Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

procol

Jaeger na Allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanizm wykończony niespecjalnie, chyba JL robi to ładniej. Jakość zdjęć fatalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam duże wątpliwości co do tego zegarka. Zapytaj sprzedawcę czy wyraża zgodę na sprawdzenie autentyczności rzeczonego Jaegera oraz legalności jego pochodzenia. Poza tym, jakość zdjęć jest fatalna dlatego trudno ocenić faktyczny stan czasomierza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest zdjęcie chińszczyzny; adekwatnego modleu do tego na allegro:

 

http://zegarki.org/Jaeger004.html

 

Niczego nie oceniam ale daje porównanie.

Dużo by dało zjęcie tyłu paska. Większość podrób ma o wiele dłuższe zagięcia skóry z licem.

 

Zresztą wystawiający zaznacza asekuracyjnie:

 

" Taki zegarek posiadam po raz pierwszy w życiu i nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie , czy jest to oryginał czy kopia."

 

Zresztą na allegro mamy też TURBILONA:

Tourbillon mechanizm Breguet cena kat 60 000 zl (numer 69943005):

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69943005

 

 

 

 

W odniesieniu do powyższego:

Mam upatrzony zegarek ML ale gdybym zobaczyłbym jedo podróbę nie kupiłbym już tego modelu. Jaka jest zasadność wydawania np.12tys. zł aby kupić zegarek który "można mieć" za 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ten Breguet to totalna fałszywka. A ktoś dał już ponad 2000 :shock: Z tourbillonem to to 'coś' - ta Estana - nie ma NIC wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może to będzie ważne... takiego Jaeger'a w ogóle nie ma :D

Omawiany zegarek ma: indeksy godzinowe Master Ultra Thin'a, średnicę Master Hometime'a, a sekundnik nad szóstą to część "wyrwana" z Master Reserve de Marche, który do tego jest "troszkę" mniejszy... :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:? Trzeba będzie o tych podróbach powiadomić Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer
Trzeba będzie o tych podróbach powiadomić Allegro.

Kiedyś próbowałem. Pewnego razu odezwał się do mnie delikwent wystawiający podróbki na Allegro i zagroził... nie pamiętam już czym :shock: . W każdym razie na policję nie chciało mi się z tym iść.

Za dużo jest tych "ORYGINAŁÓW", żeby samemu, w pojedynkę, robić z tym pożądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość senek

Witam.

 

Co do:

W odniesieniu do powyższego:

Mam upatrzony zegarek ML ale gdybym zobaczyłbym jedo podróbę nie kupiłbym już tego modelu. Jaka jest zasadność wydawania np.12tys. zł aby kupić zegarek który "można mieć" za 300zł

 

Remy, muszę Cię niestety rozczarować co do Twojego ML'a....

Byłem na Bali... Statystycznie rzecz biorąc, istnieje bardzo nikła szansa, że ktoś go jeszcze nie podrobił - mają tam dosłownie wszystko....

:lol:

 

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego zegarka w ofercie pirackiej, ale też nie miałem okazji aby zobaczyć szerszą "ofertę" tego segmentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W odniesieniu do powyższego:

Mam upatrzony zegarek ML ale gdybym zobaczyłbym jedo podróbę nie kupiłbym już tego modelu. Jaka jest zasadność wydawania np.12tys. zł aby kupić zegarek który "można mieć" za 300zł

 

:shock: :shock: :shock: Przecież podróba zegarka za 12.000 zł nie jest w żaden poważny sposób tożsama z oryginałem :!: zarówno w kontekście zastosowanego mechanizmu, użytych materiałów do produkcji zegarka, kontroli, montażu, dosłownie wszystkiego. Poza tym, gdyby ludzie podchodzili do sprawy w taki sposób jak to opisałeś, to firma Rolex powinna już dawno zbankrutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony racja z drugiej nie kupowałbym zegarka który jest niekoniecznie podrabianny, ale inne firmy bardzo chętnie czerpią z tego wzorca. Oczywiście to o czymś świadczy, ale nie lubię za bardzo popularnych zegarków które formalnie różnią się tylko nazwą na tarczy...

Ale każdy może mieć inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.