Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobwoj

co jeśli zegarek jest niewygodny, ale otrzymany w prezenci

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dylemat i chciałbym usłyszeć waszą opinie.

 

Mianowicie. Wybrałem się z ukochaną osobą na zakupy w celu wybrania zegarka dla mnie. Zawęziliśmy wybór do dwóch modeli Certiny: DS-1 i DS Podium. Dla mnie DS Podium była wygodniejsza ale DS-1 bardziej podobała się mojej lepszej połowie. Więc ostateczny wybór padł na DS-1.

 

Ale....................

 

Po kilku dniach noszenia, po kilkakrotnych regulacjach paska musze stwierdzić że zegarek jest dla mnie niewygodny. Ciągle mnie uciskają blaszki które po naciśnięciu umożliwiają odpięcie paska.

 

Czy zegarek naprawde może być niewygodny?????? Czy to tylko kwestia przyzwyczajenia????

DS Podium nie czułem że mam na ręce a DS-1 ciągle przesuwam, zmieniam pozycje i czuje się jakby coś mi po prostu przeszkadzało.

 

Moja dziewczyna twierdzi stanowczo że DS-1 jest ładniejsza i bardziej elegancka i bardziej uniwersalna - pasuje do wszystkiego oprócz dresów. Natomiast DS Podium posuje tylko do casualu a do garnituru już nie za bardzo.

 

Doradźcie co byście zrobili na moim miejscu???????????


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienic pasek na zwykly, z najzwyklejszym zapieciem?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradź mi czy nie skusić sie na brązowy pasek taki jaki ma Certina DS Podium. Czy będzie pasować kolorystycznie do DS-1???? Ponadto w przypadku DS Podium, gdzie pasek także ma zapięcie motylkowe troszeczkę prostsze nic mnie tam nie uciskało.

 

A tak w ogóle to waszym zdaniem która jest fajniejsza, ładniejsza bardziej uniwersalna, modniejsza oczywiście dla was i dlaczego???

 

I czy przy zakupie zegarka sugerować się bardziej jego utylitarnymi właściwościami czy ta jak robią kobiety w przypadku butów że nie muszą być wygodne byle by się podobały :-)))


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Certine DS Podium. Muszę Cie zmartwić - zapięcie w fabrycznym pasku z perspektywy czasu uważam za niezbyt wygodne. Proponuję Ci abyś kupił sobie odpowiedni pasek ze zwykłym zapieciem. Takie rozwiązanie poprwi wygode uzytkowania a może i urodę zegarka. Co do wyboru pomiedzy Podium A Ds1 to napisze tak: chrono Podium,

Jeśli miłabym wybierać pomiedzy automatami równorzędnymi, czyli bez stoperka to wybtałbym DS1. Męczyłbym sie jednak z kolorem - i czarna i biała podobaja mi sie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie jest wazne. Bedziesz ze swoim zegarkiem spedzal cale dnie, wazne jest wiec, abys czul sie z nim wygodnie i komfortowo, takze w znaczeniu estetycznym. No chyba, ze taki zegarek jest prawdziwym "magnesem na baby" i nie mozesz sie opedzic gdy go nosisz, wtedy mozna jakos zdzierzyc maly bol nadgarstka :D A pasek mozna przymierzyc u zegarmistrza (przylozyc do uszu), wtedy sam zobaczysz.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
Zmień dziewczynę .....
Naprawdę zaczynam wierzyć w to co pisałeś w wątku o omedze - do psychoanalityka! :-)

Sorki za OT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien pasek, zmien klamre, zmien dziewczyne :D i wszystko juz bedzie pasowalo :D

a tak powaznie to moze za mocno sciskasz i dlatego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień dziewczynę .....
Naprawdę zaczynam wierzyć w to co pisałeś w wątku o omedze - do psychoanalityka! :-)

Sorki za OT...

 

Powiedzmy, że nie rozumiem aetsch013.gif

i pisz takie rzeczy na PM.. chyba, ze lansujesz się musik010.gif to wtedy sorka.... cheeky-smiley-003.gif


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze rady. A który waszym subiektywnym zdaniem jest ładniejszy???? Którego byście kupili dla siebie????


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze rady. A który waszym subiektywnym zdaniem jest ładniejszy???? Którego byście kupili dla siebie????


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął ds 1 ale to tobie ma się podobać. I nie Twojej dziewczynie. Tyle że już chyba późno:)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którego byście kupili dla siebie????

 

Ale to chyba Ty będziesz go nosił a nie my, więc kup ten który Ci pasuje confused-smiley-013.gif

 

Mi się DS 1 nie podoba bo nie ma fosforyzujących wskazówek, do tego wyglądają jak wycięte z puszki po Coli.

Po za tym jest ok.

 

Z tej serii oglądnij sobie DS Pilot.

Jest prześliczny.

 

post-2912-0-03008500-1330798619.jpg

 

tu masz więcej

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=11083


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.