Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo zdjęć z telefonów komórkowych na tym forum, też uległem pokusie stojąc na parkingu;)

 

post-77065-0-16635700-1419881950_thumb.jpg

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna- wiem co mówię bo miałem taką samą 18-stkę purist.

tarcza jest świetna.gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moja trzecia Glycinka.

co to za pasek? firmowy glycine czy inny, skórka? 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak barwnie się zrobiło na 40 str tego wątku! :) Zwróciłem uwagę, że kilka osób posiada więcej niż jeden model Glycine. M.in. swierszczu na dwudziestej którejś stronie pokazał swojego Incursore co mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że dobrze wybrałem, bo niestety w sieci nie ma za dużo zdjęć tego zegarka i nie ma skąd czerpać poglądowych informacji o ułożeniu na ręce itp.

 

Powiedzcie jak sprawują się wam te zegarki po jakimś okresie czasu od zakupu, dostały już w kość, czy raczej są chuchane i dmuchane? :) Z racji, że u mnie to będzie raczej zegarek codziennego wyboru to nie będzie mieć lekko, ale wierzę, że sobie spokojnie poradzi, bo skoro automat Seiko potrafił mi to zagwarantować, to Glycine tym bardziej, prawda? ;)

 

Bartosz

 

a w rankingu na ulubioną markę ktoś głosował? :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w rankingu na ulubioną markę ktoś głosował? :)

A kiedy Piotrek było głosowanie? Z chęcią wziąłbym udział, na razie ponownie uczę się forum i przypominam sobie gdzie są interesujące tematy i działy. Warto przy następnej okazji wrzucać tutaj informacje o głosowaniach, zawsze to zwiększa możliwość wzięcia udziału przez grono forumowiczów sympatyzujących z marką.

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Piotrek było głosowanie? Z chęcią wziąłbym udział, na razie ponownie uczę się forum i przypominam sobie gdzie są interesujące tematy i działy. Warto przy następnej okazji wrzucać tutaj informacje o głosowaniach, zawsze to zwiększa możliwość wzięcia udziału przez grono forumowiczów sympatyzujących z marką.

 

Bartosz

dokładnie :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety było do 15.12.2014, ale następnym razem jak najbardziej będę chciał uczestniczyć także dajcie znać, gdy tylko się coś pojawi :-) A tymczasem życzę udanego wejścia w Nowy Rok 2015 i wszystkiego co dobre pod każdą postacia!

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za pasek? firmowy glycine czy inny, skórka? 

 di-modell chronissimo 

 

a w rankingu na ulubioną markę ktoś głosował? :)

jak nie jak tak  :)  5 punktów dostała


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Faktach TVN będzie Maluszek :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Faktach TVN będzie Maluszek :)

nie mam telewizji w domu, buuu... poczekam jak będzie w necie ;):]

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Faktach TVN będzie Maluszek :)

Oglądałem Fakty i nie było?

Może coś przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ale jakoś w zeszłym tygodniu...krótki news

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Fajna jest airman. Gdyby tak dali tak jakiś porządny werk Seiko i cena tak 2-3 k to bylaby super propozycja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest airman. Gdyby tak dali tak jakiś porządny werk Seiko i cena tak 2-3 k to bylaby super propozycja.

 

Dobranocka już minęła pora spać. Życzę słodkich snów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Dobranocka już minęła pora spać. Życzę słodkich snów.

A możesz bardziej merytorycznie? Bo nie jesteśmy na forum o bajkach dla dzieci tylko na forum zegarkowym dzieciaku lub dziewczynko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego prowokujesz w wielu tematach kup sobie EV i daj już spokój :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki w weeken bedzie ;) Nie doczytalem maila w oospiechu ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden filmik, tym razem z youtube: 

na ręku Pana Arkadego dumnie prezentuje się Glycinka Airman :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zachorowałem na zegarek Glycine Combat SUB automatic ( taki jak na moim awatarze) i juz wiem ze bedzie moj. Nie ma go nigdzie we Wrocławiu wiec postanowiłem poszukać w internecie i znalazłem fajny sklep (http://www.iguanasell.com ). Może znacie i macie doświadczenia z tym sprzedawca? Szukałem na forum ale nie znalazłem. Sprzedają tez na ebay pod nazwa iguana_sell. Same pozytywy. Na paru forach rownież wypowiadają sie pozytywnie. Sam u nich kupie bo ceny sa dużo niższe od tych na stronie Glycine. Chce kupić go jeszcze w styczniu. Jak przyjdzie to dam znac jak działa sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Witam serdecznie. Zachorowałem na zegarek Glycine Combat SUB automatic ( taki jak na moim awatarze) i juz wiem ze bedzie moj. Nie ma go nigdzie we Wrocławiu wiec postanowiłem poszukać w internecie i znalazłem fajny sklep (http://www.iguanasell.com ). Może znacie i macie doświadczenia z tym sprzedawca? Szukałem na forum ale nie znalazłem. Sprzedają tez na ebay pod nazwa iguana_sell. Same pozytywy. Na paru forach rownież wypowiadają sie pozytywnie. Sam u nich kupie bo ceny sa dużo niższe od tych na stronie Glycine. Chce kupić go jeszcze w styczniu. Jak przyjdzie to dam znac jak działa sprzedawca.

Jak będziesz kupował ten model to zwróć uwagę na mocowanie bezela , aby był równo osadzony. Ja miałem model chyba poprzedni, z pomarańczowym bezelem , niebieską tarczą. Bardzo ładny ale bezel był krzywo osadzony i ponoć często sie to zdarzalo. A we Wrocku faktycznie nigdzie Glycine nie ma. Duzy wybór maja w Warszawie w Złotych Tarasach na 1 pietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zachorowałem na zegarek Glycine Combat SUB automatic ( taki jak na moim awatarze) i juz wiem ze bedzie moj. Nie ma go nigdzie we Wrocławiu wiec postanowiłem poszukać w internecie i znalazłem fajny sklep (http://www.iguanasell.com ). Może znacie i macie doświadczenia z tym sprzedawca? Szukałem na forum ale nie znalazłem. Sprzedają tez na ebay pod nazwa iguana_sell. Same pozytywy. Na paru forach rownież wypowiadają sie pozytywnie. Sam u nich kupie bo ceny sa dużo niższe od tych na stronie Glycine. Chce kupić go jeszcze w styczniu. Jak przyjdzie to dam znac jak działa sprzedawca.

 

Skoro w grę wchodzi Combat SUB może warto zainteresować się tą ofertą

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/112857-glycine-combat-sub-kmziz-4850/?do=findComment&comment=1358624

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.