Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość slavermc

Vacheron Constantin PYTANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slavermc

mam tu pare fotek mojego zegarka.Powiedzcie cos na jego temat bo moja wiedza fachowa jest słabiutka. nie mam jeszcze fotek rewersu ale na drugiej stronie też jest zegarek.za pare dni dołącze zdjęcia tyłu.wiem tez ze nie trzeba do tego zegarka ani baterii ani słońca.chyba jest na balans bo jak się nim porusza to słychać ze w srodku się cos obkręca.

ile taki zegarek jest warty?

post-1-1203631849.jpg

post-1-1203631850.jpg

post-1-1203631851.jpg

post-1-1203631852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wartość 1 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slavermc
Wartość 1 zł.

 

 

 

 

 

nie rozumiem ? to taki żarcik czy co? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

Można podejrzewać, że Tessio podejrzewa (powtórzenie jest tutaj celowym zabiegiem stylistycznym :D), iż ten zegarek jest... podróbką :twisted: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slavermc

ok rozumiem. czekam dalej na jakies odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem. czekam dalej na jakies odpowiedzi :D

 

Odpowiedzi na jakie pytanie? Jeżeli chcesz sie dowiedzieć ile kosztuje ten zegarek, to z takimi zdjęciami możesz iść tylko do wróżki. :D Nie widać na nich najważniejszej rzeczy jaka jest istotna przy wycenie, czyli mechanizmu.

A sam opis jest nie tylko że naiwny ale wręcz infantylny i nic nie pomaga w wyrobieniu sobie opinii co do autentyczności i ceny zegarka.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będąc ekspertem widać że to podróba i to paskudna. Jak dla mnie zdjęcia wystarczająco wyraźne by było widać niestaranność wykonania, byle jaką sprzączkę itp.

Jest tyle wart co pierścionek ze szkiełkiem na tombaku oferowany jako złoty z diamentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wykonania, byle jaką sprzączkę

 

Właśnie wydawało mi się, że jest krzywa ale nie odzywałem się bo VC to nie moja półka więc specjalistą nie jestem ale ta sprzączka to jest krzywa właśnie już na pierwszy rzut oka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzączka fatalnie pokryta jakąś substancją przypominającą z koloru złoto. Na datowniku jest rok 2008, a z opisu Twojego wynika, że na rewersie też jest zegarek. Niemożliwe. To znaczy możliwe ale nie w przypadku tego co masz. Koronka sprawia wrażenie...fatalne.

Wskazówki nie takie, indeksy też nie takie.

Poza tym skoro go masz, a nic o nim nie wiesz to znaczy, że to podróba.

 

Stuknij go młotkiem :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podróba...:D sama jakość wykonania powinna Ci powiedzieć ze coś z VC jest nie tak...ale nic straconego zawsze można go przewalcować...:D

 

i nie mów że piszemy tak bo Ci zazdrościmy super zegarka...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było? DZONKA EDITION? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie będąc ekspertem widać że to podróba i to paskudna. Jak dla mnie zdjęcia wystarczająco wyraźne by było widać niestaranność wykonania, byle jaką sprzączkę itp.

Jest tyle wart co pierścionek ze szkiełkiem na tombaku oferowany jako złoty z diamentem.

 

No przecież to jest zwykła prowokacja. Wskazuje na to opis, wyglądający jakby pisał go ktoś nierozgarnięty.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slavermc

:mrgreen: z pełnym szacunkiem do wszystkich ale niektóre osoby powinny wykazac trochę wyrozumiałości w stosunku do tego co napisałem.trochę wkurza to ze kotoś pisze ze np. opis jest infaltymny albo ze to prowokacja.Wydaje mi się ze nie każdy kto się tu loguje musi znac się na zegarkach.Jakbym wam pokazał urzadzenie do terapii kriogenicznej to też pewnie nie bardzo wiedzielibyście jak co sie nazywa i do czego słuzą rózne pokrętał i wskażniki.ja jako totalny laik i osoba która nigdy nie interesowała się zegarkami ( co ostatnio się bardzo zmianiło ponieważ zacząłem czyatć wiele na ten temat i już teraz sam bym bez problemu rozpoznał czy to podróba czy nie) zwróciłem się z prostym problemem i poprosiłem o pomoc a odniosłem takie wrażenie jakby niektórzy widząc ze to podróbka zaczęli traktowac mnie z pogardą. wielu z was mi naprawde pomogło i dziekuję za to ale ci którzy jak widać po samych odpowiedziach są chyba bardzo niemili, zgryźliwi , zgorzkniali nawet w życiu prywantym powinni czasem postawić się na miejscu tej drugiej osoby i nie zakładac odrazu ze to musi być fachowiec.

 

tym którzy pomogli jeszcze raz dziekuję

 

a tak wogóle to może to i podróbka ale dzieki nim grono miłośników powiekszyło sie o jednego :mrgreen: "infantylnego" miłosnika zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że czasami jest za szortsko, ale przynajmniej trochę mniej ludzi daje się naciąć na podrabiane zegarki . Czyli jest światełko w tunelu.

 

A przykład z urzadzeniem medycznym fajny,też nie rozpoznalibyśmy podróbki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
a tak wogóle to może to i podróbka ale dzieki nim grono miłośników powiekszyło sie o jednego :mrgreen: "infantylnego" miłosnika zegarków

 

To na PEWNO jest podróbka, a poza tym fajnie, że Forum się powiększa o kolejnych pasjonatów zegarmistrzostwa. Życzę Ci, aby kolejny czasomierz który sobie kupisz nie był podróbą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z pełnym szacunkiem do wszystkich ale niektóre osoby powinny wykazac trochę wyrozumiałości w stosunku do tego co napisałem.trochę wkurza to ze kotoś pisze ze np. opis jest infaltymny albo ze to prowokacja.Wydaje mi się ze nie każdy kto się tu loguje musi znac się na zegarkach.

 

Przepraszam jak uraziłem, ale Twój pierwszy tekst był moim zdaniem infantylny nie ze względu na brak wiedzy, tylko ze względu na budowę zdań i ortografię.

A co do prowokacji, to pewnie jestem przestarzały, ale moje zdanie wygląda tak:

Za odpowiedź tutaj nikt nie płaci, więc powinien sie chociaż postarać, żeby odpowiadający miał jak najłatwiejsze zadanie i nie musiał zgadywać o co pytającemu chodzi. Pisanie posta w stylu dziecka z podstawówki, to moim zdaniem albo wydurnianie się, albo prowokacja. W jednym i w drugim przypadku świadczy o lekceważeniu tych co chcą poświęcić swój czas na pomaganie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.