Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Boras

EDC - czyli cały sprzęt, który nosisz na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw na dziś  :)

 

15516118.jpg?1434955175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Zestaw na dziś  :)

 

 

To skromnie całkiem. Jak ja zobaczę ile szpeju mam w swoim Ekwipunku Dźwiganym Codziennie to załamka po prostu  :ph34r:

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze, portfel, telefon się nie liczą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Klucze, portfel, telefon się nie liczą  ;)

 

 

Ale grajek, słuchawki, notes i okulary przeciwsłoneczne już tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mieści się w kieszeniach to nie ma sensu tego nosić :P

Jak szpeju sporo, trzeba konfigurować stosownie do potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na dziś  :)

 

15516118.jpg?1434955175

 

Ale po co Ci zegarek, pióro, nóż i czytnik ebookow skoro masz "Jeden, by wszystkimi rządzić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Zestaw na dziś  :)

 

15516118.jpg?1434955175

 

dopiero zauważyłem - masz ten super pierścień co gość je robi z amerykańskich monet :D

Historyczna moneta jakaś czy współczesna w miarę?

 

Musze przy okazji jakiegoś spotkania bliżej obejrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zauważyłem - masz ten super pierścień co gość je robi z amerykańskich monet :D

Historyczna moneta jakaś czy współczesna w miarę?

 

Musze przy okazji jakiegoś spotkania bliżej obejrzeć ;)

 

Moneta jest współczesna, obrączkę wyklepałem ze srebrnego 1/2 $.

 

dziś ciut inny zestaw

 

15551960.jpg?1435312920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyślam się że temat był pewnie poruszany ale jak wygląda sprawa z nożem przy ew kontroli policyjnej? Nosicie nóż w kieszeni razem z telefonem? Jak ktoś nosi bojówki to nie ma problemu ale w jeansach mając portfel, telefon, klucze do auta i nóż mamy w 100% wypchane kieszenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem na forum, w Polsce mamy jedno z najbardziej liberalnych praw, możesz nosić miecz Grunwaldzki.

Zakazane jest w myśl ustawy o broni i amunicji noszenie ukrytego ostrza np w lasce....

Inna sprawa że interpretacja może być różna,zależna od sytuacji.

W GB za posiadanie noża miejsce publiczne] o ostrzu dłuższym niż 7,62 cm -można trafić do więzienia.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liberalne prawo a to, kto jak je "rozumie" i egzekwuje to drugie ;) W innym temacie wrzuciłem filmik który dość mocno mnie zaciekawił, bo wg niego można (wiadomo nie zawsze ale jednak) pić legalnie piwo na ławce nad stawem a tym czasem Panowie z blankiecikami zawsze ochoczo wypisują "picie w miejscu publicznym" a być może, że przez ludzką niewiedzę wciskają mandaty bezpodstawnie. Za zachodnią miedzą podobno niedozwolone są noże, które można otworzyć jedną ręką czyli jakieś motyli, sprężynowce itd. U nas mając nóż pewnie od razu musielibyśmy odpowiedzieć na pytanie "a po co to panu?", ciekawe czy odpowiedź "czasami nie ma czym otworzyć piwa" byłaby satysfakcjonująca  :lol:

A pytam bo od dłuższego czasu zastanawiam się nad jakimś nożem, jak na razie zapisałem się na forumowego VISa ale temat jest dość "drętwy", może będę musiał poszukać czegoś w sklepach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś o nóż to odpowiedziałem :)

Jak będziesz z nożem przy pasie i piwem "latał" nad stawem to interpretacja może być różna. :D  

Co do picia w miejscu publicznym-jest zakaz, i kopać się z koniem jest bezsensem ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Z piciem to nie takie proste. Np w Warszawie nad Wisłą można pić po stronie plaży, a nie można nad bulwarem po drugiej stronie. Kwestia planu miejskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, prawo jest niejasne, nie można pić w miejscu publicznym ale sęk w tym, co ustawa rozumie jako miejsce publiczne, nie można mieć ukrytego ostrza ale czy złożony scyzoryk nie ma ukrytego ostrza? ;)

ja swojego EDC nie będę wrzucał, Xperię T każdy widział, wyłachany portfel na dniach chcę wymienić, klucze do auta a do pracy styrane casio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 nie można mieć ukrytego ostrza ale czy złożony scyzoryk nie ma ukrytego ostrza? ;)

:P

 

Nie, nie ma. Ukryte ostrze, to jest ostrze w czymś co nie wygląda jak nóż (szpada w lasce itp).

Poza tym idąc Twoim tokiem myślenia, to wtedy mógłbyś nosić dowolny nóż ze stałą glownią (na przykład maczetę), bo pzrecież ukrytego ostrza nie ma - i gdzie tu sens?

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym idąc Twoim tokiem myślenia, to wtedy mógłbyś nosić dowolny nóż ze stałą glownią (na przykład maczetę), bo pzrecież ukrytego ostrza nie ma - i gdzie tu sens?

z tym scyzorykiem było pół żartem pół serio ale ja bym się zdziwił jakby był przez to jakiś problem. Tak czy inaczej wg tego co napisał cook z maczetą mogę sobie chodzić legalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

z tym scyzorykiem było pół żartem pół serio ale ja bym się zdziwił jakby był przez to jakiś problem. Tak czy inaczej wg tego co napisał cook z maczetą mogę sobie chodzić legalnie

 

No bo możesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest dostępna ustawa o broni i amunicji wraz z nowelizacjami, zainteresowanych zapraszam do lektury :)

Szkoda forum :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie noszę :(

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę wiedzieć do czego to dam :P  coś źle zacytowałeś  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę wiedzieć do czego to dam :P  coś źle zacytowałeś  ;)

 

 

W innym temacie wrzuciłem filmik który dość mocno mnie zaciekawił, bo wg niego można (wiadomo nie zawsze ale jednak) pić legalnie piwo na ławce nad stawem a tym czasem Panowie z blankiecikami zawsze ochoczo wypisują "picie w miejscu publicznym" a być może, że przez ludzką niewiedzę wciskają mandaty bezpodstawnie. 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, pod warunkiem że lawka i staw jest na terenie Twojej posesji..... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.