 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na lato

 

20260427_170955_resized.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20260516_082326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20260525_065003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z wczoraj.

Udanego weekendu. 

IMG-20260528-WA0031.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie z wczoraj.
Udanego weekendu. 
IMG-20260528-WA0031.thumb.jpeg.102d2a9507cad5f70243cd6bd215efa5.jpeg
To chyba nie CasiOak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2026 o 14:34, alpaczino napisał(-a):

emoji848.png To chyba nie CasiOak. emoji2371.png

Faktycznie przepraszam. Pomyliłem się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi robotę. 

IMG-20260612-WA0003.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pg1972 napisał(-a):

Foto story :)

DSC_3312.JPG

DSC_3313.JPG

DSC_3315.JPG

DSC_3316.JPG

Ładna kolekcja i Colę udało Ci kupić. 

IMG-20260615-WA0071.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam i ja 😁

 

20260619_134452.jpg

Tylko ten negatywowy wyświetlacz, porażka 😬

Edytowane przez Markol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w dziale "Jaki zegarek masz dziś na ręku":

Mam i ja tego wulgarnego garniturowca. Niby G-Shock a strach przytrzeć o cokolwiek, bo się porysuje. I co? mam go trzymać w szkatułce?
A ten moduł cyfrowy w negatywie, ech... nawet w silnych okularach nie widzę co wyświetla 😏
Dodam też, że podświetlanie tego zegarka to jest jakaś żałosna parodia starych możliwości firmy Casio.
Stare Casio miały "Iluminator", odpowiednik Timexowego Indliglo, a to coś ma diodkę, która bardziej razi po oczach właściciela, niż cokolwiek na tarczy podświetla.
Projekt podświetlenia zmajstrował chyba na kowadle senior w Orange Country Choppers...

Gdybym nie kupił go (nówka sztuka full set) w jednej piątej ceny salonowej, i w jednaj czwartej pomniejszych sklepów, to chyba bym się opluł w lustrze - taka to jest schizofreniczna poporuta; garniturowy G-Shock, który nie nadaje się ani jak prawdziwe "Shocki" do ciorania, ani do garnituru...

Ale podobać się może, naprawdę. Tylko co z tego? żeby patrzeć jak ładnie wygląda w szkatułce? ech...

P.S. Jak wyłączyć w nim funkcję "autolight"? bo to coś zeżre mi bateryjkę w try miga.

Casiok Shock zielony.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Klincz napisał(-a):

Tak jak napisałem w dziale "Jaki zegarek masz dziś na ręku":

Mam i ja tego wulgarnego garniturowca. Niby G-Shock a strach przytrzeć o cokolwiek, bo się porysuje. I co? mam go trzymać w szkatułce?
A ten moduł cyfrowy w negatywie, ech... nawet w silnych okularach nie widzę co wyświetla 😏
Dodam też, że podświetlanie tego zegarka to jest jakaś żałosna parodia starych możliwości firmy Casio.
Stare Casio miały "Iluminator", odpowiednik Timexowego Indliglo, a to coś ma diodkę, która bardziej razi po oczach właściciela, niż cokolwiek na tarczy podświetla.
Projekt podświetlenia zmajstrował chyba na kowadle senior w Orange Country Choppers...

Gdybym nie kupił go (nówka sztuka full set) w jednej piątej ceny salonowej, i w jednaj czwartej pomniejszych sklepów, to chyba bym się opluł w lustrze - taka to jest schizofreniczna poporuta; garniturowy G-Shock, który nie nadaje się ani jak prawdziwe "Shocki" do ciorania, ani do garnituru...

Ale podobać się może, naprawdę. Tylko co z tego? żeby patrzeć jak ładnie wygląda w szkatułce? ech...

P.S. Jak wyłączyć w nim funkcję "autolight"? bo to coś zeżre mi bateryjkę w try miga.

Casiok Shock zielony.jpg

Przytrzymaj prawy dolny przycisk ikonka powinna zgasnąć 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klincz napisał(-a):

Tak jak napisałem w dziale "Jaki zegarek masz dziś na ręku":

Mam i ja tego wulgarnego garniturowca. Niby G-Shock a strach przytrzeć o cokolwiek, bo się porysuje. I co? mam go trzymać w szkatułce?
A ten moduł cyfrowy w negatywie, ech... nawet w silnych okularach nie widzę co wyświetla 😏
Dodam też, że podświetlanie tego zegarka to jest jakaś żałosna parodia starych możliwości firmy Casio.
Stare Casio miały "Iluminator", odpowiednik Timexowego Indliglo, a to coś ma diodkę, która bardziej razi po oczach właściciela, niż cokolwiek na tarczy podświetla.
Projekt podświetlenia zmajstrował chyba na kowadle senior w Orange Country Choppers...

Gdybym nie kupił go (nówka sztuka full set) w jednej piątej ceny salonowej, i w jednaj czwartej pomniejszych sklepów, to chyba bym się opluł w lustrze - taka to jest schizofreniczna poporuta; garniturowy G-Shock, który nie nadaje się ani jak prawdziwe "Shocki" do ciorania, ani do garnituru...

Ale podobać się może, naprawdę. Tylko co z tego? żeby patrzeć jak ładnie wygląda w szkatułce? ech...

P.S. Jak wyłączyć w nim funkcję "autolight"? bo to coś zeżre mi bateryjkę w try miga.

 

 

Ano, bo siła tego zegarka jest w małości, lekkości i... taniości. Znaczy - im tańszy, tym bardziej da się lubić.

Kupiłem kiedyś podstawową wersję bez-bez za jakieś 50 dolarów plus dopłaty. I to najlepszy dżiszok jaki miałem do tej pory. Cena kostki, a wskazówkowy, co dla mnie jest lepsze do ogarnięcia się w czasie. Jak kupowałem, nie było jeszcze wersji stealth z pozytywnym wyświetlaczem. Jakby była w tej samej cenie, wziąłbym. Jakby była dużo droższa - niekoniecznie.
MIałem ciągotki kiedyś, żeby go sprzedać i kupić taki sam z solarem. No ale... nadal nie ma w ofercie czarnego z pozytywnym wyświetlaczem, więc nie ma sensu.

Baterii nie boję się zmieniać. Zmieniałem z pięć razy w DW-5600E i do końca nie przeciekał w trudnych warunkach, a do zmiany używałem dużego ostrza standardowego Victorinoxa jako śrubokręta. Więc i tu pewnie będzie podobnie. Chciaż po trzech latach nie wykazuje na razie potrzeby zmiany.

 

No ale moje wymagania były: mały lekki, chudy, plastikowy, wskazówkowy i czarny - po prostu tani zegarek do różnych prac. Ale jak go zapomnę zamienić do biura na jakiś bardziej wyjściowy, to też nie robię dramy. 

IMG_1736.jpeg

Edytowane przez adventure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Tak jak napisałem w dziale "Jaki zegarek masz dziś na ręku":

Mam i ja tego wulgarnego garniturowca. Niby G-Shock a strach przytrzeć o cokolwiek, bo się porysuje. I co? mam go trzymać w szkatułce?
A ten moduł cyfrowy w negatywie, ech... nawet w silnych okularach nie widzę co wyświetla 
Dodam też, że podświetlanie tego zegarka to jest jakaś żałosna parodia starych możliwości firmy Casio.
Stare Casio miały "Iluminator", odpowiednik Timexowego Indliglo, a to coś ma diodkę, która bardziej razi po oczach właściciela, niż cokolwiek na tarczy podświetla.
Projekt podświetlenia zmajstrował chyba na kowadle senior w Orange Country Choppers...

Gdybym nie kupił go (nówka sztuka full set) w jednej piątej ceny salonowej, i w jednaj czwartej pomniejszych sklepów, to chyba bym się opluł w lustrze - taka to jest schizofreniczna poporuta; garniturowy G-Shock, który nie nadaje się ani jak prawdziwe "Shocki" do ciorania, ani do garnituru...

Ale podobać się może, naprawdę. Tylko co z tego? żeby patrzeć jak ładnie wygląda w szkatułce? ech...

P.S. Jak wyłączyć w nim funkcję "autolight"? bo to coś zeżre mi bateryjkę w try miga.

1137345242_CasiokShockzielony.thumb.jpg.8f4a8a567285992500a01c8fa2b3ee19.jpg


Ten model (moduł 5611) nie ma funkcji "autolight" . Ma jedynie możliwość wyboru w menu ustawień, czy podświetlenie (po naciśnięciu prewego, górnego przycisku) ma się palić przez 1,5 sekundy (LT1), czy 3 sekundy (LT3). Tak więc, jeżeli podświetlenie zapala się samoczynnie, to jest coś zepsute i należy zanieść go do zegarmistrza.

Nie rozumiem, dlaczego go kupiłeś.
Sprzedaj go i nie będziesz się irytował.
Ja nie kupuję niczego, co mi nie pasuje (nawet za złotówkę) a wręcz stronię od przedmiotów, które mnie denerwują.

Mam nadzieję, że pomagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.