Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teston

Pytanie o kauczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodałem sobie taki pasek:

 

8681b3ebd3df1c1e.jpg

 

Ale w tych rowkach zbiera się sporo farfocli, macie pomysł jak to czyścić (tj. jakim narzędziem i preparatem) ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnia woda z kranu i niezbyt ostra szczoteczka powinny załatwić sprawę.

 

Archimede taką kąpiel chyba wytrzyma?


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to pilot a nie nurkarz ale klase WR50 ma, więc woda z kranu mu nie straszna :cool:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje zegarki (jak równiez bransolete i paski gumiane) myje pod kranem woda z mydłem uzywając ''przechodzonej'' szczoteczki do zębów. Z powodu małych gabarytów swietnie dociera do wszelkich zakamarków. A gumy i stali podrapac nia nie ma szans.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam wątpliwości co do tego mydła, nie zostawia zacieków ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak cos zostawia, to dobre wypłukanie i wytarcie do sucha załatwia sprawę. Silikon nie jest porowaty, nic nie nawłazi w mikrodziurki, więc po myciu jest ok. Ja nie przepadam za gumowymi paskami. Ciągną mnie za skórę i kleją się do niej latem. Ale na wakacjach okrutnie lubię taplac się w wodzie z zegarkiem na łapie. A nie do każdego mam bransoletę.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.