Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

adventure

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About adventure

 • Birthday 02/24/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Ale dlaczego nie może wyglądać tak samo? Cała nasza cywilizacja istnieje właśnie dlatego, że z pokolenia na pokolenie korzystamy z cudzych pomysłów, że nie wymyślamy koła na nowo. Wracając do tematu samochodów - wszystkie mają takie same koła. Okrągłe. Jakoś żaden z nich nie jeździ na ślizgach, tudzież innych gąsiennicach Mogę kupić motocykl BMW za 100 tys złotych, a mogę kupić chiński odpowiednik - prawdopodobnie z tej samej chińskiej fabryki BMW - za 30 tys. Z całymi konsekwencjami tego zakupu, czyli że ja będę miał wygodnie, a rider na BMW będzie miał ciasno na siedzeniu, bo będzie jeździł z jakąś laską na zadupku. Przecież marki nie kupujemy dla siebie. Cały czas z tyłu głowy mamy, że jak ktoś zobaczy to poczuje ukłucie zazdrości. Jak kupimy Willarda to nagle staniemy się tak mężni jak Pan Żołnierz, który go nosił w filmie? A jak kupimy oryginalnego Rolexa, to staniemy się Jamesem Bondem? Ktoś powie - Rolex to tool watch. W d*pie mam taki tool watch, który zdejmuję do zmywania, bo boję się go zarysować. Nie wspomnę już o koszeniu trawy czy pracach garażowych: grzebię w aucie upierrr... cały smarem z zegarkiem na ręku za 100k. Przecież jak to się przeczyta to już jest śmieszne Come'on, przecież to tylko o to chodzi, kto wyżej sika. I jak ktoś ma na to kasę, nic mi do tego. Ale nie zabierajmy innym wolności wyboru. Ochrony patentowe służą ochronie interesów producentów, więc niech oni się martwią, żeby swoje zarobili. Mają na to środki i nie potrzebują dodatkowo obrońcy w mojej osobie. Mój uczciwie zarobiony pieniądz to moja decyzja jak go wydaję.
 2. Jak za nówkę to niedużo. Ja za swojego w 2020 płaciłem dwa razy tyle. no i kształt „jedynki” jest fajny. Te kanciki z prawej strony fajnie wyglądają. w skrócie - będziesz PanZadowolony 😁
 3. Niepoprawnie to znaczy zlewał zupełnie synchronizację przez BT. Można było klikać "odśwież" w Connect po kilkadziesiąt razy i nic. Jak spoźniał się 10 skund, tak się spóźniał nadal. Natomiast opcja synchronizacji przez GPS działa, i to niezależnie od tego czy ustawiony w zegarku jest czas "auto", czy "manualny". Updejtując to co napisałem wcześniej - ta poprawna synchronizacja była jednorazowa. Nadal się nie synchronizuje czas co do sekundy przez BT. Ale na przykład zachód słońca się aktualizuje gdy pojadę do innego miasta. Może trzeba zmienić coś żeby zaczęło się aktualizować poprawnie, a ja nie wiem co?
 4. Fajny jest. Bardziej przejrzysty. I w końcu zegarek mi zaczął synchronizować czas poprawnie przez telefon - po czterech latach... Chociaż to może był błąd w software zegarka, a nie Connecta. Chociaż nigdy nic nie wiadomo.
 5. Nie jesteśmy z żoną sportowcami, a raczej bardziej jeżeli już to "chodziarzami" i "zwiedzaczami", ale kupiłem jej ostatnio na urodziny Garmin Venu SQ2 i się przyjął. Nosiła wcześniej damskiego Citka Eco-Drive'a, więc przeskok spory. Ale mówi, że nie przeszkadza na ręce, a i w pracy nie razi. Może dlatego że do iWatcha podobny nieco Za to długością działania na baterii zjada go bez popitki. Wykonanie dobre. Chociaż jak dla mnie pasek nieco toporny. U mnie w Instinct-cie cieńszy i wygodniejszy. No ale to można zmienić na jaki się chce. Inne propozycje od Garmina jej się nie podobały.
 6. Słyszał/widział ktoś może jakieś newsy odnośnie daty wypustu Instincta w wersji 3? Jakby dostał latarkę w normalnej wielkości - tak jak mają wszystkie Fenixy 7 Pro - szarpałbym jak Reksio szynkę... To byłby pierwszy poważny powód pozbycia się Tacticala Pierwszego
 7. No paczpan. To trzeba to będzie naprawić i czemprędzej dokupić B-Uhra 🫢😁
 8. Jedzie do mnie B-Uhr właśnie. Za 226 złotych z VAT byłem w stanie zaryzykować No i mój wewnętrzny burak jest spokojny, bo to żaden homar, ino klasyczny B-Uhr Boję się tylko tego paska...
 9. Eee tam, przydatność to mi lata. Po prostu nie mogłem odkręcić i zastanawiałem się, czy to nie jest przypadkiem automatyczny w tej wersji, bo ten grzybek nieco inaczej wygląda niż w poprzednich i bałem się ukręcić. Ale przyłożyłem odpowiednią siłę i poszło Ciekawe, że naszło mnie na takie dywagacje po trzech latach normalnego używania Dziękuję wszystkim za pomoc.
 10. Jeszcze raz zapytam: czy na pewno w tej wersji kręciłeś tym zaworem?
 11. No właśnie w tym problem, że nie można kręcić A powinno być można w tej wersji? Czy nie?
 12. Wiecie może jak działa zawór helowy w tej wersji? Kręci się nim, czy nie kręci i ma być tak jak jest? Nie chciałbym urwać. W instrukcji niewiele jest o tym wspomniane. A w zasadzie nic.
 13. adventure

  Citizen

  Z żadnym paskiem mu nie jest źle. Aczkolwiek najlepiej chyba z oryginalną gumą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.